زمانی که استرالیا از بین بردن ویروس ؟ واکسن تست آغاز می شود

این دادگاه آمده است که بیش از 4800 موارد coronavirus را در حال حاضر تایید شده است در سراسر کشور با 2182 در ولز جنوبی جدید 968 در ویکتوریا 781 در کوئینزلند 367 در جنوب استرالیا 392 در غرب استرالیا 69 در تاسمانی 84 در استرالیا australian Capital Territory و 19 در قلمرو شمالی.

بیست و یک نفر فوت کرده اند از جمله دو در و دو در کوئینزلند 10 در NSW چهار در ویکتوریا دو در تاسمانی و در عمل.

ادامه مطلب: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش همه گیر زیر.

به روز رسانی زنده

صادرات ماسک صورت یا دست sanitiser خواهد شد با مجازات تا پنج سال زندان را به عنوان قیمت-درآوردن از این و یا دیگر کالاهای ضروری.

مقررات جدید سقوط یک متمم به آداب و رسوم (ممنوع صادرات) مقررات 1958 عمل به نام “COVID-19 انسانی امنیت زیستی اضطراری’.

این تصمیم پس از یک چینی-حمایت شرکت گرینلند استرالیا به تازگی فرستاده 10,000 ماسک 30,000 محافظ لباس و 68,000 دستکش یکبار مصرف از سیدنی به شانگهای.

“این اقدامات تبدیل شده اند لازم است چرا که ما شاهد تعداد کمی از افراد درگیر در این صورت فله خرید کالاهای ضروری از رسانه های خرده فروشی در استرالیا با قصد سود بردن از استثماری صادرات و قیمت درآوردن” وزیر بهداشت پیتر داتون در بیانیه ای گفت. “این کالا ضروری است برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

استرالیا معاون بهداشت و درمان افسر می گوید این می تواند 18 ماه قبل از ما از بین بردن coronavirus در کشور ما است.

“من فکر نمی کنم ما می تواند از بین بردن این ویروس بدون واکسن” پل کلی روز چهارشنبه گفت:.

او گفت: واکسن می تواند 12-18 ماه دور.

“من می دانم که بودجه بسیار زیاد قرار داده شده است به تحقیقات واکسن در سراسر جهان,” او گفت:.

“واکسن برای coronaviruses آسان نیست.

“در واقع, تا به حال, ما تا به حال هرگز موفق واکسن در برابر یک کوروناویروس.”

رشته گردشگران از استرالیا و نیوزیلند را سوار یک پرواز چارتر از نپال.

نپال پرواز هواپیمایی تا به حال 222 کشته و 28 نیوزیلند شهروندان و دارندگان اقامت دائم پردازنده و برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در بریزبن در روز پنج شنبه.

مسافران را 14 روز در قرنطینه به محض ورود.

نپال دولت تحمیل کرده است یک مستند تا آوریل 7 توقف پروازهای, سفارش وسایل نقلیه جاده خاموش کردن کسب و کار و سازندگان: عمده بازار.

شبیه پرواز را نجات, رشته, آلمانی, فرانسوی و شهروندان ایالات متحده از نپال در چند روز گذشته.

نپال گزارش شده پنج تأييد موارد از جمله یک فرد است که بهبود از آن است.

-AP

استرالیا ملی علم آژانس شروع تست بالقوه coronavirus واکسن در آنچه شرح داده شده به عنوان یک نقطه عطف مهم در مبارزه جهانی علیه COVID-19.

CSIRO دانشمندان در حال انجام اولین مرحله از آزمایش برای دو واکسن نامزدها در آژانس را بالا مهار امنیت زیستی تسهیلات در جیلان (استرالیا).

قبل از آزمایشات بالینی است که انتظار می رود به سه ماه را با استفاده از حیوانات افراد برای تست اینکه آیا پتانسیل واکسن از دانشگاه آکسفورد و Inovio داروسازی ایمن و موثر است.

محاکمات آمده استرالیا به عنوان COVID-19 مورد رسیده 4860 و معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی هشدار داده است که ویروس نمی تواند مورد ضرب و شتم و بدون یک واکسن.

CSIRO اجرایی Dr لری مارشال, توصیف کرده است این تست به عنوان یک نقطه عطف مهم در حالی که سلامت و امنیت زیستی مدیر Dr راب Grenfell می گوید آن است که بسیار قابل توجه در این مسابقه توسط کارکنان برای دریافت آماده است.

“معمولا یک تا دو سال به انجام این کار و ما ظاهرا آن را انجام داده در هشت هفته به طوری که در واقع واقعا خوب است,” دکتر گفت: Grenfell AAP.

واکسن نامزدها مشخص شد برای CSIRO اولین محاکمه توسط ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری در مشاوره با سازمان بهداشت جهانی (WHO). آنها برای اولین بار از تعداد CSIRO امید به آزمون.

Dr Grenfell می داند که یکی از واکسن نامزدها نیز در حال آزمایش در خارج از کشور و اگر آن را نشان داده شده است به امن و موثر در هر دو آزمایش وجود دارد خواهد بود یک تبدیل سریع به آزمایش های انسانی.

“این نوع از مطالعات در حال حیاتی به ما اعتماد به نفس به حرکت به مطالعات انسانی” او گفت:.

استاد ترور به خود جلب کرد که منجر CSIRO را coronavirus و واکسن کار گفت: آنها مطالعه شده است سارس CoV-2 که باعث COVID-19 از ژانویه.

“ما به دقت متعادل عامل در سرعت با نیاز حیاتی برای ایمنی در پاسخ به این جهانی بهداشت عمومی اورژانس” استاد درو در بیانیه ای گفت.

Dr Grenfell احساس بسیار خوش بینانه در مورد مبارزه با COVID-19 اما گفت: واکسن هنوز راه با پیشنهادات می تواند آن را 18 ماه.

“این ابتکار و خلاقیت های علمی است که ما با استفاده از جهانی و همکاری حیرت انگیز است,” او گفت:.

“ما دیده ایم برخی از اهمیت علم در سراسر بسیاری از راههای واکسن توسعه مسير در سطح جهان پس بله من خوشبین هستم.

“در این لحظه بهترین چیزی است که همه ما می توانید انجام دهید این است که برای حفظ و اجتماعی ما فاصله و خود quarantining به حداقل رساندن گسترش در حالی که ما در حال انتظار برای داروهای موثر و واکسن.”

– AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de