که گسترده گیرنده می تواند پرستان هدف در پیش نویس ؟

INDIANAPOLIS — رعد و برق است که قصد ندارم به اعتصاب دو بار در فاکسبرو.

احتمالا.

زمانی که میهن پرستان پیش نویس N’Keal هری آوریل گذشته آنها ساخته شده تاریخ حق رای دادن با انتخاب یک wideout در دور اول برای اولین بار در Belichick عصر. با وجود 2020 پیش نویس کلاس قریب به اتفاق ذخایر دریافت استعداد آن را بعید است Pats بازگشت به گیرنده خوبی در روز 1 دوباره. نیازهای دیگر می تواند بیشتر به راحتی و با این تیم سابقه بازی rookie wideouts — از جمله هری — زشت است.

چندین گیرنده می تواند هدفمند در اواسط تا اواخر دور ، چند پروژه به عنوان قوی متناسب با حتی قبل از تست آغاز می شود در NFL سراغ ترکیب.

اوهایو دولت K. J. Hill جهش بلافاصله. این Buckeyes’ تمام وقت پذیرایی رهبر است و بدون درز و شکاف اپراتور با برجسته دست. او ملاقات با پرستان و آموخته چندین جنبه از خود راهکار همپوشانی با راه ها و طرح های او اعدام در ایالت اوهایو.

با توجه به تپه او و Pats دستیار Troy قهوه ای, 15 سال سابق گیرنده ضربه آن را خاموش.

او گفت: “آنچه را او دوست داشت من بازی و پس از آن ما رفت و حق را به آن گفت:” Hill, پیش بینی 3 روز بعد انتخاب کنید. “ما حق را به درخواست من در مورد پوشش, پخش, آنچه که من فکر می کنم در مورد چیزی در این زمینه و یا چیزهایی مانند که در آن جنبه.”

جلسه چپ هیل احساس او می تواند رشد در میهن پرستان’ سیستم.

“من قطعا می تواند” او گفت:. “درست کردن این واقعیت است که ما انجام شده بود همان چیزهایی که من احساس می کنم من می تواند گام درست در هر آنچه که آنها می خواستند انجام کار تیم های ویژه و در گیرنده.”

Penn State محصول K. J. Hamler است slighter جوانتر بیشتر مواد منفجره نسخه هیل انتظار می رود به شنیدن نام خود را به نام در دومین یا سومین دور. 5-پا-9, 178 پوند دینامو بو پوشش مردان در دفاع و تیم های ویژه به طوری که اغلب او را با نام مستعار “انسان جوی استیک.” او دارای سرعت دنباله دار و هشدار دهنده سرعت که با هم به او اجازه می دهد تا برای ایجاد فوری و مداوم جدایی نادر میان Pats wideouts سال گذشته است.

او همچنین می تواند با ارائه یک جرقه به بازی بازگشت. مانند تپه مصاحبه خود با میهن پرستان به یاد ماندنی بود.

“این یک کمی متفاوت است چرا که وجود ندارد به عنوان بسیاری از مربیان در آن وجود دارد. وجود دارد تنها چهار. آن را کمی متفاوت تر از داشتن 15, 20 نفر در اتاق و فقط یک دوربین در مقابل صورت خود را. اما آنها واقعا نقد من در بسیاری از مسائل است. و تو باید که انتقاد” Hamler گفت. “این است که از نظر ذهنی قوی روند.”

اگر Pats را در تاریخ اخیر آنها ممکن است به نوبه خود به دیگری بزرگتر بدن مانند Clemson را Tee Higgins یا LSU را جاستین Jefferson. مانند هری Higgins یک هدف که بسیاری از نمایش به عنوان یک اواسط تا اواخر دور اول انتخاب کنید. او سریع تر از هری با یک مطلب خوب در طول بازی که میهن پرستان’ توجه است.

“من مانند کسانی که بچه ها” هیگینز گفت. “آنها در حال سرد واقعی و آرامش آنها را به من احساس راحتی می کند. برخی از مربیان می تواند تهدید آمیز و شما در کتاب حق دور اما آنها فقط برای من صحبت کرد و من رو راحت است.”

N’Keal مربی

یکی بالا پرواز ایالتی آریزونا گسترده گیرنده.

براندون Aiyuk می یابد خود را در همان محل هری را یک سال پیش ماهیهای دور اول و دوم پیش بینی. این دو شده اند به طور منظم در تماس با او گفت: در این هفته توضیح داد که چگونه هری گرفته شده در یک مربی مانند نقش برای او.

“سال گذشته (از او یاد گرفتم) اعتماد به نفس. شما را به صحبت N’Keal او واقعا یک فرد با اعتماد به نفس به طوری که یکی از کارهای اصلی من از او در سال گذشته زمانی که او تصمیم به نشستن کاسه بازی و من در نقطه” Aiyuk گفت.

خواسته در مورد هری rookie فصل — زمانی که او 12 عبور برای 105 متری و دو نمره — Aiyuk توضیح داد که او در مواجهه با یک صعود دشوار با توجه به طرح و جدایی. اما مانند یک مربی خوب هری گذشت درس او به کمک تیمی سابق خود.

“ما یک سیگنال جرم (در ایالت آریزونا). بنابراین برای (هری) رفتن به اردوگاه او شنوایی NFL بازی تماس و اطناب برای اولین بار” Aiyuk گفت. “به طوری که یکی از چیزهایی که من مشغول به کار در این offseason حتی قبل از اینکه من به اردوگاه فقط بنابراین من می توانید استفاده کنید به شنیدن آن است.”

وی افزود: “من به صحبت (هری) در سال گذشته بود و او گفت که یکی از چیزهایی بود جدایی. که یک چیز بزرگ است من در این فصل فقط در تلاش برای تعریف مسیر من-در حال اجرا بودن مایع در من می شکند در داخل و خارج از آنها.”

O-خط مصاحبه

شبیه به هر تیم دیگر در لیگ Pats ملاقات با چندین خط حمله چشم انداز این هفته است.

در میان آنها UConn را مت Peartبومی جامائیکا که بازی دبیرستان در فرماندار آکادمی در Byfield جرم. آنها همچنین صحبت با بینی بالا انتخاب کنید سزار رویز (Michigan), دیمین لوئیس (LSU), آلکس تیلور (ایالتی کارولینای جنوبی), Austin جکسون (USC), Lucas Niang (TCU), لوگان Stenberg (کنتاکی) و شین Lemieux (اورگان). Texas Tech را Terence استیل گفت: “در دیداری با پرستان در ارشد کاسه.

خط حمله مربی دانته Scarnecchiaکه بازنشسته شد در ماه گذشته است در ایندیاناپولیس کمک به تیم با پیش نویس آن آماده سازی. او باقی خواهد ماند و بخشی از فرایند از طریق اواخر ماه آوریل است.

برچسب زدن شروع می شود و پنج شنبه

با وجود مداوم CBA مذاکرات است که باید بر حق رای دادن و انتقال tag پنجره برای تیم به اعمال آنها را بر قریب الوقوع رایگان عوامل باز خواهد شد و پنج شنبه به عنوان انتظار می رود. پنجره ای باز خواهد شد برای یک هفته. این پرستان هستند که بدون پاک کردن نامزد برای حق رای دادن برچسب است که می تواند قرار داده شده در کارفرمایی تام بردی به دلیل یک بند در قرارداد فعلی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>