کاخ سفید هل باریک ویروس کمک; پلوسی انفجار تاخیر

واشنگتن — مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه هزینههای جمهوریخواه “بی نظمی” بیش از یک جدید همه گیر امداد بسته به کاخ سفید پیشنهاد باریک تر تلاش ممکن است لازم باشد حداقل در حال حاضر.

کالیفرنیا از حزب دموکرات panned مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به تر و تمیز یک انقضای موقت فدرال بیکاری از 600 دلار در هفته به حدود 70 درصد از prepandemic دستمزد. “دلیل ما تا به حال 600 دلار بود و سادگی آن” او گفت: از کاپیتول.

به طور جداگانه در کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحد با توجه به پایان می رسد در پایان ماه تمدید خواهد شد. “ما در طول این باره گفت: بدون در نظر گرفتن برای چه مدت.

دولت رئیس مذاکره کنندگان — کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin — بازگشت شدند به کنگره بعد از آن روز شنبه برای قرار دادن آنچه مراتع به عنوان “نکات نهایی” در $1 تریلیون امداد لایحه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است به احتمال زیاد به جلو را به دوشنبه.

هر دو Mnuchin و مراتع گفت: باریک قانون ممکن است نیاز به گذشت برای اولین بار به اطمینان حاصل شود که افزایش مزایای بیکاری را اجرا کنید برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها ذکر شده مزایای بیکاری پول برای کمک به بازگشایی مدارس اعتبار مالیاتی برای نگه داشتن مردم از دست دادن شغل خود و طرح دعوی در دادگاه برای حمایت از مدارس و کسب و کار به عنوان اولویت.

پلوسی گفت: او مخالف تصویب یک بسته امداد در تکه تکه مد.

“ما می تواند حرکت بسیار سریع با دموکرات ها در این مسائل” Mnuchin گفت. “ما نقل مکان کرد و به سرعت قبل از. … اگر مسائل وجود دارد که دیگر ما مقابله با آن نیز هست.”

جمهوریخواهان استدلال کرده اند که مزایای فدرال باید کمرنگ شود چرا که ترکیبی از دولت فدرال و کمک های بیکاری چپ بسیاری از مردم بهتر است از لحاظ مالی از آنها قبل از همه گیر و در نتیجه تمایل به بازگشت به شغل خود.

بسیاری از دموکرات ها ادعا می کنند که بسیاری از مردم احساس نمی امن قصد بازگشت به کار هنگامی که coronavirus است صعودی دوباره در سراسر کشور است.

Pelosi کاهش یافته است می گویند که آیا او می تواند قبول 70 ٪ از حقوق و دستمزد در محل در حال حاضر منقضی شده 600 دلار هفتگی بهره مند شوند.

“چرا ما فقط نگه داشتن آن ساده است ؟” او با اشاره به مسطح مقدار دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im