که در آن است که جو بایدن?

ایالات متحده سیاست خودی برای مارس 23: بایدن طول می کشد سرب برای نامزدی حزب دموکرات را درست قبل از همه گیر بازدید; سپس او از بین می رود. به علاوه نگاهی به قرمز و آبی تقسیم بر COVID-19.

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

#WhereIsJoeBiden: جو بایدن در زمان تقریبا غیر قابل عبور رهبری برای نامزدی حزب دموکرات را فقط قبل از جهان به طور کامل تبدیل به یک بیماری همه گیر. در حال حاضر او presumptive نامزد و شما ممکن است انتظار می رود او را به استفاده از این وضعیت به محوری برای انتخابات عمومی (هر زمان که به پایان می رسد تا). به جای او نبود دیده می شود برای روز پس از آخرین انتخابات مقدماتی روز سه شنبه:

بایدن نیز در مواجهه با انتقاد و برای اینکه تا حد زیادی وجود ندارد به مردم از روز سه شنبه شرکت کنند ، معاون سابق رئیس جمهور شده است دیده و یا شنیده رای دهندگان به طور مستقیم از سه شنبه شب آدرس منجر به برچسب “#WhereisJoeBiden” به روند در توییتر.

آن را نمی ممکن است کمک کند که بایدن را در مبارزه به سبک است که به عنوان ABC اخبار آن را قرار می دهد “متکی به فرد در تعاملات” و مبارزات انتخاباتی خود در حال تلاش برای کشف کردن راه برای انطباق با وضعیت جدید موجود که در آن بسیاری از خود ظاهر می شود نیاز به مجازی و در بسیاری از موارد خارج از محل اقامت خود در دلاور:

یک منبع با آگاهی از این کمپین گفت: بایدن تیم در حال کار بر روی پوسته پوسته شدن است که زیرساخت ها و برخورد با واقعیت بایدن را ویلمینگتون خانه مانند این واقعیت است که وجود ندارد به خصوص سقف بالا که می تواند روشنایی یک چالش است.

کنگره محرک بست: در ضمن هفته بعد از بسیاری از اقتصاد ایالات متحده شروع به خاموش کردن این کشور در قوه مقننه — مجلس به رهبری دموکرات نانسی پلوسیو سنا به رهبری جمهوریخواه میچ مک کانل — ثابت قادر به عبور و یا حتی توافق بر سر این ماده یک محرک لایحه برای تازه کشف شده رکود است. دموکرات ها در سنا به رهبری چارلز شومر مسدود رای گیری در مک کانل نسخه از این لایحه شارژ که آن را فاقد امکانات برای محافظت از افراد از اخراج و یا خراب کردن مالی اشاره کرد که آن را به حال “ارائه تنها سه ماه برای بیمه بیکاری.” پلوسی گفت: خانه انجمن خواهد رد این لایحه در مجلس سنا و رای خود را در آن لایحه ای جداگانه. و همه از این اتفاق می افتد در حالی که مجلس نمایندگان و مجلس سنا هنوز هم متکی به فرد رای گیری در شلوغ ساختمان حتی به عنوان رند نشان داد که او اولین سناتور به تست مثبت برای COVID-19 منجر به برخی از سنا همکاران خود به قرنطینه و دست از رویه رای گیری در مورد این لایحه محرک.

قرمز و آبی تقسیم بر COVID-19: یکی از دلایلی که ایالات متحده طرفین نمی توانند توافق بر COVID-19 بسته ممکن است که آنها نشان دهنده دو آمریکایی که در آن بحران است که با تجربه متفاوت است. به عنوان رونالد Brownstein توضیح می دهد که در اقیانوس اطلسبزرگترین شیوع بیماری تا کنون شده است در مناطق و ایالات متحده است که بیشتر رای دموکراتیک در حالی که جمهوریخواهان مناطق نمی شد آمار به عنوان سخت حق دور:

دموکرات ها همواره بیان خیلی بیشتر نگرانی در مورد [COVID-19] از جمهوری خواهان انجام آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها باید خود را تغییر رفتار شخصی و به عنوان یک نتیجه. مشابه شکاف جدا از مردم زندگی می کنند که در مراکز بزرگ شهری که تبدیل به پایه و اساس دموکراتیک انتخاباتی ائتلاف از کسانی که زندگی در شهرهای کوچک و مناطق روستایی مدرن هستند که سنگ بستر از ایران.

یک نتیجه از این Brownstein, یادداشت است که با استثنا مانند اوهایو فرماندار مایک DeWineجمهوری خواه فرمانداران باید به طور کلی بیشتر شده است و تمایلی به تعطیل کردن کسب و کار خود را دموکراتیک هستند. اما Brownstein مذاکرات به کارشناسان که انتظار می رود که این تغییر خواهد کرد به عنوان شیوع شروع به “رسیدن به تمام گوشه و کنار کشور است.” که خبر خوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im