آن اوایل ماه مارس و هنوز هم وجود دارد زیر پا برف به عنوان دانش آموزان از دانشگاه آلبرتا pro-life باشگاه راه اندازی داربست فلزی برای صفحه نمایش خود را. پوستر حمل به ادمونتون پردیس از همسایه های ضد سقط جنین سازمان در کلگری طراحی شده بودند به خشم با تصاویر خونین جنین در مراحل مختلف توسعه برخی از آنها آن را تجزیه کرد. Amberlee Nicol و سپس رئيس جمهور از باشگاه می دانستم که این نمایش تا به حال هم زده درگیری در دیگر دانشگاه های کانادا. هنوز هم او خوشبین است که آن را الهام بخش بحث در ترافیک بالا منطقه شناخته شده به عنوان چهار. “ما می خواستیم به گفتگو با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است” به یاد می آورد این فعال جوان که پس از ازدواج و با نام Duteau.

بیشتر مورد توجه است که دو روز نمایش در 2015 رسوب یک سال جنگ در دادگاه منجر به تصمیم گیری در ماه ژانویه توسط Alberta دادگاه تجدید نظر که می تواند این تعهد در دانشگاه ها برای پوشش هزینه های تسهیل رایگان سخنرانی—حتی وقتی که گفتار طراحی شده است به هم بزنید تا نوع مخالفت می آید که با سنگین امنیتی قیمت….

بخوانید: آیا قوانین جدید در اطراف آزادی بیان در محوطه دانشگاه باد خاموش کردن معترضان?

حکم ارسال امواج از طریق پست-نهادهای ثانویه در سراسر کشور که در حال مبارزه برای تعادل خواست برای حفاظت از رایگان-گفتار حقوق در حالی که حفظ امن و دانشگاه—یک کار سخت تر به عنوان برخی از فعالان اتخاذ اصطلاح “اقدام مستقیم” برای اخلال و یا سکوت پیام که نیاید.

کافی است نرم افزار-زندگی دانش آموزان را ندارد و تنها کسانی که تا به حال چیزی برای گفتن در مورد سقط جنین. در اواخر فوریه 2015 pro-انتخاب دانش آموزان در U از یک همچنین شروع به صحبت و برنامه ریزی است. استفانی ایبسن یک دانشجوی کارشناسی در علوم محیط زیست در آن زمان سازمان پوستر-ساخت جلسه و به عنوان طرفدار زندگی اندازی صفحه نمایش آن او ایستاده بود در مقابل یک سری از موانع چوبی قرار داده شده توسط پردیس های امنیتی برای کنترل جمعیت. او برافراشتند خواندن نشانه “نرم افزار-انتخاب نرم افزار های pro-کودک.” 100 عنوان بسیاری از دیگر نرم افزار-انتخاب تظاهرکنندگان نشان داد تا خود را به شماره ebbing و جریان به عنوان آنها رفت به کلاس یا ducked داخل به گرم و سرد ، برخی از معترضان برگزار شد یک پتو کشیده بین دو چوب هاکی در تلاش برای پنهان کردن این ضد سقط نمایش. ایبسن به یاد می آورد pro-انتخاب گروه بودن با صدای بلند اما محترمانه. “من فکر نمی کنم این عادلانه بود که کسی به راه رفتن بر روی دانشگاه فقط در تلاش برای رسیدن به کلاس و مواجه با چیزی شبیه به آن است,” او می گوید. “ما در تلاش برای ایجاد خوب به آیات ما سعی در جلوگیری از آن, اما ما نمی شکستن هر گونه قوانین است.” وجود دارد هیچ نشانهای از خشونت.

جزئیات: در داخل لیندسی چوپان بحث نبرد بیش از آزادی بیان در دانشگاه

در واقع کل وضعیت تنها به سر آمد و در سال 2016 زمانی که طرفدار زندگی باشگاه اعمال شده به آن را تمام انجام دوباره. این دانشگاه گفت: بله اما با توجه به سال گذشته brouhaha خواستار آن شد که این باشگاه در پوشش هزینه های امنیتی—برآورد $17,500 با $9,000 سپرده جلو. این یک قیمت Duteau و شرکت نمی تواند و نمی خواهد پرداخت. “آن نیست گروه ما باعث اختلال” او می گوید. “ما به دنبال تمام قوانین است. ما بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که برای تنظیم همه چیز در امن و محترمانه راه است. متاسفانه افرادی که به مخالفت با ما و بیان نظرات ما در مرکز پردیس که راه نیست احترام به آزادی بیان است.” این باشگاه به دادگاه تجدید نظر امنیت-هزینه تصمیم گیری و دیگری توسط دانشگاه نه به نظم و انضباط هر یک از نرم افزار-انتخاب شد. دانشگاه شرکت برگزار شد. دو ماه بعد این باشگاه رفت و به دادگاه برای به چالش کشیدن هر دو تصمیم گیری.

در سال 2017 آلبرتا دادگاه ملکه نیمکت حکومت به نفع دانشگاه در هر دو مسائل. هزینه بخشی از این حکم لغو شد توسط دادگاه تجدید نظر on Jan. 6. که در تصمیم گیری عدالت جک واتسون نوشت: “اینکه آیا یا نه این ارقام درست آن را نمی توان گفت که نرم افزار-زندگی برگزار می شود باید 100 درصد مسئول هزینه های که حوادث آینده ممکن است تولید کند.” او در ادامه به تشویق جایگزین حالات که در آن دانشگاه می تواند پوشش هزینه های امنیتی نشان می دهد بهتر شمشیربازی یا “کمتر تحریک آمیز” نمایش و اضافه کرد: “سازش در هر دو طرف شود.”

دانشگاه های سراسر کشور در حال تماشای از نزدیک برای دیدن اینکه آیا سابقه دارد. تو از یک تا به حال 60 روز به دنبال ترک برای تجدید نظر در مطبوعات آن زمان فقط می گویند که آن را بررسی و تصمیم گیری است. باید در مورد رفتن به دادگاه عالی نتیجه می تواند تعریف چگونه دانشگاه های مقابله با معمای آورده عصر به اصطلاح “انصراف از فرهنگ است.” چگونه می توانم آنها را آشتی خواسته برای آزادی بیان زمانی که روند به سمت “deplatforming” بحث برانگیز صدای—مخدوش کردن نشانه, پاره کردن پوستر مسدود کردن زبان, سالن—باعث خود درگیری? چگونه می توانم آنها را در مقابله با گروه های که تولید, توجه, توسط, معاشقه با سخنرانی نفرت و یا عمدا تحریک برخی گروه های اجتماعی?

برای جی کامرون یک وکیل با کلگری مبتنی بر عدالت مرکز آزادی در قانون اساسی که به نمایندگی از نرم افزار-زندگی این جزئی پیروزی مهم است برای آنچه که او می بیند به عنوان یک فرهنگ به طور فزاینده متخاصم به تبادل ایده ها به خصوص محبوب هستند. “راه جامعه تنظیم شده است اگر من نمی خواهم در آنچه شما باید بگویم من نمی توانم دست من بر دهان خود را; که در برابر قانون” کامرون می گوید. “اما آنچه در دانشگاهها تدریس میکنند افراد جوان است که آن را خوب به پرتاب یک جا اگر شما نمی خواهید چیزی است که کسی گفت. و که را زیانی به آن دسته از افراد جوان است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک کاهش قیمت در آزادی بیان است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im