Rev. مایکل Coren است كه در کلیسای انگلیکان کانادا

در یک تصمیم گیری است که نا امید و خوشحال در تقریبا برابر اقدامات فرانسیس حکم داد که مردان متاهل هنوز هم نمی تواند مقرر به عنوان کشیشان کاتولیک روم.

پس زمینه به این است که وجود دارد کمبود روحانیت به خصوص در برخی از نقاط دنیا و به خصوص در منطقه آمازون. در سال گذشته یک شورای کلیسایی یا کنفرانس 184 اسقف جلسه در واتیکان معتقد است که مردان متاهل ترجیحا مسن باید مقرر شود که در آن وجود دارد نیاز به فشار دادن. کشیش حیاتی در کلیسای کاتولیک چرا که فراتر از خود معنوی و کار تبلیغی آنها نیز تنها افراد واجد شرایط به تقدیس میزبان سوگندی که در نظر گرفته شده است به بدن و خون عیسی مسیح و در مرکز کلیسا عبادت است. از آنجا که این 85 درصد از آمازون روستاها قادر به جشن های دسته جمعی.

شورای کلیسایی پیشنهاد محکوم شد توسط محافظه کارانه تر صداهای به عنوان اولین گام برای اجازه دادن به پذیرش گسترده از ازدواج روحانیت—هلاک فکر!—و یک “شیب لغزنده” به خدا می داند چه.

ترقی خواهان و واقع گرایان بودند, بیشتر, خوش بینانه, اما, توصیه, تا به حال برای دریافت پاپی تایید اگر آن را به ادامه. نبود به بود و در همان بیانیه از رد فرانسیس همچنین گفت: هیچ به زن deacons. این deaconate است یا انتقالی (نیمه راه خانه قبل از هماهنگی کامل روحانیت) و یا دائم (که در آن مردان انجام برخی اما نه همه از یک کشیش وظايف اما نه به دنبال ورود به روحانیت). وجود دارد ازدواج deacons, اما آنها به مردان است.

پس از آن کسب و کار به طور معمول از یک پاپ است که پر زرق و برق در بسیاری از مسائل است اما هنوز هم قوی محافظه کار دیگران. چیزی است که وجود دارد هیچ فوتی و فوری کلامی یا کتاب مقدس دلیل کشیش باید مجرد و کلیسای کاتولیک روم نمی همیشه خواستار آن است.

ادامه مطلب: اعترافات یک شکست کاتولیک

در زمانهای گذشته زندگی تنها لازم بود برای راهبان اما نه کشیش. حتی زمانی که تجرد بود و دستور آن بود که همیشه اجرا می شود. امروز تعداد کمی از ازدواج کلیسای آنگلیکان روحانیت که تبدیل به رم پذیرفته شده و کل وجود دارد کاتولیک مناسک و اوکراین به عنوان مثال—که در آن ازدواج تشویق و کودکان وجود دارد. انتخاب تجرد به طور کلی محترم در غیر کلیساهای کاتولیک اما این اصرار که مشکل ساز است برای بسیاری از مردم است.

کلیسای کاتولیک معتقد است که تجرد را قادر می سازد کشیش به اختصاص تمام طول زندگی خود را به گله خود را قادر به حرکت به یکی دیگر از محله یا شهر در یک لحظه متوجه ایستاده با فقرا و به حاشیه رانده شده و به زندگی روزانه یک قربانی. برای برخی از روحانیت این است که به احتمال زیاد درست است. اجرا تجرد با این حال به کلیسا کنترل کل بیش از خود روحانیت بدان معنی است که کشیش می تواند کمتر پرداخت می شود و اجازه می دهد تا کلیسای خود را به خانه های خود.

بیشتر وجود دارد. حتی اگر این نمی شد یک در نظر گرفته شده نتیجه یک نر و ظاهرا مجرد روحانیت ایجاد کرده است یک کلاس از روحانی کاملا جدا از کسانی که به آنها وزیر. آن را ایجاد کرده است نخبگان از مختلف حذف زنان از هر گونه ظاهر از نفوذ و منجر به تمایلات جنسی و جنسی دیده می شود به عنوان چیزی دور و یا حتی نامقدس.

واقعیت دیگر این است که تعداد زیادی از روحانیون کاتولیک هستند, گی با پدر دونالد Cozzens در کتاب خود تغییر چهره روحانیتبا این استدلال شاید به عنوان بالا که 58 درصد است. بسیاری از آنها مجرد و برخی نه. تعدادی از بهترین کشیش من ملاقات کاتولیک و آنگلیکان—شده گی و تمایلات جنسی خود را نباید مربوطه. اما حقیقت این است که روحانیت به طور سنتی جذب مردان همجنسگرا چرا که در یک ضد همجنس جامعه آن را یکی از چند مکان که در آن آنها می تواند پنهان است. رم است که به خوبی از این امر آگاه و وحشت زده است که اگر ازدواج شد, مجاز, مردم می پرسند که چرا پس از چند روحانیت بودند با استفاده از جدید خود را به آزادی است.

اجرا تجرد و مبهم و تاریک کردن و ترس است که رخ می دهد هنگامی که آن را شکسته و همچنین تولید یک فرهنگ انکار اجازه می دهد نیروهای شیطانی به زیر که کثیف عبا. این بخشی از دلیل سوء استفاده جنسی رسوایی آنقدر گسترده در کلیسای کاتولیک و در زمان بسیار طولانی به افشای. در حالی که سوء غم انگیز اجتناب ناپذیر در هر موسسه است که در آن یک قدرت پویا من متقاعد شده ام که اگر ازدواج مردان و زنان و زندگی خانوادگی در قلب روحانیت می تواند هرگز شده است بسیار طولانی و مشترک است.

Ordaining, مسن, ازدواج مردان در یک منطقه از راه دور را انجام داده اند هیچ چیز اما خوب است, اما در قلب این نبود در مورد آمازون در تمام. آن را رم امتناع از اجازه می دهد تا درب باز می شود و فقط یک ترک چون یک بار که اتفاق افتاد آن شده اند واضح است که اجرا تجرد بود که گریز گاهی اوقات یکی از خطرناک و تغییرات دیگر مانند زن کشیش دموکراتیک تر کلیسا و کمتر مرکزی تسلط لازم و مفید است. تغییر خواهد آمد اما متاسفانه با این پاپی.

بیشتر توسط مایکل COREN:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im