چرا Red Sox پیشنهاد به سابق 1B/3B تراویس شاو?

فورت مایرز — همیشه روشن نیست چه Red Sox در حال انجام است که جهت آنها در حال رفتن و یا چرا.

برای مثال تصمیم به ثبت نام سودمند مرد خوزه Peraza و اجازه براک هولت راه رفتن در آژانس رایگان. آنها برای امضا مشابه حقوق. آنها شبیه بازیکنان. هولت بیشتر ثابت شد و معشوق در بوستون برای کار خود را در این زمینه و در جامعه. Peraza, 25, است کمتر از Holt, 31.

ساکس می خواست جوانان و صعودی.

اما پس از آن وجود دارد تصمیم گیری در پایه اول. Red Sox رسیده به یکی از بازیکنان سابق, تراویس Shaw, 29 در طول آژانس رایگان دوره است. اما آنها هرگز ساخته شده یک پیشنهاد است. در دسامبر. 30 شاو امضا یک سال $4 میلیون معامله برای بازگشت به لیگ آمریکا شرق با Blue Jays.

یک ماه بعد, Red Sox امضا 34 ساله میچ Moreland برای یک سال $3 میلیون معامله با گزینه ای برای 2021.

شاو تا به حال یک .844 OPS در حالی که هدف قرار دادن 63 homers همراه در سال 2017 و ’18 با تخمیر قبل از مچ دست و آسیب دیدگی مانع او در سال 2019. او همچنین نقش پایه سوم و نقش آن را به خوبی. او همچنین برخی از پایه دوم, بیش از حد.

Moreland حال .764 OPS با 37 ترکیب homers در ’17 و ’18. او نیز صدمه دیده است برای خیلی از ’19 فصل است.

تصمیم به رفتن با Moreland بیش شاو نیست در خط با دیگر تصمیمات Red Sox ساخته شده اند در زیر خایم بلوم.

“جیز آبی ساخته شده پیشنهاد ما امیدوار بودیم به جایی در اطراف محله” شاو گفت: روز شنبه هنگامی که او در بازی اول پایه جیز vs. the Red Sox در JetBlue پارک. “وجود دارد یک فرصت خوب وجود دارد. آن را بر روی میز. Red Sox هرگز رسما ارائه شده است. جیز آبی ساخته شده قوی ارائه دهد. این چیزی بود که من نمی تواند عبور کند تا در آن زمان است.”

شد شاو نا امید تیم سابق خود را ندارد یک پیشنهاد ؟

“واقعا نمی,” او گفت:. “آینده فصل من در سال گذشته بود من فقط امیدوار بود برای کسی به من فرصت بده تا ثابت کند که در سال گذشته یک اتفاق است. من می دانم که آن را تنها 230 در خفاش اما تاخر تعصب در ورزش در حال حاضر کمی قوی تر از آن استفاده می شود. من فقط خوشحالم که جیز آبی نشان داد کمی از ایمان در من و در حال رفتن به من یک شانس را به من نشان می دهد در سال گذشته بود که من هستم.”

اکثر Red Sox طرفداران خواهد به سرعت نام تجاری شاو به تخمیر به عنوان یکی از بدترین تیم ساخته شده است در دهه گذشته است.

آن را یکی از بدترین حرکت در دیو Dombrowski تصدی. همیشه به دنبال ارزش در اغل گاو یا حشم او به دست آورد مسکن تایلر Thornburg که آرنج مسائل و در نهایت دیدم که کار خود را از هم جدا با توجه به سندرم خروجی قفسه سينه در شانه خود را.

در بازگشت Dombrowski ارسال Shaw, موریسیو Dubon و جاش پنینگتون به تخمیر.

Thornburg هرگز سالم است. شاو قرار داده تا درخشان دو سال در میلواکی در حالی که پرداخت می شود در نزدیکی حداقل حقوق و دستمزد در دو تا از آن سه سال است. Dubon به نظر می رسد مانند یک اتحادیه با تیم کنترل بیش از حد.

شاو هیچ احساسات سخت است.

“به دنبال بر روی آن تجارت بود یک موهبت بزرگ برای من,” او گفت:. “من به نوعی خودم را تاسیس در میلواکی با دو واقعا خوب سال است که من راه اندازی یک کمی. من فکر نمی کنم ” چه می شود اگر؟’ چون من در میلواکی عالی بود. من لذت می برد زمان من بیش از وجود دارد و تا به حال موفقیت بیش از وجود دارد.”

شاید بیشتر گیج کننده است چرا Sox را ندارد شاو پیشنهاد این زمان در اطراف.

شاید این یک اشتباه بود و آنها را بد تعبیر کردن این بازار. بیشتر احتمال دارد هر چند آنها فقط می خواستم برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده در بازار تجارت.

اگر آنها تا به حال به دست آورد یک جوان اول baseman در ازای یکی از سربازان خود را برای روشن شدن حقوق و دستمزد آنها تا به حال هرگز یک نیاز برای شاو.

آنها همچنین چشم انداز بابی Dalbec خواباندن در سه گانه-A و جوان, Michael Chavis تلاش برای اثبات خود به عنوان یک لیگ منظم است.

شاو می داند که چگونه کسب و کار کار می کند. هنوز هم او شگفت زده برای دیدن ساکس در نهایت تجارت سابق خود و هم تیمی Mookie بتی.

“شما نمیفهمد این بود که آینده من فقط فکر نمی کنم از آن خواهد آمد به این زودی به,” او گفت:. “من فکر کردم شاید مهلت تجارت و یا چیزی.

“آن را سخت به فکر می کنم کسی مثل Mookie بتی می تواند معامله شد. آنها چیزی آنها را دوست داشت و برای او. Mookie یک نسل استعداد. همه می دانند که. اما من شوکه شده بود که من آن را دیدم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>