چرا پرستان دور سوم انتخاب Anfernee جنینگز به نظر می رسید به مقصد انگلستان

ماه قبل از آلاباما linebacker Anfernee جنینگز شد یک وطن پرست یکی از اعضای این سازمان گفت: این جوان چشم انداز خود را NFL آینده.

با توجه به Pats کارمند وینی Sunseri خود مسیر جدید انگلستان در حال حاضر گذاشته شده است.

سابق فارغ التحصیل دستیار با Crimson Tide که به تازگی استخدام شده توسط Pats Sunseri صحبت جنینگز به زودی پس از او در زمان کار جدید خود را در ماه ژانویه است. دو تن از آنان دوستانه از وقت خود را در آلاباما جایی که جنینگز خواهد مشورت با او در مورد این تیم سیستم دفاعی و بازی برنامه. جنینگز پیش بینی شده بود برای تبدیل شدن به اواخر دور انتخاب کنید در NFL به عنوان قوی اساسا صدا چشم انداز با میانگین ورزشکاری.

اما Sunseri بود که به طور مستقیم درگیر در میهن پرستان’ پیش نویس آماده سازی می دانستم که این تیم را دیدم چیزی بیشتر. مطمئن شوید به اندازه کافی آنها را برداشت و در 87هفتم به طور کلی.

“(Sunseri) به من گفت: در واقع درست قبل از اینکه ما شروع به ترکیب و چیزهای مانند آن است که من که قرار بود به یک وطن پرست” جنینگز گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز شنبه. “با این حال گفت: من فقط رفت و در مورد روند و در حال حاضر من اینجا هستم و من یک وطن پرست است. بنابراین این نوع خنده دار. و من نگاه به جلو به آن است.”

میهن پرستان مربی لایحه Belichick گفت: 6-2, 256-پوند linebacker او بازی خواهد کرد هر دو در لبه و خاموش کردن توپ در انگلستان فقط به عنوان او در آلاباما. جنینگز’ تطبیق پذیری به دادگاه تجدید نظر به Pats که اجرای بسیار متعدد سیستم دفاعی است. تجربه خود را در یک شبیه دفاع اجرا شده توسط Crimson Tide مربی و Belichick محرم, نیک سابان, باید سهولت انتقال خود را به NFL.

جنینگز’ ناملموس نیز انتظار می رود برای ذخیره کردن یک پایه محکم برای خود نرم افزار حرفه ای پس از غلبه بر آسیب قابل توجه فارغ التحصیل با دو درجه و سمت چپ آلاباما به عنوان کاپیتان.

“(Jennings) واقعا سخت و دشوار بچه. کمی بزرگتر از نظر اندازه از (میهن پرستان-دور دوم انتخاب جاش) Uche… اما آنها تا به حال برخی از عناصر که در آن آنها استفاده می شود از نوع مشابه. جنینگز دارای یک پس زمینه بازی یک زن و شوهر لکه های مختلف,” Pats مدیر از بازیکن پرسنل نیک Caserio گفت شنبه. “واقعا دشوار رهبری خوب است.”

جنینگز است 10 بازیکن همیشه پیش نویس توسط Belichick که پیش از این برای سابان. در میان دیگر نه در حال حاضر Pats دفاعی کاپیتان اصلا كار هایتاور که پیامک جنینگز در مدت کوتاهی پس از او فراخوانده شد. هایتاور پیوست پرستان به عنوان انتخاب در دور اول در سال 2012 پس از بازی در یک نقش مشابه به جنینگز در طول کالج حرفه ای.

و در حال حاضر دو linebackers خواهد بود تیمی فقط به عنوان یکی دیگر از سابق Crimson Tide عضو پیشگویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im