که اسپری: جهان باید گوش’

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: “جهان باید گوش” به آژانس سازمان ملل متحد مشاوره به منظور جلوگیری از coronavirus همه گیر شدن خیلی دیره.
به عنوان جهانی مورد تصویب سه میلیون – یک سوم از آن ها در ایالات متحده و بیش از 212,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری که رهبر Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این بیماری همه گیر است “به مراتب بیش از” و کشورها باید توجه خود هشدارهای ماه پیش.

او گفت: سازمان ملل متحد سازمان صدا زنگ در 30 ژانویه با افزایش هشدار به اورژانس بهداشت جهانی – بالاترین سطح – زمانی که فقط 82 و میر ناشی از این ویروس ثبت شد.

“جهان باید گوش به این که پس از آن با دقت به خاطر اورژانس جهانی به بالاترین سطح خود از اورژانس باعث شد در تاریخ 30 ژانویه زمانی که ما فقط تا به حال 82 مورد و بدون مرگ و میر,” او گفت:.

بیشتر: راز گزارش هشدار داد از احتکار بحران

بیشتر: دنبال آخرین اخبار ویروس

“در آن زمان وجود داشت تنها 82 مورد در خارج از چین … هیچ موارد در آمریکای لاتین است. هیچ مورد در آفریقا است. تنها 10 نفر در اروپا است. هیچ مورد در بقیه جهان است. هیچ چیز.

“و هر کشور می تواند باعث تمام آن بهداشت عمومی اقدامات ممکن است.”

Dr Adhanom Ghebreyesus همچنین گفت: این سازمان نقش به ارائه مبتنی بر علم مشاوره و سپس آن را به کشورهایی که آیا برای پیاده سازی آن.

او همواره تأکید بر اهمیت تست و گفت: کشورهایی که تا به حال موفق به تست منزوی کردن و ردیابی تماس های از کسانی که با این ویروس در حال حاضر “در موقعیت بهتری نسبت به دیگران”.

“این واقعیت است,” او اضافه شده است. “در پایان روز هر کشور خود را طول می کشد مسئولیت است.”

The US is responsible for more than one third of the world’s cases at present. Picture: Johannes EISELE / AFP.
media_cameraآمریکا مسئول بیش از یک سوم جهان را در مورد در حال حاضر. تصویر: یوهانس EISELE / AFP.
President Trump has cut off funding to the WHO amid the pandemic and also wondered aloud if injecting disinfectant was a solution. Picture: MANDEL NGAN / AFP.
media_cameraرئیس جمهور تهمت به قطع کمک های مالی به این که در میان همه گیر و هم فکر با صدای بلند اگر تزریق مواد ضد عفونی کننده یک راه حل. تصویر: مندل فا نگن / AFP.

که مورد انتقاد قرار گرفته است برای دست زدن به آن از بحران از جمله مصرف چین به کار به اندازه کافی برای obfuscating گزارش های اولیه در وقوع و عدم اعلام آن در بهداشت عمومی اورژانس زودتر یا موضوع سفر هشدار در برابر رفتن به چین است.

نظرات به عنوان بسیاری از کشورهای استرالیا و نیوزیلند و در سراسر اروپا اقدام به نمودار یک مسیر از مستند در حالی که نگه داشتن موارد ویروس سرکوب شده است.

افکار نیز تبدیل به چگونگی شیوع این بیماری به کار گرفته شد و کشورهایی که موفق به نگه داشتن شهروندان امن است.

تا کنون استرالیا و نیوزیلند و برخی از کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ بوده است ستایش برای مدیریت به سرکوب انتقال با یک استراتژی تهاجمی شامل آزمایش جداسازی و تماس با ردیابی.

در مقابل ایالات متحده و بریتانیا همچنان به دیدن تعداد زیادی از مرگ و میر روزانه با گسترده منابع از جامعه انتقال است.

استرالیا به نظر می رسد بیش از 6600 ویروس موارد تنها با 89 مرگ و میر.

در اصل منتشر شده که اسپری: جهان باید گوش’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de