کاخ سفید پرده $2.5 B اضطراری coronavirus طرح

توسط اندرو تیلور

واشنگتن (AP) — کاخ سفید روز دوشنبه با ارسال نمایندگان مجلس با فوری $2.5 میلیارد دلار طرح به آدرس مرگبار شیوع کروناویروس که گسترش سریع و تهدید برای اقتصاد جهانی را لرزاند بازارهای مالی است.

کاخ سفید دفتر بودجه گفت: بودجه برای واکسن درمان و تجهیزات حفاظتی. این درخواست بلافاصله ناودان توسط دموکرات ها به عنوان کافی نیست و به عنوان coronavirus نگرانی شد با اعتبار پنج شنبه 1000 نقطه به علاوه کاهش در میانگین صنعتی داو جونز و به طور فزاینده ای به عنوان یک پتانسیل تهدید سیاسی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

درخواست منتشر شد دوشنبه شب آمد و به عنوان کلید دولت حساب های در حال اجرا پایین است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حال حاضر شنود گذاشته به اورژانس بیماری های عفونی سریع پاسخ صندوق شد و به دنبال انتقال بیش از 130 میلیون دلار از دیگر HHS حساب برای مبارزه با این ویروس است اما فشار بیشتر.

“امروز دولت با انتقال به کنگره $2.5 میلیارد مکمل طرح بودجه برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن پشتیبانی آمادگی و پاسخ فعالیت ها و به تهیه مقدار مورد نیاز تجهیزات و لوازم” گفت: کاخ سفید بودجه دفتر سخنگوی راشل Semmel. “ما همچنین آزاد کردن منابع موجود و اجازه می دهد برای انعطاف بیشتری برای پاسخ فعالیت ها است.”

دولت درخواست $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید و می خواهد به انتقال $535 میلیون بیشتر در بودجه از یک ابولا آمادگی حساب شده است که اولویت دموکرات. آن را پیش بینی انتقال پول از دیگر HHS حساب و سازمان های دیگر برای تکمیل $2.5 میلیارد پاسخ طرح است.

سناتور بازگشت به واشنگتن پس از یک زنگ تفریح یک هفته ای دریافت طبقه بندی شده جلسه صبح روز سه شنبه در دولت coronavirus پاسخ سنا مشاور گفت. سخنگوی سنا تخصیص رئیس کمیته ریچارد شلبی, R-Ala., گفت پانل “را به ورودی خود را به حساب به عنوان ما همچنان به انجام علت سعی و کوشش برای تعیین منابع اضافی لازم است.”

دموکرات ها گفت: درخواست کافی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای رفتن پس از موجود ابولا, پیشگیری از بودجه مرده بود در هنگام ورود.

“همه هشدار دهنده چراغ های چشمک زن قرمز روشن. ما خیره کردن یک پتانسیل همه گیر و دولت هیچ طرح گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. که لعنتی کمبود کیت برای تست ویروس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کاهش بودجه به سازمان بهداشت و درمان مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “ما یک بحران coronavirus و رئیس جمهور تهمت بدون طرح هیچ ضرورت و هیچ درک درستی از حقایق و یا چگونه برای هماهنگ کردن پاسخ.”

تهمت بود از منتقدان باراک اوباما در پاسخ به 2014 ابولا را بترساند که به سختی لمس آمریکا بود اما دیده می شود به عنوان یک عامل در آن سال را انتخابات میان دوره ای که ترمیم کنترل سنا را به جمهوری خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر شنبه برای دفاع از خود را ضبط.

“Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” او در توئیتر خود نوشت.

در میان نیازهای بودجه به بازپرداخت پنتاگون است که مسکن evacuees از چین — که نیاز به انجام 14 روز قرنطينه — در چندین پایگاه نظامی در کالیفرنیا.

دموکراتها کنترل مجلس نوشت HHS وزیر الکس آذر در اوایل این ماه به درخواست بودجه برای کمک به سرعت توسعه coronavirus واکسن گسترش آزمایشگاهی ظرفیت و گوشت گاو تا غربالگری تلاش در ورود به ایالات متحده امتیاز.

خانه تخصیص رئیس کمیته نیتا Lowey D-n. y., نام طرح “محزون می خوانی کافی نیست.”

“با وجود هشدارهای فوری از کنگره و بهداشت عمومی جامعه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دولت هفته به درخواست این بودجه اضطراری” Lowey در بیانیه ای گفت. “پاسخ خود را در حال حاضر است برای حمله به پول کنگره تعیین شده برای دیگر مهم بهداشت عمومی در اولویت است.”

آذر است که میله میله به شهادت قبل از تخصیص بودجه سنا در روز سه شنبه و ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع این است که مطمئن شوید که به یک موضوع مهم.

به سرعت گسترش ویروس به ناودان اقتصاد چین که در آن ویروس نشات گرفته و caseloads به سرعت در حال افزایش در کشورهایی مانند کره جنوبی ایران و ایتالیا. تقریبا 80,000 مردم باید قرارداد این بیماری با بیش از 2500 مورد مرگ و میر بیشتر در چین است.

ایالات متحده تا به حال تنها 14 مورد از این بیماری در سراسر هفت متحده است.

در سان فرانسیسکو مجلس نانسی پلوسی در زمان یک تور پیاده روی از محله چینی ها در روز دوشنبه به اجازه دهید مردم می دانند محله امن است و باز برای کسب و کار.

پلوسی دموکرات که نشان دهنده شدت چینی آمریکایی شهرستان در بازدید از دروازه طلایی فورچون کوکی کارخانه که صاحب کوین چان می گوید کسب و کار خود و دیگران را 70 درصد پس از شیوع کروناویروس.

“Çome به چینی” پلوسی گفت. “اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط شهر ما, ما می دانیم که وجود دارد نگرانی در مورد گردشگری, سفر در سراسر جهان, اما ما فکر می کنم آن را بسیار امن بود و در محله چینی ها و امید که دیگران خواهد آمد.”

در بیانیه ای که دوشنبه شب پلوسی به نام درخواست رئیس جمهور “دیر شده و کاملا ناکافی به مقیاس این اورژانس است.” او گفت: خانه خواهد پیشرفت “قوی استراتژیک بودجه بسته است که به طور کامل آدرس مقیاس و شدت این بحران بهداشت عمومی.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده جینی هار در سان فرانسیسکو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>