که در آن استانی coronavirus غربالگری وب سایت های در حال سقوط کوتاه

یک گزارش جدید می گوید کانادا نیاز به یک رویکرد واحد و یکپارچه به استان در آنلاین غربالگری و آزمایش و که برخی از بیماران ممکن است گرفتن مشاوره بد

کانادایی ها با علائم COVID-19 در حال گرفتن متناقض مشاوره از غربالگری وب سایت های راه اندازی شده توسط خود استان ها, با توجه به مطالعه از محققان در دانشگاه اتاوا. بسته به جایی که شما زندگی در کانادا, شما ممکن است توصیه شود که به دنبال یک آزمون برای این ویروس حتی اگر شما علائم محققان دریافته اند.

این فقدان یک رویکرد واحد و یکپارچه به این معنی است که بیماران ممکن است دریافت مشاوره بد که محققان و سیاست گذاران نمی تواند تکیه بر اطلاعات جمع آوری شده می گویند نویسندگان.

“این نگران کننده است که در وسط یک بیماری همه گیر است که ما قادر به دیدن یک هماهنگ رویکرد واحد و یکپارچه به استان عنوان مربوط به غربالگری و تست” گفت: Brieanne Olibris.

Olibris یک دانشجوی دکترا در دانشکده بهداشت علوم انجام تحقیقات با وارد کردن نشانه های اولیه بيماران مبتلا به خود ارزیابی وب سایت های ارائه شده توسط تمام 10 استان. همه با موفقیت به نمایش در بیماران با علائم سرفه و تب و اما در غیر این صورت سایت های ارائه شده به طور قابل توجهی متفاوت مشاوره. چند استان موفق به صفحه نمایش برای علائم دیگری مانند سردرد و لرز.

“حتی در یک مقطعی-کانادا همه گیر به عنوان ویرانگر به این وجود دارد که نه تنها مبتنی بر شواهد کانادا استاندارد مراقبت به سادگی برای خود ارزیابی” مطالعه می یابد.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

این نمایش سایت ها را دنبال نمی کند COVID-19 تعریف منتشر شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا در فوریه. 6.

“برای استفاده از یک استعاره نه تنها استان اتلاف منابع و زمان” اختراع دوباره چرخ “اما برخی از چرخ های خود بیشتر بیضی از دور” مطالعه می گوید. “بیشتر در مورد این واقعیت است که برخی از استان های توسعه یافته ابزار خود را در تضاد با شواهد پزشکی و این ابزار تسامح تزیین دروغ در یک برنامه به طور بالقوه مرگبار بیماری است.”

در بریتیش کلمبیا, Saskatchewan و نیوفاندلند و لابرادور, بیماران ارائه لرز و سردرد علائم مرتبط با بیماری “داده می شود خطرناک دروغ که آنها “هیچ COVID-19 علائم است.”

اگر دکتر به بیماران است که اطلاعات آن “خواهد بود قصور پزشکی” محققان می گویند.

نه بریتیش کلمبیا و نه نیوفاندلند و لابرادور در پاسخ به یک ایمیل از maclean’s به دنبال توضیحی برای ارائه بیماران مبتلا به آنچه محققان را “خطرناک و گمراه کننده است.”

آماندا Purcell سخنگوی ساسکاچوان اقتدار بهداشت گفت: در یک ایمیل که نمایش وب سایت به طور منظم به روز شده با جدید ترین دستورالعمل.

“در حالی که تست الگوریتم های پیچیده هستند این است که یک نسخه ساده برای مکان های با جهت تماس HealthLine 811 برای غربالگری زمانی که گسترده ترین معیارهای ملاقات کرده است.”

دانشگاه اتاوا محققان تماس در دولت فدرال به “توسعه یک خود ارزیابی ابزار برای COVID-19 … که استان باید کمک به توسعه و اتخاذ.”

اگر ولایت را نمی co-operate, اتاوا باید قانونگذاری برای ایجاد قوانین مشترک نویسندگان می گویند با اشاره به توصیه کمیته ملی مشورتی در سارس و بهداشت عمومی تاسیس شده پس از سال 2003 شیوع سارس که به کشته شدن 44 نفر در انتاریو است. این گزارش که منجر به تأسیس آژانس بهداشت عمومی کانادا یافت می شود که دولت bungled پاسخ به شیوع بیماری به دلیل “عدم همکاری چارچوب و اخلاق در میان سطوح مختلف دولت است.”

این گزارش توصیه می شود که در صورتی که سطوح مختلف دولت نمی تواند هماهنگی موثر اتاوا باید عمل کند. “در صورتی که هماهنگ سیستم از قوانین برای بیماری های عفونی نظارت و شیوع مدیریت نمی تواند ایجاد شده توسط ترکیب اثرات فدرال و استانی و منطقه ای دولت … دولت کانادا باید آغاز تدوین پیش فرض قانون برای راه اندازی چنین سیستمی از قوانین است.”

دانشگاه اتاوا استاد امیر عطاران که همکاری تحقیق و مطالعه در غربالگری وب سایت (و کسی که کمک کرده به maclean’s) گفت: دولت فدرال است که نادیده گرفتن درس های آموخته شده از سارس.

“این گزارش با صدای بلند اعلام کرد که اگر اتاوا و استان نمی تواند هماهنگ که آنها بدیهی است که موفق به انجام و سپس اتاوا باید قانونگذاری به آن اجباری است. زمان برای pretty-لطفا همکاری است.”

محافظه کار و بهداشت منتقد مت Jeneroux گفت: دولت لیبرال شکست خورده است و برای نشان دادن رهبری در بحران است.”ما می دانیم که تست ردیابی و جداسازی کلید شکست COVID-19 او گفت:” در ایمیل. “من شده است هل دادن دولت فدرال برای نشان دادن رهبری و راهنمای استان ها و مناطق در مرور از طریق این بحران اما آن نشده است و این مورد به تاریخ و کاملا مخالف آن را به عنوان به نظر می رسد استان های پیشرو در بسیاری از موارد. ما در حال رفتن به ادامه فشار برای بیشتر سازگار پیام در سراسر استان ها و مناطق از جمله دستورالعمل برای تست.”

NDP سلامت منتقد دان دیویس گفت که کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت: نمایندگان مجلس که کشور نیاز به “ملی هماهنگ و استاندارد جمع آوری اطلاعات و انتشار.”

“آنها بر اهمیت داشتن زمان واقعی داده های اپیدمیولوژیک در گسترش COVID-19. هنگامی که ما متناقض اطلاعات و مشاوره کانادایی دریافت پیام های مخلوط و توانایی ما برای پاسخ به طور موثر مانع.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de