چرا مردم حیوان خانگی هستند دوستداران حیوانات که حیات وحش نیاز

پیتر کریستی به یاد می آورد که چگونه “تناقضات” در وب سایت شارلوت, E. B. White کلاسیک داستان کودکان از نوع دل عنکبوتی در تلاش برای نجات یک جوان خوک از تبدیل شدن به بیکن و ژامبون آشکار به خود و سپس چهار یا پنج زمانی که او آن را بخوانید برای او سال پیش. کریستی جانباز کینگستون, Ont.-بر اساس علم نویسنده معتقد است که آنچه که زیست شناس Edward O. Wilson نامیده می شوند “biophilia,” بشریت را با شیفتگی دیگر زندگی و سیستم های زنده است, غرق, در DNA ما. و این که ذاتی شکاف در آن عشق و تحسین—ما خوردن این موجودات بیش از حد به سرعت در حال گسترش به عنوان بشریت ارتباط با بقیه سیاره نزدیک یک نقطه عطف جدید. “البته” او سخنان ماده از factly خود را در حال حاضر-نوجوان دختر “او یک گیاهخوار در حال حاضر.”

اما اخلاق از مصرف گوشت و یا تغییر نگرش چرخش در اطراف حیوانات اهلی—مکالمات است که آورده اند و حتی اسب مسابقه تحت نقادانه—که تحریک و تشجیع کریستی آینده کتاب غیر طبیعی اصحاب: بازاندیشی عشق ما از حیوانات خانگی در عصر حیات وحش انقراض. بیشترین گل از biophilia همیشه شاهد نت کریستی است که رشد انفجاری از حیوان خانگی اعداد در گذشته زن و شوهر از نسل. حتی یک انتخاب تصادفی از آمار است که چشم ظاهر وجود دارد: بیشتر حیوانات خانگی—تقریبا 400 میلیون پستانداران و پرندگان و ماهی ها و خزندگان و دوزیستان—از مردم در ایالات متحده, که در آن 30 میلیون توله سگ و بچه گربه به دنیا می آیند در هر سال وجود دارد بیش از 1.7 میلیارد سگ و گربه در این سیاره از 16 میلیون نفر در کانادا به تنهایی; سگ ها بیشتر از کودکان در سن فرانسیسکو و در سراسر جهان, حیوان خانگی مراقبت و تغذیه است $116 میلیارد دلار میباشد.

دفعات بازدید: این کتاب به تماشای در سال 2020

حیوانات خانگی آنها بیش از حد—تعداد بسیار کمی از سگ یا گربه و درآمد زندگی خود را دیگر به دامداران راهنما و یا mousers. آنها نگه دارید و جای خود را در دل ما از طریق چه کریستی که خانواده شامل یک سگ به نام مگی خواستار مرموز و اکسی توسین رو پیوند عاطفی: “ما به آنها نگاه کنید و آنها را به عقب.” به طور فزاینده انسان احساس می کنید که کسانی که اوراق قرضه—به خصوص با سگ و تا حدودی میزان کمتر cats—رویکرد عمق روابط انسانی ما. در نظرسنجی اخیر انجام شده توسط سرویس دوستیابی Match.com حتی بی طرفی نسبت به حیوانات شد یک معامله شکن برای دو سوم از حیوانات-داشتن پاسخ دهندگان که اظهار داشت که ممکن است تاریخ “باید عاشق حیوانات خانگی.” دیگر نظرسنجی ها نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از صاحبان خواهد برای انتخاب حیوان خانگی خود را بیش از شریک زندگی خود را به عنوان تنها همراه در یک جزیره خالی از سکنه. وجود بازار Santas با فضولات دافع مناسب است که تخصص در عکس با حیوانات خانگی و پت psychics که بگویید صاحبان آنچه رکس است واقعا تفکر است.

این است biophilia در عجیب و غریب, درون, سفر, کریستی استدلال تمایل به آوردن وحشی در داخل انسانی (persian) و آن را اهلی رها کردن واقعی وحشی به آن سرنوشت غم انگیز. در جهانی که در آن انسان بین سالهای 1993 تا سال 2009 تبدیل مناطق بیابانی است که در مجموع بزرگتر از هند به مزارع و شهرها و معادن ششمین انقراض بزرگ—حال نابودی حیوانات وحشی در هر دو جمعیت و گونه اعداد—رول بر, با, حیوانات خانگی, حیوان خانگی و صاحبان حیوان خانگی صنعت عمده همکاران. طنز از آن را همه می گوید: نویسنده این است که “پت مردم هستند دوستداران حیوانات حیات وحش نیاز” اگر زمین شکننده تنوع زیستی است که برای زنده ماندن. کریستی نوشتن نیست غیر طبیعی اصحاب به سرزنش صاحبان حیوان خانگی و یا استدلال می کنند قوانین سرکوبگر اما به درخواست خود را برای کمک به “شیر به خود, عشق به حیوانات.”

صاحبان حیوان خانگی و حفاظت شده اند در تقابل برای سال البته با تند و تیز گربه در مقابل پرندگان جنگ در پایان تیز نیزه. دانشمندان به مدت طولانی شناخته شده است که در آمریکای شمالی, گربه, گونه های مهاجم در این قاره کشتن پرندگان با میلیارد و 350 میلیون دلار در کانادا سالانه است. گربههای چپ رایگان به پرسه زدن مسئول برخی از قتل عام اما به طور فزاینده تلفات تحمیل شده توسط گربه وحشی. خود را در مستعمرات یک پدیده نسبتا جدید در آمریکای شمالی و یکی با درهم اقتصادی و اجتماعی و جنسیتی ریشه. افراد کم درآمد است که نمی توانیم مراقبت از حیوان خانگی و یا در اغلب موارد نمی تواند پیدا کردن خانه است که اجازه می دهد حیوانات خانگی اغلب رها گربه خود را در این امید که آنها را برای زنده ماندن خود را. وجود دارد یک داستان مشابه را در پشت بسیاری از برآورد 500,000 برمه pythons در حال حاضر wreaking ویران در اورگلیدز فلوریدا.

بخوانید: یک کانگورو نجات ارائه می دهد پناهگاه در پی آتش سوزی در استرالیا

این گربه وحشی جمعیت است و در نتیجه بالاترین در بخش های فقیرتر از هر گونه آمریکای شمالی شهر افسرده, Ontario خمیر و کاغذ جامعه کرن حساب برای تقریبا یک سوم از گربه های ولگرد را به دست استانی SPCA. مستعمره “مراقبان”—خود را ترجیح مدت—که به ارائه مواد غذایی که آنها می توانند به طور کلی تک میانسال و نسبتا فقیر زنان است. و آنها مدافعان سرسخت گونه که برای تمام عشق ما از سگ احتمالا بهترین قطاری چه ویلسون را دیدم به عنوان ریشه biophilia: خالص شیفتگی. گربه ها “آستانه ای” را به عنوان کریستی می گوید: نیمی غیر طبیعی موجودات شب نیمه, cuddly, purring, YouTube, ستاره; به طور کامل—و alluringly—مرموز.

جهان 750 میلیون گربه ها نیز مرگبارترین تهاجمی گونه پستاندار شناخته شده مربوط به 60 گونه انقراض پس اروپایی ها برای اولین بار به ارمغان آورد آنها را به دنیای جدید (به عنوان طولانی است که به عنوان ما به حساب نمی آید خودمان—بین کهکشانی باغ وحش اختصاص یافته به زمین می تواند به خوبی نتیجه گرفت که انسان که ویران بزرگ جانوران در همه جا آنها رفت بدترین گونه های مهاجم در سیاره تاریخچه و ریشه کن شود باید خارج از خانه خود را در قاره آفریقا). سگ یک میلیارد قوی مرتبط به یکی دیگر از 16 انقراض. با شماره هایی که نه گونه های در معرض خطر انقراض خود را در حالی که کسانی که آنها را تهدید می کند در حال ساخت این موضوع از یک گربه وحشی جمع اوری بی رحمانه منطقی برای بسیاری از, حفاظت از زیست شناسان. اما نه برای گربه طرفداران. پیتر Marra, مدیر اسمیتسونین پرنده مهاجر, مرکز که پیشنهاد کرد به اندازه باران شد با تهدید به مرگ. هنگامی که نیکو Dauphiné یک محقق در همان مرکز به اعدام محکوم شد جریمه و خدمات اجتماعی برای آبپاش سم موش بیش از مواد غذایی باقی مانده برای گربه وحشی, مدافع, گروه, Alley Cat Allies اعلام کرد: “جامعه هم می توانید قفل خود را به طور دائم یا idiotically به نوبه خود سست او بنابراین او می تواند همچنان به کشتن گربه ها با مصونیت از مجازات وجود ندارد وسط زمین.”

دیگر حیوان خانگی تهدید برای حیات وحش نیست کریستی امید شامل همان احساسات خام به عنوان گربه در مقابل پرندگان خلیج فارس. آنها حتی به عنوان به خوبی شناخته شده است. در اندونزی به دام انداختن پرندگان برای تجارت حیوان خانگی است که نخست خطر انقراض برای 13 songbird گونه و 14 جداگانه گونه حتی در حالی که زیستگاه خود را دست نخورده باقی می ماند (دانشمندان مشکوک پنج نفر از این گونه در حال حاضر منقرض شده در طبیعت). وجود دارد دلیلی برای باور کردن که هری پاتر محبوبیت منجر به افزایش جغد به دام انداختن; در قرن 21 جغدها جدید با حضور در جاکارتا پرنده بازار. برخی از حیوان خانگی عجیب و غریب تجارت قانونی است اما زیاد نیست اما سهل انگار اجرای. قاچاق حیات وحش در 20 میلیارد دلار در سال است که در حال حاضر جهان را چهارمین تجارت جنایی پس از مواد مخدر و جعل و قاچاق انسان است.

پس از آن وجود دارد پروتئین خواسته های مواد غذایی حیوان خانگی میباشد. در جهان غرب که در آن سگ ها و گربه ها به طور فزاینده ای در نظر گرفته شود و اعضای خانواده مواد غذایی حیوان خانگی روند را دنبال انسان روند—بهداشت بیشتر متمرکز مطلب “بیولوژیکی مناسب” و در نتیجه بیشتر مبتنی بر گوشت قرمز. اگر آنها یک ملت از خود ایالات متحده سگ ها و گربه ها خواهد بود جهان پنجمین بازار برای گوشت است. آنها مصرف یک سوم از حیوانات مشتق شده کالری از آمریکا انسان از جمله ماهی. فزاینده در سراسر جهان تقاضا برای مواد غذایی حیوان خانگی متشکل از ماهی ساخته شده است که حیوانات خانگی را یک تهدید عمده برای وحشی اقیانوس جمعیت. یکی در هفت boatloads از “خوراک ماهی”—ساردین آنچوی, شاه ماهی, همه لینک های مهم در اقیانوسی و ساحلی مواد غذایی ecologies—در نهایت در حیوانات خانگی معده در زمانی که جهان شیلات در حال متزلزل. کریستی می داند که گربه-پرندگان شکاف وسیع ترین است او را به پل بنابراین او دارای یک تدریجی و گام به گام روش برای همه چیز او می خواهد برای دیدن اتفاق می افتد. گربه طرفداران در حال دفاع از زندگی آنها می دانند و به آن حداقل در مورد گربه های خانگی آنها داده اند به نام. و یک حیوان با نام شخصی مانند ویلبر خوک در وب سایت شارلوتاست که بسیار سخت تر برای یک انسان برای کشتن و یا اجازه می دهد تا کشته شود. حیات وحش از سوی دیگر فقط یک توده هايی از حیوانات. مانند اسمیتسونین Marra که صحبت می کند اغلب از احساسات برانگیخته با برگزاری یک مرغ نغمه سرا در کف دست خود کریستی انجام بسیاری از کار میدانی به عنوان یک زیست شناس دست زدن به حیوانات. “شما در حال برگزاری یک چکاوک شاهد آن وحشت آن رفتن ضربان قلب و یک میلیون مایل در ساعت آن تمام زندگی گذاشته لخت در مقابل چشمان خود را—و شما می دانید که شما واقعا می خواهید به آن را یک نام بدهید.”

برای کریستی پس اولین گام این است که برای متقاعد کردن صاحبان حیوان خانگی و دوستداران حیات وحش است که “آنها اعضای یک قبیله همه کشیده شده به اشکال دیگر از زندگی است.” بعدی است که به دوستداران گربه و معنی آن—که culling گربه را از روی میز. “و من حتی نمی خواهد بگوید هر صاحب گربه آنها را مجبور به قفل کردن گربه در داخل که خود را در عادات و فرهنگ همواره به هوای آزاد, گربه است.” پس از آن او می خواهم از آنها بخواهید به در نظر گرفتن “فقط یک یا دو جنبه از حیوان خانگی خود را-نگه داشتن”—شواهدی وجود دارد که زنگ bibs و پنجه قطع قطع در گربه ها’ گرفتن اعداد; شاید آنها را می توان در داخل یک کمی بیشتر و یا صاحبان می توانید تصمیم بگیرید که آینده خود را گربه خواهد بود کاملا داخل سالن حیوانات.

همان گام های کوچک—از جمله کاهش مقدار پروتئین در چه صاحبان تغذیه سگ خود را—می تواند منجر به یک معضل اساسی که بزرگ شده توسط 250 میلیون-قوی قدرت خرید از آمریکای شمالی صاحبان حیوان خانگی. “من یک حس امکان که حیوان خانگی صنعت می توان به مشاهده و پاسخ به آن مسئولیت است. هزینه های حیوانات خانگی بزرگ است بنابراین شاید ارائه یک بخش کوچک—پنج درصد, یک درصد به حفاظت از علت خواهد بود یکی دیگر از درخشان ترین چیزی که یک صاحب حیوان خانگی می تواند انجام دهد. اما اصلی ترین چیزی که من می خواهم برای دیدن است که مردم در بیان خواسته های خود را به حیوان خانگی صنعت از طریق کیف پول خود را به صنعت خود را به حرکت بیشتر و سریعتر از نظر پایداری و شفافیت در منابع حیوانات خانگی و تنظیم پت فروش به برخی از درجه است.”

با توجه به احساسات چرخش در همه طرف قدرت biophiliac اوراق قرضه خود و پول درگیر در حیوان خانگی صنعت کریستی سریع به اعتراف “وجود دارد یک عنصر تفکر جادویی” در خود امیدوار است. اما هیچ دلیلی نمی سعی کنید به ویژه در صنایع جانبی که در آن مصرف کننده فشار که منجر به سازگار با محیط زیست-برچسب زدن در کاکائو و قهوه—یک نیروی قدرتمند است. همانطور که برای تغییر ذهن و دل کریستی می گوید: “من فقط می تواند در حفظ و تلاش برای حرکت در این جهت و یا دیگری من فقط می تواند به توقف در حال حرکت در دسترس نباشد.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “دوستداران حیوانات مورد نیاز است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد حیوانات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de