چرا حقوقی گلدان بود و گرفتن آمار در کانادا هفته قبل از COVID-19 ارسال بازارهای ياوه

دستاوردهای شاهدانه شرکت بودند بانکی در صدر قانونی تفریحی فروش در ماه اکتبر 2018 را محقق نمی شود. آنچه رفت وری?

در ماه فوریه هفته قبل از COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر و بازار سهام شد و فرستاده شده به یک سقوط یک تعداد انگشت شماری از کانادا بزرگترین شاهدانه شرکت در حال حاضر در اخراج حالت. در میلاد تاج رشد آماده شد به شاتر چه زمانی بزرگترین مجاز داخل ساختمان در حال رشد عملیات وسیع 12-هکتار گلخانه تسهیلات در Aldergrove, همراه با یک کوچکتر در نزدیکی دلتای. اوایل مارس تعطیلی حذف 500 شغل. یک ماه قبل Alberta-بر اساس شفق شاهدانه, Inc. گذاشته از 500 کارمند و اعلام کرد که خروج فوری از مدیر عامل شرکت تری غرفه.

رفته بودند روز بی پروا 2018 زمانی که قانونی تفریحی گلدان در افق بود و شاهدانه شرکت خیلی خیط و پیت کردن با پول نقد که سایبان رشد اجاره هواپیما برای پرواز نهال از انتاریو به B. C. و با افتخار دعوت رسانه ها به تماشای تحویل. عکاس آزاد جن آزبورن شاهد یکی از تازه واردان و تور عظیم Aldergrove گلخانه ای (یکی از عکس های خود را به نظر می رسد در maclean’s). “نبود نگاه است که من شوکه شده بود گرما و پرنیان; ترکیبی از مردم در لباس و زیرزمینی هیپی,” او می گوید. در کنار farmhands رسیدگی محصولات کشاورزی بود که خدمه فیلم گرفتن ویدئوها از گلدان مشاهیر ترویج نام تجاری. “آنها صحبت کردن در مورد چگونه آن را سرد تمام شد” آزبورن می گوید. “من احساس مثل من در تجربه آینده است.”

جزئیات: کانادا در بازار سهام سقوط است مثل هیچ چیز ما تا کنون دیده ام قبل از

امروز غول گلخانه ای بیکار نشسته احتمالا به فروش می رسد برای یک بار دیگر در حال رشد سبزیجات; این شرکت هنوز تصمیم می گوید: اردن سینکلر سایبان رشد را معاون رئیس جمهور. شفق قطبی مشابه قرار دادن ترمز در آن شفق قطبی خورشید در حال رشد تسهیلات در مدیسین هت آلتا.; این شرکت در ابتدا اعلام کرده بود قصد دارد برای کشت 14.8 هکتار در 30 رشد خلیج, اما پس از downscaled به شش. دستاوردهای شاهدانه شرکت بودند بانکی در صدر قانونی تفریحی فروش در ماه اکتبر 2018 را محقق نمی شود. آنچه رفت وری?

قانونی شاهدانه بازار اگر چه در حال رشد است که تا کنون قادر به پیروز شدن بر یک به خوبی تثبیت بازار سیاه می گوید: مایکل آرمسترانگ استاد در گودمن مدرسه کسب و کار در دانشگاه براک که مورد مطالعه قرار خرده فروشی rollout. زمانی که گلدان برای اولین بار قانونی وجود دارد کمبود محصول و فروشگاه او می گوید. ونکوور نه تنها یک مجوز فروشگاه باز روز خرید و فروش قانونی شد; امروز وجود دارد تنها 20. در آلبرتا کالگری بیش از سه برابر این تعداد; ادمونتون بیش از دو برابر. به عنوان مغازه ها باز و قانونی محصول در نهایت ضربه قفسه های بسیاری از مصرف کنندگان شکایت در مورد کیفیت و قیمت آرمسترانگ می گوید. شاهدانه شرکت ها نمی توانید برنده شوید اگر آنها نمی تواند پیدا کردن راه هایی برای ارائه محصول با کیفیت در هزینه های پایین او می افزاید: “میانگین مصرف کننده حاضر به پرداخت بیشتر برای یک محصول حقوقی.”

قانونی شاهدانه تولید کنندگان پرداخت مالیات مالیات غیر مستقیم درست مثل مشروب و سیگار تولید کنندگان و در برخی از استان ها مانند B. C. مصرف کنندگان نیز پرداخت مالیات بر فروش حقوقی گلدان. هل می دهد که قیمت فرآورده های حقوقی بالاتر می گوید تری دریاچه سابق B. C. وزیر بهداشت بود که گذاشته در پاییز از موقعیت خود با Hexo یک کبک بر اساس شاهدانه تولید. “عدم وجود فرصت های خرده فروشی همراه با مقررات و هزینه آن را بسیار دشوار است برای حقوقی بازار به رقابت با بازار سیاه است.” چند سال پس از قانونی, واشنگتن, دولت با کاهش مالیات برای کمک به قانونی شاهدانه تولید رقابت و دریاچه معتقد است که کانادا باید همین کار را انجام دهیم اگر آن را می خواهد برای اطمینان از سالم حقوقی بازار است.

جزئیات: با آن آمیخته از نیمه پخته پوچ قوانین کانادا آماده نیست و به صورت قانونی علف های هرز

شرکت هایی مانند سایبان که به شدت یافت گلخانه ای تولید به محصول آماده در روز یک قانونی در حال حاضر نیاز به کاهش هزینه ها. در علاوه بر این به راه اندازی اشکالات آنها blindsided زمانی که مقررات فدرال مجاز, هوای آزاد, در حال رشد است که به طور قابل توجهی ارزان تر از عملیات گلخانه ای. “ما فکر نمی, هوای آزاد, در حال رشد خواهد بود مناسب در مقیاس بزرگ و یا مجاز مقررات” سینکلر می گوید. تولید کنندگان از جمله تاج که در حال حاضر عامل در پزشکی شاهدانه فضا فرض بالا مقررات امنیتی است که اعمال می شود به کسانی که عملیات حمل بیش, برای, تفریحی, تولید کنندگان است. “تامین امنیت میدان می آید با چالش های که وجود ندارد زمانی که شما این محوطه گلخانه ای. ما احساس اعتماد به نفس است که جنبه ای از regs که قرار بود برای حمل از طریق.” در حالی که تاج رشد هنوز هم در عمل برخی از گلخانه های این شرکت است که در حال حاضر در حال رشد خارج از منزل به عنوان به خوبی. آن را به سادگی حس به نزدیک B. C. گلخانه سینکلر می گوید.

هر دو سایبان رشد و شفق قطبی در حال حاضر لابی به شدت از طرف خود ماری جوانا پزشکی مشتریان که پس از قانونی مجبور به خرید داروهای خود را آنلاین و یا در فروشگاه که در آن محصول مشمول مالیات است. داروهای تجویزی در کانادا مشمول مالیات نیست اشاره ریک Savone شفق معاون ارشد رئیس جمهور از جهانی روابط دولت. “تمرکز ما بر روی این دارو درمان می شود مانند دیگر پزشکی است.” آرمسترانگ موافق لغو مالیات بر ماری جوانا پزشکی کمک خواهد کرد به حشیش صنعت مورد نیاز افزایش دهد.

با وجود سکسکه وجود دارد نشانه های دلگرم کننده برای این صنعت است. در حالی که کانادایی ها صرف کمتر از انتظار می رود در سال 2019 در قانونی تفریحی گلدان—$1.2 میلیارد—فروش ترین رخ داده است نزدیک به پایان سال است. و آمار کانادا گزارش داد که فروش در ماه ژانویه سال 2020 افزایش اضافی 4.3 درصد بیش از ماه دسامبر است. بنابراین بدون شک سهم بازار کنترل قانونی شاهدانه شرکت های در حال رشد است و آرمسترانگ می گوید: “ما هرگز بازار سیاه به صفر اما ما ممکن است آن را به اندازه کافی کوچک که از آن می شود بی اهمیت مانند الکل است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “قانونی گلدان طول می کشد یک ضربه.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im