که در آن است که سازمان ملل متحد شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

Sergio Marchi: coronavirus نشان دهنده بزرگترین چالش جهان دیده می شود پس از تاسيس سازمان ملل متحد و دیگر از جنگ جهانی دوم و در عین حال آن را پرورش است کمی همکاری های بین المللی

محترم. Sergio Marchi به عنوان یک کانادایی عضو پارلمان و وزیر کابینه. او همچنین در گذشته نیز سفیر کانادا در سازمان تجارت جهانی و سازمان ملل متحد در ژنو.

Coronavirus همه گیر شده است تحول به حداقل می گویند. در سراسر جهان ما چگونه زندگی می کنند, کار و بازی تمام شده است تغییر می یابد.

وقتی که می آید به رهبری سیاسی آن بوده است “داستان دو شهر.” کشورهای مانند کانادا انجام داده اند و ما افتخار می کنیم. آنها افزایش یافته است به مناسبت و ارائه صدا رهبری در طول بحران. در مقابل در سطح جهانی ما شکست خورده اند آزمون مفتضحانه. اجازه بدهید توضیح دهم.

در کانادا تعدادی از عناصر گرد هم آمده اند برای تقویت عمومی ما استراتژی است. برای شروع ما کانادا politicos نگه داشته اند سیاست را به حداقل آن چیزی است که شهروندان انتظار می رود در طول بحران این قدر. مردم می خواهند انتخاب نمایندگان خود به لیزر-با تمرکز بر چالش های در دست و نه در ارزان سیاسی ذکراست. نمایندگان ما باید درک عمومی خلق و خوی و اضطراب و ترس است که درک آنها.

بیشتر: محکوم 30 سال نبرد برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر

احزاب مخالف البته مهم و مشروع نقش در دموکراسی ما. اما زمانی که دولت در حال انجام و مخالفان همیشه باید یک زمان سخت داشتن صدای آنها شنیده می شود. بدون در نظر گرفتن دولت فعلی و مخالفت خود را نیز مشغول همکاری با یکدیگر است.

فدرال-استان روابط شده اند بسیار سازنده عنوان کرده اند که روابط با شهرداری رهبران. به طور معمول, این منطقه مملو از درگیری و مجادله. به جای این همه گیر داده است راه را برای همکاری در, اطلاعات, تجهیزات حفاظتی, بهترین شیوه ها و طرح های مشترک. یک “تیم کانادا” رویکرد پدید آمده است و این دقیقا همان چیزی است مورد نیاز بود.

بعدی رهبران ما تکمیل این کار با دقت گوش دادن به سلامت خود و مشاوران علمی. نظرات خود را دارای اهمیت و دولت اند و نه نقل مکان کرد و بدون رضایت خود را. این بدان معنی است که سیاست های ریشه دار شده در علم صدا و نه در صرف سیاست و روده قضاوت تماس. در این روند ما بهداشت عمومی افسران در سراسر کشور تبدیل شده اند “ستاره راک.” آنها پیش بینی شده آرام و آگاه و اطمینان از وضع و کانادایی ها آمده اند به تکیه بر روی آنها.

بیشتر: ردپای از coronavirus: چگونه آن آمد به کانادا رفت و در سراسر جهان

این بود که به دنبال رهبران ما برگزاری منظم جلسات عمومی بدون درام. جلسات شده اند ساده و مبتنی بر اطلاعات. ماموریت خود شده است برای ارائه به شهروندان با به روز رسانی انتقادی و نه افراط در سیاسی تئاتر. این تمایز مهم به دلیل آن تعریف رابطه بین رهبران و شهروندان خود را. اعتماد عمومی بسیار مهم است. اگر مردم سوال صحت خود را از رهبران و یا از اطلاعات خود را و سپس آن را تنها به تشدید در حال حاضر وضعیت خطرناک و تضعیف هر استراتژی رفتن به جلو.

در نهایت برخی از نمایندگان منتخب ما را لحظه ای و ظهور به عنوان رهبران واقعی. نخست وزیر و premiers انتاریو و کبک برای مثال باید همه رشد از طریق این بحران است. آنها بیش از حد انتظارات و دیده می شوند که قادر به پایدار مدیران همیشه در حال تغییر محیط زیست است. خود سنجی شماره ها به دلیل اعتماد به نفس عمومی در آنها بالا رفته است. که خوب است برای همه ما.

در مقابل سازمان ملل شده است, بد شکست.

ما شده و در مبارزه با بحران از ابعاد حماسی است. در واقع coronavirus نشان دهنده بزرگترین چالش جهان دیده می شود پس از تاسيس سازمان ملل متحد و دیگر از جنگ جهانی دوم است. و در عین حال برای بسیاری از کشورها به راه حل آمده اند از ملی و زیر ملی دولت است. علاوه بر این سازمان ملل متحد پرورش است کمی همکاری های بین المللی.

به عنوان کسی که معتقد است عمیقا در موسسات چند جانبه و که در خدمت این نهاد در ژنو, من برای پیدا کردن این گیج کننده و خسته کننده است. این دقیقا بهترین راه برای سازمان ملل متحد برای جشن 75امین سالگرد این سال است. سازمان ملل ساخته شده بود به عمد کمک و تجمع سازمان ملل در مقابله با چالش های جهانی و در عین حال از آن شده است تا حد زیادی از دست رفته در عمل است. مسلم است که فعال بوده است اما آنها همچنین دریافت انتقادات زیادی برای اقدامات خود را.

دبیر نیز در زیر رادار که من فکر می کنم شده یک قدم اشتباه جدی به ویژه هنگامی که جهان با آن مواجه است یک دشمن مشترک. او باید بیشتر از تلاش در پرورش همکاری بین دو کشور و افزایش همکاری با سازمان های چند جانبه که او سر. علاوه بر این او باید با استفاده از دفتر خود برای ساخت یک پل بین ایالات متحده و چین هر دو از آنها حق وتو-حمل غول از سیستم سازمان ملل متحد.

شورای امنیت سازمان ملل متحد نیز تا حد زیادی سکوت در چهره یک ویروس است که ویران جهانی و بسیار ایجاد بی ثباتی است. آن رفتار شده است عجیب و غریب است. در طول بحران ابولا شورای امنیت تعیین شده آن را به عنوان یک “تهدید برای صلح و امنیت” که به زور از قوانین بین المللی. این شده است با انجام Covid-19 و یکی از چپ به تعجب که چرا.

پاسخ به این و دیگر پرسش ها نیاز به دنبال در زمان مناسب. نه در حال حاضر نه در حالی که ما هنوز در ضخامت از مبارزه است. اما زمانی که ثبات ترمیم شده و ما باید آشکارا مورد بحث و یادگیری از این کاستی به طوری که ما بهتر آماده برای آینده همه گیر.

بیایید همچنین روشن شود چشم و نه بیش از حد دیپلماتیک. این بحران شده است و اساسا یک مسئله مرگ و زندگی. بنابراین ما سزاوار پاسخ صادقانه و به موقع اصلاحات به ما جهانی سازه های. علاوه بر این کانادا باید بصورتی پایدار و محکم به شرکت در این بحث. من می دانم که ساعت شده است مبارزه سخت برای شورای امنیت صندلی, اما او نمی تواند اردک این یکی. نه به عنوان سهامداران عمده و سازمان ملل متحد و نه اگر ما در مورد مراقبت از عملکرد و پاسخگویی حکومت جهانی است.

به عنوان مبارزه با کروناویروس در ادامه ما مقامات دولتی نمی تواند نشستن در laurels خود را. ما نیاز به یک encore از آنها. اما ما شهروندان نیز باید زندگی کردن را به ما مسئولیت مدنی. چرا که رهبری این است که نه فقط برای چند آن چیزی است که باید خواسته همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de