‘سفید روز تیره و تاریک داستان از غم و اندوه و خشم


نقد و بررسی فیلم

“سفید سفید روز”

امتیاز داده نشده. در ایسلندی با زیرنویس. در VOD و فیلم جنبش سایت.

درجه: A-

ایسلند انتخاب برای بین المللی فیلم دسته در این سال جایزه اسکار “سفید سفید روز” آغاز می شود با یک ایسلندی ضرب المثل در مورد نوع آب و هوا است که باعث می شود آن را ممکن است به صورت “مرده به صحبت کردن با ما.”

این فیلم می گوید داستان از Ingimundur بازنشسته افسر پلیس (یک فرمانده به نوبه خود توسط جشنواره کن برنده جایزه Ingvar Sigurdsson) که از غم و اندوه مرگ همسرش به خشم نهفته در برابر مرد با او می آموزد او داشتن امر است. در باز کردن عکس ما می بینیم یک سری نگرانکننده زمان تغییر کاهش وسرد دو بخش خانه در کرانههای (ایسلند است که عمدتا کرانههای) که در آن Ingimundur ساخت تعمیرات و نصب یک تالار شیشه ای کشویی درب به محل سکونت خود دختر و خانواده اش.

این شامل Ingimunder مورد علاقه 8 ساله نوه پایه (فوق العاده ایدا Mekkin Hlynsdottir). Ingimundur دختر Elin (Elma استفانیا Agustsdottir) و استفان (Haraldur Stefansson) یک کودک نو پا و همچنین, بنابراین پایه صرف مقدار زیادی از زمان با پدر بزرگ او که مثل همه پدربزرگ ها بیشتر خود را, راننده, رانندگی, روحیه پایه به و از مدرسه خود را تا اواخر مدل لندرور.

این می تواند خطرناک در ایسلند که در آن whiteouts مشترک هستند و که در آن ما می بینیم یک ولوو استیشن واگن تصادف از طریق گارد ریل و سقوط به دریا در باز کردن. مانند آسمان و کوهها آن را احاطه کرده bay که در آن خانه واقع شده است و دریا یکی دیگر از شخصیت در “سفید سفید روز است.” آن است که همیشه در بخشی از کشور ناهموار که در آن فیلم شخصیت ها زندگی می کنند. آن را فراهم می کند مواد غذایی و یک شکل از سفر و می تواند کشنده باشد.

  • Ingvar Sigurdsson در “سفید سفید روز است.’

  • ایدا Mekkin Hlynsdottir در فیلم ” سفید روز است.”

  • ایدا Mekkin Hlynsdottir و Ingvar Sigurdsson از سمت چپ در “سفید سفید روز است.”

رفتن را از طریق یک جعبه از اواخر همسر وسایل Ingimundur می آموزد از خود امر و هویت انسان است. در میان چیزهایی که او می کند این است که تاریخ فوتبال (فوتبال) تیم به منظور blindside همسر خود را عاشق. Sigurdsson می دهد Ingimundur یک لیر مانند خشم و خسروانه تحت عنوان بی مبالاتی. هیچ کس در حال رفتن به او را متوقف کند و نه تحلیلگر او باید به طور منظم در اسکایپ و یا همکار خود را پلیس دو نفر از آنها از او می تپد و قفل کردن در ایستگاه سلول. اجازه ندهید که ریش سفید شما احمق. Ingimundur است که هنوز هم یک جنگجو و او را خطرناک زمانی که عصبانی است.

سی و چیزی writer-مدیر Hlynur Palmason از برنده جایزه “زمستان برادران” (2017) در ادامه به بررسی روانشناسی خانواده و برنده دیگری با این offbeat احساسی و بصری گیج ورود.

در صحنه های اولیه در خانه Ingimundur و پایه برخورد یک تسویه حساب در به زودی به اتاق نشیمن خانه یک یادآوری است که ما همه حیوانات. پایه پخش موسیقی کلاسیک می داند که شومان “رفت و روانی” و whacks ماهی قزل آلا در برابر لبه میز به آن را بکشند. برای یک نیمه دیوانه Ingimundur می گوید پایه وحشتناک “داستان خواب” در مورد یک جسد در جستجوی آن به سرقت رفته کبد است. رشته نمره توسط ادموند Finnis نگه می دارد و اعصاب در لبه.

“سفید سفید روز” یک دیوانه سوار به درونی ما ایسلندی بیابان.

(“سفید سفید روز” شامل لوله های ناسزا و هرزه زبان و خشونت است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im