توسط جیل COLVIN و عامر مانند

واشنگتن (AP) — پس از چند روز مقاومت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او آزمایش coronavirus است و انتظار نتایج خود را به عنوان کاخ سفید با تشدید اقدامات احتیاطی در اطراف او پس از تکرار مستقيم و غيرمستقيم مواجهه COVID-19.

تهمت نیز به خبرنگاران گفت: در جلسه که او حرارت گرفته شده و آن را “کاملا عادی” قبل از ورود به اتاق به بحث در مورد تلاش های دولت برای متوقف کردن گسترش ویروس. این بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیشتر از 2200 نفر در ایالات متحده و باعث حداقل 50 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شده بود در تست روز — نگران که آن را به او به نظر می رسد ضعیف — با وجود تعامل با حداقل سه نفر از افرادی که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روز جمعه گفت که او “به احتمال زیاد” ارسال به تست “نسبتا به زودی” اما کاخ سفید دکتر گفت: در یک یادداشت منتشر شده در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب است که بدون آزمون شد, به نام, برای, با وجود این, تماس, چون او نبود برگزاری نمایشگاه علائم مانند تب یا سرفه.

رئیس جمهور گفت که او می خواهم جلوتر رفته و با آن به هر حال پس از تکرار سوال از خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز جمعه خواهد بود و باید نتایج در “یک روز یا دو روز هر چه در آن است.” معاون رئیس جمهور مایک پنس در سخنرانی خود در همان جلسه گفت که او و همسرش کارن پنس را نیز “بود بیش از شاد به آزمایش می شود” با وجود این پزشکان و راهنمایی و خواهد بود تماس با کاخ سفید کادر پزشکی به ترتیب آن است.

متعدد نمایندگان مجلس و شماری از شهروندان در سراسر کشور که همان درجه از قرار گرفتن در معرض نه تنها سعی کنید تست شده اما همچنین انتخاب به قرنطینه خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی و به جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

رئیس جمهور با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید شده بود و تمایلی به گرفتن تست از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی. تهمت می خواستم به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران و ابراز نگرانی می کند که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف است که ظاهر است.

اما به کاخ سفید هایش با مواجهه مکرر با تهمت و متعدد ارشد و مشاوران و آن را سخت تر کرده احتیاطی. روز شنبه کاخ سفید اعلام کرد که در حال حاضر انجام حرارت چک در هر کسی که در تماس نزدیک با تهمت و پنس از جمله خبرنگاران که با حضور شنبه در کاخ سفید جلسه و هر کسی وارد دفتر بیضی.

اقدامات احتیاطی دیگر انتظار می رود به نورد بیش از آخر هفته.

به این منظور یک نماینده از کاخ سفید مطب پزشک در زمان متوسط از اعضای رسانه ها در این جلسه رفتن در اطراف و قرار دادن دستگاه به سر خود را. یک خبرنگار با یک مشکوک به درجه حرارت بالا اجازه داده نمی شد در.

پنس همچنین نوشت یادداشتی به کاخ سفید کارکنان دوشنبه یادآوری آنها را به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از تماس فیزیکی, شستن دست ها به طور مکرر و ماندن در منزل و زمانی که بیمار برای کمک به دولت ویروس را در خلیج است.

“ضروری است هر یک از ما انجام بخشی از ما به اقدامات احتیاطی مناسب برای حفظ خودمان و همکاران ما امن” پنس نوشت. “به عنوان یک کارمند داخل کاخ سفید پیچیده ما یک وظیفه اضافی برای حفاظت از سلامت ما مجریه و کسانی که کار با ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 نظر گرفته شده است در معرض خطر عوارض ناشی از این بیماری به دلیل سن و سال او. او از مدت ها تلاش برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از ویروس و ادامه داد: برای شرکت در رفتارهای است که مقامات بهداشت هشدار عمومی در برابر.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست چند مقامات در باغ گل رز در کنفرانس خبری و او ادامه داد: به نظر می رسد در اجتماعات بزرگ با وجود tweeting شنبه صبح که آمریکایی ها باید تمرین “اجتماعی فاصله!”

“این تقریبا یک عادت تبدیل می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا او در ادامه به لرزش دست برعکس به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل.

“مردم می آیند تا به آنها لرزش دست در دست آنها قرار داده و دست خود را از آن مرتب کردن بر اساس یک عکس العمل طبیعی.,” او گفت:. “ما همه از آن. همه ما باید این مشکل است.” وی افزود: “دست دادن نیست چیز زیادی به انجام در حال حاضر من به توافق برسند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چندین مستقیم و غیر مستقیم تماس با افرادی که پس از آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله سه نفر او صرف زمان با هفته گذشته در Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا.

برزیل سفارت در واشنگتن گفت: اواخر جمعه که این کشور کاردار ایران, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام. بنابراین باید یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در زمان یک عکس با تهمت و با حضور در یک مهمانی با او و فرد دیگری که با حضور یک کمپین جمع آوری کمک با رئیس جمهور که روز شنبه با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

جمهوری خواه رئیس Ronna McDaniel انتظار خود او نتایج آزمون پس از تجربه یک تب و علائم شبه آنفولانزا. او و خانواده اش در حال quarantining در خانه RNC گفت شنبه.

چند مقامات دولت از جمله دادستان کل ویلیام Barr و تهمت و مشاور ارشد, Ivanka Trump, همچنین ملاقات هفته گذشته با استرالیا وزیر کابینه که در روز جمعه تایید شد مثبت است.

یک تعداد انگشت شماری از دیگر کاخ سفید از کارکنان تست شده برای این ویروس پس از برگزاری نمایشگاه علائم شبه آنفولانزا, اما باید همه آزمایش منفی, به گفته یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی. آنفولانزا فعالیت در کشور است که در حال حاضر بالا است.

کاخ سفید گفته شده است با استناد به دستورالعمل CDC که رئیس جمهور و دیگر مقامات کاخ سفید نیازی به آزمایش می شود و یا خود را منزوی مگر اینکه آنها برگزاری نمایشگاه علائم حتی اگر که مشاوره در تضاد است توسط بسیاری از متخصصان سلامت است که توجه داشته باشید که این ویروس می تواند در گسترش و حتی توسط افرادی که بدون علامت.

این خبرنگار که اجازه داده نمی شد به جلسه کاخ سفید روز شنبه تا به حال دمای بالای 100.4 درجه دستورالعمل در سه چک بیش از 15 دقیقه توییتی پنس را سخنگوی کتی میلر با استناد به کاخ سفید واحد پزشکی.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که مردم با یک سرفه و دماهای بالا از 100.4 درجه یا بالاتر تلقی مربوط.

___

Bev بانک کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im