Whiteside آگهی امیدوار دروازه مشروط به بخش کشتی کج مسابقه

توسط:
جمعه, فوریه 14 سال 2020 | 7:47 PM
رهبری ارشد اوان Whiteside, هفت دروازه کشتی گیران وارد بخش 1-AAA مسابقات Feb. 22 در Kiski منطقه با مدال برنده آرمان.

120 پوند Whiteside خواهد پیوست فلوید مک کنا (152) اسکار Portis (145), Siv Asuresh (126) دیوید کلارک (170) کریس هورتون (285) و Racari ال (182) در sectionals که در آن آنها را در رقابت برای یک نقطه در WPIAL قهرمانی/PIAA جنوب غربی regionals Feb. 28-29 در کانن-McMillan.

Whiteside است که در نزدیکی قله فرم.

“هر بار که او رقابت آن را در سطح بالا” مربی دروازه رایان Shula گفت. “او است که کشتی بهترین من تا کنون دیده اند او را کشتی در چهار سال گذشته. از یک تیم چشم انداز (هم تیمی های خود) را به دیدن چه مقدار کار آنها باید برای قرار دادن در صورتی که می خواهید به کشتی در سطح بالا.”

Whiteside (25-6) در رتبه چهارم در میان WPIAL کلاس AAA 120 پوند کشتی گیران توسط شقیدن HSSN.

در سال گذشته بخش 1-AAA مسابقات را از دست داد به لتروب را مارینو Angelicchio, 11-2 در مقام سوم مسابقه در 113.

از Whiteside 25 پیروزی و 23 بودند پین.

“من حتی نمی فکر می کنم در مورد سنجاق مردم در این سال, من فقط فکر کردن در مورد چگونه من که قرار بود برای سوار شدن مردم (در مسابقات),” Whiteside گفت. “اما هر بار که من کردم کسی در پشت خود من فقط نمی اجازه دهید بروید.”

کاپیتان است و با توجه به کالج خود را, گزینه, اما برای مبتلایان به لیست خود را به Brodie پیت-جانزتاون و Thiel.

“او همیشه رقابت به خوبی از موقعیت های خنثی اما در این سال آنچه که او انجام شده است از بالا/پایین و موقعیت خود را انتقال کشتی” سولا گفت: Whiteside. “او توانایی رفتن از یکی به دیگری حرکت می کند از یک takedown به شکست من واقعا فکر می کنم او بهبود یافته است که از سال گذشته.”

Portis ارشد یک 14-10 رکورد با 11 پین و کشتی در 145 و 152.

Gators صورت دو هفته فاصله بین مسابقات, اما از آن است که توقف آنها را از آماده شدن برای آنچه Whiteside گفت: یک چالش دشوار است.

“ما سوار شده اند خیلی بیشتر در عمل و گرفتن برخی از کار اضافی به عنوان خوب,” او گفت:. “من رفتن به عمل شریک است (هفتم کلاس) الیاس لیمن. ما هر دو نوع در هر خم و می خواهید برای دریافت بهتر است.

“ما هر دو فشار هر یک از دیگر به آن را به ما اهداف ما برای خودمان تعیین. بعضی از بچه ها لازم نیست که طرز فکر. برخی از اجرا از (کشتی اتاق) در هنگام تمرین است بیش از, اما, او باقی می ماند و به من کمک می کند پس از تمرین.”

سه سال اول در حال رقابت در بخش مسابقات از جمله مک کنا.

مک کنا که کشتی در دو وزن طبقات در این سال (152 و 160) وارد یک 11-16 رکورد با هشت پین.

“من فکر می کنم فلوید واقعا فرصت خوب برای ساخت آن به WPIALs,” Whiteside گفت. “او همیشه در اتاق و او خود را هل می دهد سخت است. هر زمان ما کشتی او هرگز می دهد و من فکر می کنم که او در جایی.”

رابرت اسکات III یک تریبون-بررسی مشارکت نویسنده.

برچسب ها: دروازه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>