که زوم? دلفین تازه واردین مجازی معرفی

16 دقیقه پیش

میامی — به عنوان linebacker Kyle ون Noy بازدید با خبرنگاران برای اولین بار پس از پیوستن به میامی دلفین میپوشید هدفون — نه برای لغو سر و صدا اما به شنیدن سوال.

به دلیل جدید coronavirus دلفین ها مرتب مصاحبه های رسانه ای از طریق زوم هشت تازگی به دست آورد نمایندگی رایگان. ون Noy شنبه در خانه خود در لس آنجلس یک تصویر از دلفین ها پشت سر او کلاه سیاه هدفون Razer پوشش گوش خود را.

او به مجازی هم یک thumbs-up.

“این راه آینده” ون Noy گفت. “من هدفون چون من بازی های ویدئویی. من در دسکتاپ, پس, این, بازی, ایستگاه. من نمی خواهم به تغییر و هدست ، سپس من را به پیکربندی مجدد همه چیز من من در زمان ساعت را انجام دهد.”

او خندید.

“آنها به ماندن در, بنابراین شما فقط کردم به لذت بردن از من هدفون.”

ورزشکاران اغلب به دنبال نگه داشتن یک فاصله امن از رسانه ها اما زوم جدید مجرا در رابطه, بازتاب افزایش محبوبیت خدمات چت تصویری در این زمان از انزوا.

“این فقط یک وضعیت عجیب و غریب است که ما همه در اما ما همه در آن با هم” cornerback بایرون جونز گفت. “امیدوارم ما می توانیم در مجموع درک چقدر مهم این وضعیت است و درک به ماندن در داخل و نه برای گسترش این ویروس است.”

دلفین ها تبدیل به زوم چرا که آنها می دانستند خود را تازه به دست آورد بازیکنان نمی قادر خواهد بود برای دیدار با جنوب فلوریدا رسانه ها در فرد در هر زمان به زودی.

“این یک وضعیت منحصر به فرد با توجه به شما رایگان عوامل گسترش در سراسر کشور” دلفین معاون ارشد Jason جنکینز گفت. “نکته اصلی این بود که چگونه می تواند ما خدمات رسانه های ما به خصوص با ما تلویزیون ایستگاه. داشتن تصویری تکنولوژی خنک و منحصر به فرد نقطه لمس. این کار را برای ما و ما در ادامه به بررسی هر فرصت برای نوآوری به خصوص در طول این زمان.”

برخی از جلسه مصاحبه روز شنبه خود جلب کرد بیش از 40 رسانه های اعضای که ذکر شده در بالای هر یک از صفحه نمایش کامپیوتر. زیر یک بزرگتر زندگی می کنند تصویر از بازیکن.

یکی خارج بود. پایان دفاعی Shaq Lawson صحبت از حیاط جلویی خود در گرینویل, S. C., آسمان آبی و جوانه زدن درختان را پشت سر گذاشت.

“ما شده اند به گرفتن خورشید در اینجا به تازگی,” او گفت:. “من فقط به قفل کردن در خانه, تلاش برای ایمن ماندن من در خارج با بهره گیری از خورشید است.”

تکنولوژی تغییر پویایی گفتگو. خبرنگاران کلیک به صف با نمایش داده شد و بر نامیده می شدند که حذف نیاز به فریاد بیش از هر یک از دیگر, اما همچنین جلوگیری دنبال یو پی اس و را با بازیکنان است.

Hal حبیب جمهور از جنوب فلوریدا فصل از فوتبال حرفه ای نویسندگان آمریکا گفت: با استفاده از زوم شده را با توجه به همه گیر, اگر چه او ترجیح می one-on-one مکالمات در فرد است.

“پایین جاده زمانی که همه چیز حل و فصل کردن امیدوارم ما می توانید به انجام آن راه قدیمی در یک مقدار آرام تر تنظیم” حبیب گفت. “است که ایجاد اعتماد است که واقعا به ما می دهد یک فرصت برای آوردن بازیکنان به زندگی برای خوانندگان ما.”

بازیکنان به نظر می رسید در سهولت صحبت کردن به یک کامپیوتر. پایان دفاعی امانوئل Ogbah گفت که او به زوم اما مرکز تد Karras گفت: جلسه دوم خود را از روز است.

“من در واقع تماشای یک سخنرانی در زوم” Karras گفت. “من پایان من فوق لیسانس خود را از دانشگاه ایندیانا — من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی — بنابراین من به خوبی versed در زوم.”

این ممکن است طبیعی جدید در NFL? پیش نویس را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده, اما بسیاری از آن است که رفتن به اتفاق می افتد از راه دور.

که می تواند به معنای بسیاری مجازی بیشتر اخبار کنفرانس آمده است.

“I don’t mind انجام آن این راه” Karras گفت. “اما من به دنبال به جلو به ملاقات شما بچه ها و تکان دادن دست خود را هنگامی که آن است که به لحاظ اجتماعی قابل قبول است.”

دسته بندی:
NFL | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im