وارن, مو قرمز, نمی, گوشت چرخ کرده, کلمات وقتی که می آید به وضعیت که در آن او خود را میبیند. “با عرض پوزش در مورد زبان من اما من فکر می کنم آن را bulls–t می گوید:” قرمز که زندگی می کنند بیشتر در خارج از منزل در مرکز شهر وینیپگ گذشته ممکن است. 39 ساله پیدا کرده بود شرکت و پناهگاه در یک بداهه اردوگاه در نزدیکی Manitoba Metis فدراسیون ساختمان. اما پس از دو teepees سوزانده در مجاور اردوگاه مقامات شهرستان تصمیم به از بین بردن هر دو شهرک.

در آتش برای اولین بار یک زن دچار سوختگی های جدی. هیچ کس مجروح شد که دوم خیمه مخروطی سرخ پوستان—اهدا شده توسط عمو متی الان ساترلند یک Ojibway مردی که به قتل رسید در نزدیکی اردوگاه پاییز گذشته—سوخته در اوایل ژانویه. اما مقامات آتش از شناسایی چندین برنامه به طور بالقوه مرگبار خطرات در آن سایت از جمله تجمع مواد قابل اشتعال باز شعله های آتش و مونوکسید کربن.

یک شهرستان سخنگوی اذعان teepees اهدا شد با نیت خوب در یک “روحانی شفا زمینه” اما می افزاید: آنها فاقد حمایت و نظارت مورد نیاز به آنها را امن نگه دارید. مدت کوتاهی قبل از آنها بالا رفت و محلی دانش آموزان راه اندازی دو گرم کلبه در کمپ نزدیک به هنری خیابان. آنها بیش از حد شده اند از میان بردند.

چادر دیده می شود در یک بی خانمان اردوگاه در اوپنهایمر پارک در مرکز شهر Eastside از ونکوور در دسامبر. 13, 2019. (Darryl Dyck/CP)

به عنوان درجه حرارت غرق و طوفان های زمستانی شلاق هر منطقه از کشور کانادا به شدت از بی خانمانی در سراسر کشور آمده است به تسکین sharp—در بخش با توجه به رو به رشد encampments مانند کسانی که در وینیپگ است که ارائه برخی از مزایای جامعه و در عین حال آسیب پذیر هستند به آتش و سرمای شدید.

در حالی که هیچ کس رسما خود را ردیابی رشد تیم ریشتر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت الاینس کانادا برای پایان دادن به بی خانمانی می گوید: این موقت روستاها شایع تر و قابل مشاهده تر از گذشته است. بی خانمانی در به طور کلی در ضمن بدتر: در مورد 235,000 مردم تجربه آن را در کانادا هر سال از حدود 200000 نفر در سال 2013 با توجه به اتحاد است. از کسانی که در اطراف 35,000 حال حاضر “خواب”است که زندگی در خارج از منزل. نتیجه این شده است تنش با ساکنان دائمی در اطراف اردوگاه های خود را—و حوادث وحشتناکی برای کسانی که زندگی در آنها.

در ونکوور اوپنهایمر پارک که در آن به عنوان بسیاری از 100 نفر زندگی می کنند در بداهه پناهگاه آتش نشانان پاسخ داده اند به ده ها تن از blazes. شهرهای کوچکتر در B. C.—Maple Ridge, Nanaimo و سوری—نیز دیده می شود آتش سوزی در تازه شکل گرفته چادر شهرستانها. در تورنتو مقامات به تازگی برچیده یک چادر اسکان در نزدیکی یزد جاده دره پس از شعله های آتش پاره را از طریق آن.

ریشتر می گذارد مسئول این وضعیت در درجه اول با اتاوا. “مدرن توده بی خانمانی” را به عنوان او توضیح آن آغاز شد و با کاهش به برنامه ملی مسکن در سال 1980 و رشد با کاهش فدرال نقل و انتقالات در 1990s; تخلیه مسکن بر روی ولایتی و سپس شهرداری, دولت به زودی به دنبال.

در سال 2017, این ترودو دولت اعلام $55 میلیارد و 10 سال ملی مسکن استراتژی است. اما حتی اگر آن را مطابق با اهداف خود بی خانمان encampments بعید به ناپدید می شوند. “مقرون به صرفه مسکن نقش موثری, برای, مطمئن,” توضیح می دهد که ریک درده, مدیر اجرایی خیابان اصلی پروژه فراهم می کند که سرپناه اضطراری و مراقبت طولانی مدت برای بی خانمان Winnipeggers. “اما یک تکه از مردمی که اقامت در خارج انجام این کار به دلیل آنها مانند آزادی است. این جایی است که آنها می خواهند.”

پناهگاه نیست همیشه “وقار” مکان های ته نشین می افزاید اشاره کرد که بسیاری از عدم حفظ حریم خصوصی در حال شلوغ است و ممکن است اجازه می دهد تا مشتریان حیوانات خانگی و یا وسایل. کسانی که مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان می توانید با محیط خسته کننده او می گوید: در حالی که مردم در برخورد با اعتیاد ممکن است مشکل مطیع پناهگاه قوانین. الزامات نظارت متصل به کمک های اجتماعی و برنامه های جداسازی تک اشغال مسکن نیز می تواند مردم را به انتخاب کردن برای encampments.

نارضایتی شهر بی خانمان اردوگاه در Nanaimo, British Columbia, 22 نوامبر 2018. (Rafal Gerszak)

درده معتقد است که “در-در-هفت/از-در-هفت” پناهگاه سیستم باید جایگزین پاسخگو مدل با هدف انتقال مردم به امن و مقرون به صرفه مسکن. اما این امر بیشتر کمک های مالی. در ضمن خیابان اصلی پروژه و سازمان های دیگر در حال کار برای پیدا کردن مسکن برای کسانی که در وینیپگ اردوگاه.

برخی از زندگی در آنها می گویند آنها بازگشت به سایت بعد و یا کمپ در جای دیگر اعتبار ترس از ریشتر است: “اگر شما فقط ارعاب و تهدید این encampments بدون ایجاد یک مسکن راه حل شما در واقع نه حل مشکل.”

که باعث ته نشین بپرسید: اگر ما نمی توانیم از بین بردن اردوگاه ما باید پیدا کردن یک راه برای بهبود آنها ؟ “به جای انتقاد از این مسائل می تواند ما را پیش از بازی و در واقع ایجاد یک pop-up جامعه است که پشتیبانی می کند؟”

برخی از شهرداری دولت, یادداشت ریشتر اند دیده می شود موفقیت درمان بی خانمانی تقریبا به عنوان آنها را یک فاجعه طبیعی است. ادمونتون برای یک کاهش بی خانمانی توسط 43 درصد در کمتر از یک دهه با راه اندازی یک بی خانمانی مرکز فرماندهی که هماهنگ بین ده ها تن از اشخاص جفت شدن روان-سلامت کارگران با پلیس برای منحرف کردن مردم به سمت مسکن و به دور از عدالت سیستم.

پشت در خود را به زودی برچیده خانه پناهگاه در Winnipeg, مو قرمز, منتظر در -30° C درجه حرارت برای اعضای قبیله خرس گشت. بومی رهبری سازمان ارائه کرده است برای کمک به او را نقل مکان اما او نه برنامه ریزی برای ورود به سیستم سرپناه.

“من دوست game, این, نقطه, چون من این همه سادگی و آن را مانند خانه احساس می کند” او می گوید. “من یکی دیگر از نقطه به رفتن به. اما یک روز ما احتمالا در نهایت به اینجا.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “گریم در خارج از منزل.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد جامعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de