هنگامی که در شک, ساخت خودروهای الکتریکی ارزان تر برای کانادایی

سیاست خودی برای مارس 4: ترودو سر به یک اتوبوس الکتریکی تولید کننده در کبک دفاع صنعت جمع آوری در شتو Laurier و حدس می زنم که برتر است و بیشتر محبوب است ؟

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

شاید مشتاق برای یک مهلت از انواع شرایط اضطراری از لحظه نخست وزیر جاستین ترودو در هالیفاکس دیروز. او اعلام کرد $492 میلیون دلار بودجه برای اشتغال جوانان. بعد ساعت ساخته شده تعجب ظاهر در مراسم شهروندی در Wolfville, N. S. خود عکاس آدم Scotti, گیر افتاد, لحظه ای بر روی دوربین. امروز صبح ترودو در سن-ژروم, Que.—یک بلوک کبک-برگزار سوارکاری—بازدید از شیر برقی Co., یک تولید کننده محلی صفر-انتشار اتوبوس ها و کامیون ها. می تواند این وسایل نقلیه در خط یک گسترش فدرال انگیزه? (آن را نمی تواند صدمه دیده است که یک گروه تمرکز در Trois-Rivieres, Que., سال گذشته ستایش فقط این نوع از ابتکار.)

البته آنچه امروز اعلام کرد دشوار عمومی-سیاست بدون آشکار انتهای مبارک که به تازگی به چالش کشیده ترودو ادامه خواهد داد به PM سردرد. در ستون خود برای آخرین چاپ, چاپ, Paul چاه می نویسد که مرد مسئول باید دیده می شود این بحران در آینده—پس از همه, او آنها را در زمان به طور جدی طولانی قبل از او به قدرت رسید.

این شده است تا به آینده همراه است. بحران یا قفل سری از بحران که بلعیده اتاوا مارس ساخته شد از مسائل جاستین ترودو به صحبت در مورد برای بیشتر از یک دهه است. او شده است تلاش برای ساخت یک بشردوستانه در انرژی, محیط زیست و بومی آشتی زمانی که او شده است که مایل به کانادا نخست وزیر. آن را همیشه می تواند سخت باشد اما چیزی است که وجود دارد رضایت در تماشای یک مرد با یک آزمایش او می خواستم و دیدم آیند.

شب گذشته CTV News گزارش داد که معاون PM Chrystia Freeland خواهد سر تا کابینه کمیته زده به طور خاص برای مقابله با دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

یوکان حالا این هتل: وزیر محیط زیست Jonathan Wilkinson جدیدترین سیاسی مشهور به بازدید از سواحل کشور بالا مسافرخانه در وهیتهرس. پس از ساخت یک آب و هوا-تغییر بودجه اعلام کردن خیابان در وهیتهرس تادیبی مرکز Wilkinson خواهد سر به هتل به آدرس مجمع از اول ملت ملی آب و هوا جمع آوری است. در تابستان گذشته اندرو Scheer بود که در همان ساختمان شناخته شده برای آن epically بلند و پر زرق و برق Mountie مجسمه—برای یک سخنرانی به اتاق بازرگانی محلی. در سال 2016 پرنس ویلیام و کیت میدلتون معروف صرف شب.

توسعه صادرات کاناداتاج شرکت که آشنایی پول به تجارت گرا شرکت, آخرین هدف از تظاهرات در همبستگی با مرطوب’suwet’en. دانش آموزان برنامه ریزی برای ایستادن در مقابل EDC را در مرکز شهر اتاوا مقر این بعد از ظهر به تقاضای شرکت ارائه نمی دهد تامین مالی عمومی—که در حال حاضر تحت بررسی به ساحلی GasLink خط لوله است.

جیمز مورسابق هارپر-عصر cabmin و پنج-مدت MP نگه می دارد ظاهر می شود در برجسته پست-پارلمانی ، دیروز شورای کسب و کار از کانادا به چاپ یک مقاله در کانادا در اقتصاد دیجیتالی. مور که آخرین کابینه فرفره در صنعت co-ریاست پانل مشورتی که تولید گزارش. او یک مشاوره گورو از اواخر داشتن نشسته در ترودو دولت نفتا پانل مشاوره و حسابرس کل کانادا پنل از مشاوران ارشد. مور نیز یک ارشد کسب و کار مشاور در روابط دولت برای Dentons و یک مشاور ارشد در Edelman. او نیز نشسته بر روی تخته از کانادا و چین در شورای کسب و کار و کانادا سرطان در جامعه است.

این کنفرانس از دفاع انجمنهای موسسه میزبانی سالانه خود را جمع آوری و در دفاع و امنیت برای دو روز آینده در شتو Laurier. کانادا برنج نظامی از جمله رئیس ستاد دفاع Jonathan ونسرا ظاهر امروز. صبح امروز یک پنل عمده پویایی قدرت در خاورمیانه خواهد شد از ویژگی های چینی سفیر Cong Peiwu بر روی کمربند و جاده ابتکار. ناشناس روسی شرکت کننده در این برنامه به بحث در مورد کشور ایران و سوریه, استراتژی, اما روسیه از این رویداد. سرهنگ آموس Nachmani اسرائیل دفاع وابسته به کانادا را که نقطه.

هیچ Moe محبوب تر از ایتالیایی, توالت: Saskatchewan و کبک premiers گره خورده است برای نقطه بالا در آنگوس ریدترین نظرسنجی اخیر در استانی محبوبیت است. اسکات وزارت معارف و فرانسوا ایتالیایی, توالت هر برنده 58 درصد تصویبجلوتر از نیوبرانزویک را بلین هیگز که به ثمر رساند 48 درصد است. جیسون کنی (47 درصد) و جان هرگن (46 درصد) مورد بعدی در لیست انداختن هفت و 10 امتیاز به ترتیب خود را از دسامبر اعداد. دوایت توپ, خروجی, Newfoundland برتر مرده بود-آخرین در 26 درصد است.

آیا شما می دانید وجود دارد قوانین واقعی در جایی است که حاکم بر ساخت و ساز از بندگان عمومی’ امضا ایمیل? این درست است. فقط به بررسی Appendix E در این سند درون خزانه داری هیئت استانداردها و دستورالعمل های است که توصیف 11-خط ساختار مورد نیاز از کسانی که در حقوق و دستمزد فدرال. و راه آن نشانه آف کاملا باید بود sans-serif.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im