کاخ سفید: تهمت نمی داد در ‘دی ان ای’ نعمت

واشنگتن — کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نبود جریان اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی در اوایل سال جاری که روسیه مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان به دلیل اطلاعات شده بود تایید کرد.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany اضافه شده که مغلوب ساختن پیشی جستن — حتی در حال حاضر — تا به حال شده است در جریان این اتهامات به دلیل هوش “خواهد بود و نه بالا به رئیس جمهور تا زمانی که آن را تایید کرده است.”

اما کاخ سفید به نظر می رسید به تنظیم غیر منتظره ای بالا نوار برای آوردن اطلاعات برای مغلوب ساختن پیشی جستن از آن است که نادر برای هوش به تایید بدون سایه ای از شک قبل از آن ارائه شده است به ارشد دولت تصمیم گیرندگان.

نتیجه این شد یک وضعیت عجیب و غریب است که در آن هشت قانونگذاران جمهوریخواه کنگره با حضور در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه در مورد مواد منفجره اتهامات که رئیس جمهور خودش گفت: به به طور کامل خوانده است. McEnany کاهش یافته است به همین دلیل است که استاندارد های مختلف از اعتماد به نفس در هوش اعمال جلسه نمایندگان مجلس از آوردن این اطلاعات به رئیس جمهور.

یک مقام کاخ سفید گفت که دموکرات ها نیز دعوت شده بودند به کاخ سفید جلسه. آن را به جای برنامه ریزی شده صبح روز سه شنبه با توجه به دو دموکراتیک دستیاران.

در سی ان ان مجلس نانسی پلوسی تایید دموکراتیک توجیهی اما گفت: “این هیچ جایگزینی برای آنچه که آنها را مدیون کنگره ایالات متحده است.” او گفت: “این جدی به عنوان آن می شود.”

او این باورند که تهمت نبود جریان “از آنجا که آنها می دانند که آن را می سازد او بسیار ناراضی بود و تمام جاده ها به عنوان شما می دانید که منجر به پوتین. و به او بگویید پوتین آنها چه می دانست؟”

McEnany برای بخش او بارها و بارها تاکید کرد که این اتهامات شده بود تایید کرد.

“وجود دارد هیچ اجماع در درون جامعه اطلاعاتی در باره این اتهامات و در اثر وجود نظرات مخالف و از برخی در جامعه اطلاعاتی با توجه به صحت آنچه که گزارش شده و صحت اساسی اتهامات در ادامه به ارزیابی شود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>