که در آن کانادا coronavirus پاسخ به اندازه کافی خوب نیست

در 1458 پس از طاعون کشته شدن هر دو رئیس دادرس از بی سر و صدا ترین جمهوری ونیز و همسرش, ونیزی, سنا تاسیس قدرتمند دادرس بهداشت, زیر یک حکم از سیسرو: salus populi suprema lex estoبهداشت و سلامت مردم است که بالاترین قانون است.

در آن زمان ونیزی در حال مرگ بودند در droves از طاعون یک بیماری هولناک که پزشکان به اشتباه بر این باور بود که گسترش دمه—بد هوا به جای موش و کک. بنابراین دادرس انجام بسیاری از چیزهایی که مفید نیست—وجود دارد بسیاری از تشریفاتی purifications و مذهبی—اما آنها اتفاق افتاده است و خوشبختانه اقدامات است که کار می کرد.

ونیزی تاسیس جزایر که در آن کشتی برگزار شد تا 40 روز—quaranta روز در ایتالیا—که جایی است که ما کلمه برای قرنطینه. آنها انتخاب شده در این دوره به دلایل مذهبی—نوح 40 روز و 40 شب—اما که آن را به عنوان اتفاق افتاده بود طولانی تر از دوره کمون برای طاعون.

“نتیجه نادرست تئوری همراه با باورهای مقدس به تولید موثر بهداشت عمومی مراحل” نوشته فرانک اسنودن در ترسناک اما جذاب کتاب شیوع و جامعه.

در حالی که طاعون در ادامه به خشم بدون کنترل در سرزمین های عثمانی که در آن کشتی ها را از آمد در ونیز که در آن قدرتمند دادرس سلامت عمل کرده و با اقتدار کامل از دولت وجود دارد که دوره های طولانی بین شیوع است.

ونیزی و نوآوری و گسترش برای اولین بار در سراسر شمال ایتالیا و در نهایت در سراسر اروپا و کمک به کنترل گسترش بیماری وحشتناک, اگر چه آن را در زمان قرن ها قبل از پزشکان قابل درک چرا.

ادامه مطلب: آنچه در کانادا COVID-19 محرک اقتصادی طرح باید مانند وقتی که می آید

من فکر می کنم تقریبا همان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر اگر چه پیشرفته ترین جوامع دیگر شهرستان متحده از شمال ایتالیا اما شرق آسیا دموکراسی است که باید خود را نشان داد ascendance با پاسخ به COVID-19 موثر تر از کشورهای غربی داشته باشد. در نتیجه برای مثال همه ما پوشش تا اگر چه شواهد بالینی برای ارزش عمومی, ماسک پوشیدن ضعیف است. ما آن را انجام می دهند به همین دلیل است که شهرهای دیگر به دنبال ونیز در اعمال قرنطينه: آنها در حال انجام آن و گرفتن نتایج بهتر است.

در حال حاضر روز مقامات بهداشت عمومی در ونیز وارثان به قرن 15 دادستانی, عامل از همان باستان دانشگاه پادوا عمل کرده اند به طور موثر تر از همکاران خود در سایر نقاط فقیر و رنج ایتالیا و نگه داشته اند میزان مرگ و میر پایین تر چرا که آنها تقلید کره جنوبی موفقیت در کاهش انتقال توسط تست هر کسی که حرکت می کند.

اگر شما نگاه کنید هر روز در بار مالی coronavirus ملی مرگ نمودار روشن است که همه ما باید تقلید کره جنوبی آن کم squiggly رنگ پریده آبی خط بسیار پایین تر از هر کدام از این خطوط در کشورهای غربی بسیار مطلوب تر از وحشتناک صورتی آمریکا خط می رود که تا کنون به سمت بالا.

کره جنوبی, جمعیت 50 میلیون تا به حال فقط 217 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس صدها نفر کمتر از کانادا اگر چه آنها بسیار نزدیک به چین است. آنها در حال حاضر حتی قادر به شروع به کاهش اجتماعی فاصله.

آنها به رسمیت شناخته شده خطر در اوایل تاسیس مراکز قرنطینه در فرودگاه داوطلب خدمت سربازی به کمک شرکت های خصوصی به سطح شیب دار تا, تست, توزیع ماسک از طریق محلهای کار و شروع به تست توده و تماس با ردیابی.

ما کانادایی ها در تضاد بود و به رسمیت شناختن تهدید شده اند و منفعل محتاط و آهسته است.

در Jan. 24 مثلا رئیس بهداشت عمومی افسر انجام ترزا Tam خواسته شده بود در مجلس عوام ایستاده کمیته بهداشت و درمان اگر این امر می تواند عاقلانه به درخواست مسافران که از ووهان به خود جدا برای دو هفته.

“من می گویند که رئیس جمهور ما از آژانس بهداشت عمومی است که شما باید بسیار آگاه است که تلاش جهانی برای مهار ویروس نیاز مطلق تعهد و تعامل جوامع هستند که تحت تاثیر” او گفت:. “در غیر این صورت آنها خواهید بود ننگ. از آنها خواسته خواهد شد به اقدامات فراتر از آنچه که در حال حاضر بهداشت عمومی شواهد است.”

که اشتباه بود و آن را به یک واقعیت در مورد ساختار Tam ، او تعویق انداختن به رئيس جمهور از سازمان های مدنی بنده نتیجه استفان-هارپر-دوران بازسازی. بهداشت عمومی آژانس بنابراین پاسخ به این دولت و نه به عنوان ونیز بهداشت عمومی دادرس را برای قرن ها به یک کمیته ویژه پزشکان.

بنابراین یک اصل سیاسی مهم به دولت جاستین ترودو—این قابل ستایش تمایل به اجتناب از انگ زدن از اقلیت ها—به نظر می رسد داده شده است وزن بیشتری نسبت به یک خطر جدی برای سلامتی ما.

برنامه برای کنفرانس تلفنی با استانی وزرای بهداشت از فوریه که منتشر شد به کمیته بهداشت و درمان نشان می دهد تام بود و انتظار می رود به ارائه اسکریپت اظهارات از نقاط صحبت کردن بودند که مورد تایید شده توسط دفتر وزیر بهداشت Patty Hajdu. “چه کسی را توصیه نمی کند هر سفر و یا محدودیت های تجاری بر اساس اطلاعات فعلی موجود” تام بود به سخن گفتن در فوریه. 3. “کانادا اقدامات در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با این توصیه ها است.”

با توجه به این که چین تحت فشار که برای جلوگیری از ممنوعیت سفر خوب وجود دارد دلیلی برای تعجب می کنم اگر تام بود به اندازه کافی مستقل و نه فقط از دولت کانادا اما این سازمان بین المللی. و Hajdu به طور منظم امتیاز به مشاوره از تام به عنوان اعتبار تصمیمات دولت یک زمان مفتخر سیاسی دستگاه برای حفظ مشروعیت..

ادامه مطلب: مردم خطر مرگ پس ما می توانیم در خانه بمانند. ما نیاز به پرداخت این بدهی.

وجود دارد یک دلیل خوب به امید کانادایی در ادامه به ایمان عاقلانه مشاوره آموخته دکتر تام که دارای سالها تجربه در برخورد با بهداشت و درمان اضطراری در بالاترین سطح در جهان است. اما همچنین لازم است به سوال از دولت است که به وضوح و به روشنی موفق به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به عنوان موثر به عنوان دولت کره جنوبی.

چرا باید قبول کنیم که شکست زمانی که آن را به معنی پذیرش بیشتر بدبختی و مرگ ؟

این هیچ ربطی به با مکتب کنفوسیوس اطاعت. کره ای فرهنگ سیاسی است که حداقل به عنوان querulous به خود ما. آن را با اثر. آنها خیلی بهتر در این تر از ما هستند.

آنها نباید باشد. ما هشدار داده بودند. در سال 2003 یک کمیته گزارش شیوع سارس که به کشته شدن 44 نفر در تورنتو در بر داشت یک سری از مشکلات که به نظر می رسد باید همچنان ادامه داشت در این روز از جمله فقدان بهداشت عمومی افزایش ظرفیت اداری و قضایی مشکلات تست کاستی و فقیر داده های پروتکل های.

به دلیل شکست ما برای یادگیری از سارس بسیاری از کانادایی ها باید به مرگ خفه در تخت بیمارستان است که می تواند زنده در حال حاضر.

مسئولیت های مربوط به سطوح مختلف دولت و به حدی به طبیعت انسان است. COVID-19 یک بار در یک قرن رویداد. انسان را مدیریت نمی کسانی که به خوبی از آنجا که هیچ کس به یاد یکی از آخرین.

به عنوان ایالات متحده آمریکا وزیر بهداشت مایکل Leavitt گفت: در سال 2006: “هر چیزی که ما می گویند پیش از یک بیماری همه گیر می افتد این است که جنجال آفرینی; هر چیزی که ما می گویند پس از آن ناکافی است.”

هنوز, آن را سخت به این باور است که ما نمی تواند انجام شود بهتر است.

دولت فدرال نمی تواند به نظر می رسد برای دریافت سازمان یافته به موضوع مناسب بهداشت عمومی هشدار به snowbirds حتی پس از نخست وزیر خواسته آنها را به بازگشت از تعطیلات خود را به نقطه که در مونترال احساس نیاز به گام به یک منطقه از صلاحیت دولت فدرال است.

در کبک است که در اوایل و تهاجمی در فشار جسمی فاصله شده است وجود دارد یک شکست فاجعه بار به بازرسی امکانات مراقبت طولانی مدت بر خلاف در بریتیش کلمبیا که در آن مقامات قادر به فعال تر شاید به این دلیل آنها رو به همان نوع مشکل. کبک مارس شکسته شد به طوری که snowbirds گسترش این بیماری به طور گسترده تر از جاهای دیگر است.

یا حداقل این چیزی است که ما فکر می کنم. آن سخت است به دانستن آنچه اتفاق می افتد در انتاریو که در آن خواسته شده بود تا حدودی قطع زیرا مقامات بهداشت عمومی نشده اند کافی انجام تست. برتر داگ فورد مجبور شد به مداخله تکان دهنده و خوش آمدید تظاهرات صلاحیت از گوشه ای که در آن یکی ممکن است انتظار نمی رود آن است.

هنوز هم آن را در زمان بیش از حد طولانی و مردم در حال مرگ هستند به عنوان یک نتیجه می گوید: دانشگاه تورنتو اپیدمیولوژی دیوید Fisman. “از آنجا که از کسانی که فقیر آزمون شماره یک عدم آگاهی موقعیتی و شما می بینید که تجلی در بیمارستان شیوع خانه سالمندان شیوع بیماری در زندان شیوع است. که عواقب واقعی اما آنها همچنین یک نشانگر فقدان رهبری و عدم من فکر می کنم شایستگی در سطح استان در سلامت عمومی است.”

آن خیلی دیر است برای رفتن به عقب و ایجاد بهداشت عمومی ظرفیت و نظم کافی ماسک, اما سیاستمداران ما و کسب و کار مردم را به شدت و ما به زودی باید از این ظرفیت ما نیاز به شروع به انجام آنچه که کره ای ها انجام شده در ماه ژانویه که باید به این معنی است که ما می توانیم به زودی شروع به صحبت کردن در مورد پایان دادن به این افتضاح مستند.

راه رو به جلو است اما هر چیزی روشن است. هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم در مورد این ویروس از جمله این که آیا افرادی که در بهبود ایمنی بدن باقی می ماند همان چیزی است که ما باید امید.

اما اولین قدم این است که عظیم تست و “عظیم ارتش از مردم انجام تماس ردیابی” به گفته دکتر دیوید Naylor نوشت که سارس گزارش.

“هنگامی که این موج می شکند زمانی که همه چیز فروکش … از آن خواهد شد یک ضربت سخت زدن یک مول بازی او گفت:” اخیرا در یک پادکست. “هر عود کرده بود و زدم به پایین با واقعا تهاجمی تست و ردیابی و خواهد شد که بخشی از این راه است که ما با ارنج زدن ما راه خروج از محدودیت های فعلی که در حال خفگی جامعه ما است.”

“آنچه که ما در حال پیشنهاد این است که شما می توانید انجام دهید پویا, اجتماعی, فاصله,” دکتر گفت: Fisman. “ما می دانیم اجتماعی فاصله کار می کند. ما می دانیم که آن را خاموش و انتقال است. شما که به اندازه کافی طولانی برای خالی کردن تخت ICU شما که کامل هستند و یا شما آن را به اندازه کافی بلند است که شما را قادر به ساخت بیشتر ICU ظرفیت و سپس شما را در پای خود را روی ترمز کمی و به شما اجازه بهبود اقتصاد و مردم اجازه بازیابی روانی که دانستن این خواهد بود.”

ما به احتمال زیاد به زودی گسترده جامعه باز دوباره تا زمانی که یک واکسن ماه یا سال از هم اکنون.

“آن را در هر نقطه,” دکتر گفت: Fisman. “اقتصاد ما این است که در هم پیچیده که از ایالات متحده است. آنها در حال رفتن به نیاز گسترش کنترل نشده در حالی که برای. ما انجام یک کار خیلی بهتر از آنها هستند اما ما در زندگی بعدی به آنها و ما لازم نیست که یک حصار. و آن را برای رفتن به بارها و بارها دوباره به راه افتادند. به همین دلیل شما نیاز به بسیار عالی نظارت است.”

در ضمن ما می توانیم انتظار رای نظر هاورز به اصرار دارند که ما زیاده به همه چیز که اقتصادی shutdown بدتر از جایگزین.

هیچ کس که رای ها را می گویند چنین چیزی وجود دارد ولی بخشی از کانادا commentariat که به طور معمول پژواک تغییر آب و هوا-انکار دیدگاه های صنعتی آمریکا منافع و شما می توانید آنها را حس champing در بیت گرم کردن داغ طول می کشد trashing مدل های اپیدمیولوژیک و اصرار به کار کلاس های بازگشت به کار در حالی که مفسران البته بماند با خیال راحت در خانه که در آن امن است.

خود را بی معنی خواهد بود انحراف از سوالات واقعی در دست چون آنها واسطه توهمات. ما نمی توانیم بازگشایی اقتصاد در ضربه محکم و ناگهانی از یک انگشت.

دکتر اسکات Gottlieb که منصوب کمیسر غذا و دارو توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد در ملی نقد و بررسی به تازگی پادکست چرا ما نمی توانیم: “این نه آلوده به همه. بنابراین شما باید سه تا پنج درصد از جمعیت ایالات متحده در معرض در این نقطه است. نگاه کنید چه اتفاقی می افتد. نگاه همه مرگ است. نگاهی به بستری شدن در بیمارستان. نیویورک شهر سلامت سیستم تاخت و تاز شده است. آن را مصرف شده توسط این. لوئیزیانا, New Orleans, همین. دیترویت همین است. میامی همین است.”

اگر ما فقط اجازه دهید این ویروس خشم دکتر Gottlieb گفت: ما را مجبور به قبول سه چیز است.

  1. “بیمارستان ها در حال رفتن به تاخت و تاز کردن. وجود خواهد داشت بدون مراقبت های بهداشتی. آن را به همه COVID. بنابراین برای یک دوره از زمان شما نمی خواهد بود قادر به دریافت مراقبت های بهداشتی. یا شما نمی شود مایل به رفتن به بیمارستان.
  2. “شما باید درک کنند که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مرگ از COVID 19, زیادی, بیش از وجود دارد در حال حاضر است.
  3. “و من فکر می کنم شما هم باید قبول کند که یک درصد از جمعیت و نه بی اهمیت در صد نیست برای رفتن به محل کار به هر حال.”

کسانی از ما که می خواهند به کار از خانه.

“هر کس در حال رفتن به باید که لوکس” دکتر Gottlieb گفت. “این رفتن به تقسیم اجتماعی و اقتصادی خطوط. آن را برای رفتن به ثروتمند افرادی که قادر به خود منزوی به طور داوطلبانه و دیگر افرادی که نمی توانند. این واقعیت است. شما در حال رفتن به یک کاملا کاربردی جامعه است.”

بسیاری سوار بر کسانی که بازیابی از COVID اگر ایمنی بدن آنها باقی می ماند و می تواند بازگشت به کار. این دکتر Fisman می گوید: “این درگاه است.”

“هنگامی که شما در حال انجام است که تست شما در حال حاضر می دانیم که آنتی بادی است و در طول زمان به کسری از جمعیت که دارای آنتی بادی است که برای افزایش و مردمی که در حال رفتن به تبدیل شدن به خود immunes که احتمالا امن برای کار امن برای رفتن به کنسرت یا هر چیز دیگری. وجود دارد, مسائل اخلاقی در مورد دو لایه جامعه که در آن سیستم ایمنی بدن افراد قادر به بیرون رفتن و ورجه ورجه کردن و کسانی که فاقد آنتی بادی هنوز هم قفل شده … اما ما نمی توانیم گفتگو تا زمانی که ما این داده ها است.”

این برد دشوار حریم خصوصی پرسش که آیا ابزار دیگری است که می تواند قدرتمند: ردیابی تلفن همراه است که اجازه می دهد مقامات بهداشت عمومی برای پیدا کردن افرادی که ممکن است در معرض ویروس و آنها را آزمایش قبل از آنها ندانسته آلوده دیگران.

اگر شما بر این باورند که ونیزی بود که سلامت مردم است و بالاترین قانون پس از این به نظر می رسد مانند یک تماس آسان. ما پیگیری و بازگشایی اقتصاد است. اجازه دهید ما به عقب بر گردیم به کار پول صرف بیرون رفتن برای شام, بازی ورزشی, رفتن به کلبه.

اما داده های جمع آوری شده از تلفن های ما باید به کار گرفته شود توسط یک شخص ثالث مورد اعتماد — بدن مستقل از دولت صرفا به منظور حفاظت از سلامت عمومی است.

که قدرت دارای حق اعمال این قدرت فوق العاده ای باید مستقل و پاسخگویی به خصوص فرموله کمیته پزشکان به سیاستمداران یک نوآوری از قرن 15 ونیز که ما ممکن است در نهایت آماده برای پذیرش در کانادا.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort instagram takipçi satın alGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesturkcell mobil ödeme bozdurmaerotik film izletulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma