که در آن تام بردی در Kraft, خانواده, درخت ؟

رابرت کرافت نیاز به ثبت نام برای Ancestry.Com.

سپس او می تواند کشف کردن که در آن تام بردی متناسب با رسم شجره نامه.

زمانی که بردی اعلام کرد تصمیم خود را برای ترک انگلستان در تخلیه روز میهن پرستان صاحب خود را تکرار کرد که اعلام بردی بود “یک پسر.”

“چگونه می توانم احتمالا مجموع تا عمق قدردانی من به تام بردی برای آنچه که او به ما داده این 20 سال گذشته یا غم و اندوه من احساس می کنم دانستن این پایان?” کرافت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه “من عاشق تام مانند یک پسر و من همیشه خواهد شد. او به ارمغان آورده است بسیار شادی برای من شخصا و به همه طرفداران ما.”

فقط سه روز بعد بردی رسما داوطلب خدمت سربازی روی Tampa Bay Buccaneers کشتی دزدان دریایی.

مایکل Girardi NFL شبکه گزارش داد که بعد که کرافت ساخته شده پس قیاس در مورد بردی خروج.

“فکر می کنم در مورد محبت خود را به همسر و به هر دلیلی چیزی وجود دارد – پدر یا مادر – که باعث می شود زندگی غیر ممکن است برای شما و شما را مجبور به حرکت می کند اما شما نمی خواهید به.”

این پرستان صاحب ناگهان تغییر DNA خود را. هیچ طولانی بود بردی پنجم (یا پنجم-and-a-half) کرافت ، و دیگر بردی گرفتن عشق بی قید و شرط در کرافت خانواده است که اکثر پدر و مادر به اشتراک گذاشتن با کودکان خود.

TB جدیدترین TB ناگهان چیزی بیش از یک همسر سابق قربانی یک رابطه شکست خورده در کرافت خانه کشیش در Brookline.

اول عشق است ؟ شاید. The one that got away? برای اطمینان حاصل کنید. داغترین له تا کنون. بدون شک.

کرافت در سمت چپ آن باز به عنوان به که در حال بازی در نقش “چیزی . . . که باعث می شود زندگی غیر ممکن است.”

به نظر می رسد که کرافت انداخت لایحه Belichick تحت اتوبوس مانند نیمه خالی لیوان سرد Dunkin Donuts قهوه.

تحت کرافت را پوشش میهن پرستان لذت می برد دو سلسله شش سوپر جام قهرمانی و یک امتیاز برتری. کرافت نجات میهن پرستان از تاریخی خراب پرداخت برای ساخت ورزشگاه ژیلت و ایجاد ترین-غبطه می خوردند حق رای دادن در ورزش حرفه ای. او پس دوست داشتن میهن پرستان در خلیج دولتی که او یک قرارداد امضا شده به حرکت تیم به کانکتیکات فقط به نگه داشتن آن در ماساچوست است.

دلایل بسیاری کرافت ساخته شده است تا مقدار بسیار زیاد از حسن نیت در میان توده های مردم و رسانه ها در انگلستان.

و این نه فقط به خاطر او و میهن پرستان برنده هستند.

جان دبلیو هنری معامله به خرید Red Sox تصویب شد دو روز قبل از بردی و میهن پرستان راه اندازی اولین سلسله از طریق پهلو قاعده بازی است.

Red Sox تنها موفق به کسب چهار عنوان جهان در مقایسه با میهن پرستان ” شش سوپر باول حلقه در همان زمان پس از.

اما این حجم از دشمنی و با وجود کارگردانی هنری در این روزها می تواند پر کردن چارلز حوضه رودخانه. و آن را با از دست دادن.

هر دو میلیاردرهای. کرافت یک مرد محلی و حمل سرود از نزدیک هر مرد. هنری است Midwesterner که تبدیل به یک کاریکاتور از یک درس خوان دور و اعزام دور است. هنری ممکن است دوم-شادترین مرد در بوستون با بردی خروج پس از Belichick.

کرافت و میهن پرستان در مورد به دریافت فوق العاده به اندازه بخشی از پست-Louie-بتی سولفات خدمت به Red Sox.

من شک بسیاری از را “وثیقه” در Patriots. اما احساسات و محبت و حتی پول خواهد شد در حال حاضر به سمت کارگردانی بردی و Buccaneers. آخر هفته فوتبال سفر از انگلستان به خلیج تمپا یک گزینه وسوسه انگیز – فرض ما NFL عامل شرکت های هواپیمایی و عملکرد اقتصاد سقوط می آیند. Red Sox در حال یادگیری است که خطرناک ترین احساسات هر پایه فن می تواند داشته باشد بی تفاوتی. چند حد وسط فصل بدون شک لرزش بسیاری از خاموش فاکسبرو ارابه موسیقی.

کرافت انتخاب Belichick بیش بردی. “آن بود که سیستم” خوانندگان را به دیدن نظریه خود را آزمایش بلافاصله. مت کسل و 2008 بود را بردارد. او تقریبا همان سال 2007 تیم که رفت 18.9 – 0.1. و کاسل پرستان حتی نمی توان برگشتی.

Belichick دارای یک دستور در سال 2020 نشان می دهد که بردی مثل مونقو شد صرفا یک “پیاده در بازی زندگی است.” سیستم پردازان نمی لوکس از انتظار دو یا سه سال است. زندگی که راه کار نمی کند. و بردی را به اثبات می شود بیشتر موثر بعد از دو فصل از هر QB و یا مجموعه ای از QBs بازی برای میهن پرستان.

اگر شما می خواهید به من بگویید در سال 2022 میهن پرستان خواهد بود بهتر است با کسی که در ازای بردی در QB من همه در. اما بعد از دو فصل در حالی که بردی است که تحت قرارداد و ضبط آن با خلیج تمپا میهن پرستان خواهد بود شنا در خلیج فارس از پشیمانی آید به نقطه QB.

ما هستیم گفت: هیچ یک از این مسائل به Belichick. او در برنامه پنج ساله آنها می گویند. دو ماه پیش من از ارائه این گزینه در این فضا که میهن پرستان “مخزن برای ترور” – به عنوان در Clemson QB ترور لارنس – اگر بردی برگ.

این کلمات ممکن است به اثبات Churchillian در پیش بینی خود را.

در ضمن کرافت در نهایت می تواند تشخیص دهد که در آن بردی متعلق تا در خانواده خود درخت است. و سپس تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از مایل بالا را بردی مجسمه در خارج از ورزشگاه ژیلت.

لایحه Speros (@RealOBF) را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de