تا پایان ماه ژانویه 2020 محافظه کار به رهبری فرآیند انتخاب شد و دو هفته و میدان بود و حل و فصل به سه اقشار: جلو-دونده the nobodies و آنهایی که دور.

تقریبا همه نام های بزرگ بودند و در گروه سوم.

2019 انتخابات هزینه کرده جاستین ترودو حاکم لیبرال 20 کرسی اکثریت خود را در مجلس عوام و محبوب رای, حقوق bragging: محافظه کاران تحت اندرو Scheer ممکن است موفق به کسب کرسی کمتر از لیبرالها اما آنها تا به حال برنده 200,000-عجیب و غریب بیشتر واقعی رای. در تئوری این همه نشان داد که با حق رهبر محافظه کاران تا به حال واقع بینانه امیدوار است هر چند هرگز هر گونه تضمین از تشکیل دولت پس از انتخابات است.

تصمیم گیری Scheer نبود حق رهبر معلوم شد ، یک دسته اسب سواران از پتانسیل بالای لایه محافظه کار به رهبری نامزدها به سرعت کاهش یافته و برای اجرا: سابق ساسکاچوان برتر براد دیوار سابق بریتیش کلمبیا برتر Christy Clark, زمان, Alberta برتر جیسون کنی. و پس از آن آمد فسخ از سه که می خواهم به وضوح گرفته شده ممکن است نامزدهای خیلی بیشتر به طور جدی: سابق کبک برتر ژان Charest سابق موقت محافظه کار رهبر Rona Ambrose و اتاوا-منطقه MP Pierre Poilievre طولانی در نظر گرفته شده میدانی در میان محافظه کاران فدرال و حتی به عنوان او نوشته شده بود به عنوان یک مزاحم توسط لیبرال ها.

ادامه مطلب: آیا ترس اجتماعی محافظه کاران

یک کمیته حزب تا به حال مجموعه ای از رهبری قوانین برای تضعیف و تکه و dilettantes. برای اجرای نامزدهای مورد نیاز برای پرداخت 300.000 دلار و جمع آوری بیش از 3000 امضا از اعضای حزب در هفت استان. هیچ یک از این بود که به معنای دفع کردن جدی نامزدهای اما ملاحظات دیگری را به هر حال. چه چیزی بدتر از این قوانین به نظر می رسید برای منصرف کردن یک گله از نامزدها با تقریبا هیچ مشخصات عمومی و یا تجربه سیاسی: Clayton Knutson جیم Karahalios, Leslyn لوئیس و بیشتر.

به عنوان برای نامزدها با حمایت گسترده از یک مناسب و معقول مشخصات عمومی و چشمگیر CVs وجود دارد شاید تنها دو پیتر مککی و ارین اوتول. و این رتبه احتمالا به نحوی یاری می اوتول. مککی گذشته-تا کنون رهبر از حزب محافظه کار پیشرو. او به ارمغان آورد بسیاری از آن پشتیبانی به حزب محافظه کار خدمت در جانشینی ارشد کابینه نقش تحت رقیب سابق خود استفن هارپر. به خصوص با Charest او می تواند در حمایت از اکثر سابق عدد.

مککی در اکتبر 2019 (کارلوس Osorio/فردا نیوز)

اما مک کی همچنین متصلب تاییدیه از جانبازان از این حزب بیشتر به شدت محافظه کار و اصلاح-بال داد: غربی مبتنی بر سابق کابینه همکاران مانند مونته Solberg و اد سریع دانشمند علوم سیاسی تام فلاناگان pollster نیک Kouvalis. حمایت نمی کند و به نظر می رسد بر اساس هر چیزی مککی گفت: یا پیشنهاد زیرا او مراقبت می گویند زیاد است. مککی حرکت به نظر می رسد در عوض به فرمت اصلی 2003 محافظه کار تاسیس معامله: فقط به عنوان مککی پذیرفته شده پس از آن به چوب با یک رهبر از طرف دیگر این حزب در حال حاضر چهره های مهم که از آن طرف مایل به چوب با او.

هنوز پوچی از مککی کمپین در رفتن زود هنگام بوده است و تعجب می کنم ببین. “کانادا قوی است چرا که کانادایی ها آن را قوی” مککی توییتی در یکی از یک سری از رسانه اجتماعی ذن معماهای. O’toole, شاد وکیل و Royal Canadian Air Force کهنه بود که اولین انتخاب شد و در سال 2012 توسط انتخابات و خدمت به طور خلاصه به عنوان هارپر آخرین جانبازان وزیر امور بود و از چپ به هیاهو که حداقل او می ایستد و برای بیشتر از آن. او در اینجا به “شروع به مبارزه و کانادا بازگشت,” او می گوید: در حالی که مککی نشان دهنده “لیبرال lite.”

این خودشیفتگی از تفاوت های کوچک گرفته به ارتفاعات جدید. مککی و o’toole نرم-صحبت های وکلا, Dalhousie grads و پسران در انتخاب سیاستمداران با تجربه و حرفه ای در نوا اسکوشیا و انتاریو است. اگر شما قفل شده است و آنها را برای یک روز در اتاق های جداگانه با قلم و همان لیست 100 مسائل شما کشف خواهید کرد که آنها تا به حال نوشته شده است یکسان نمایش در 97 از آنها. پوچ پویا از یک رهبری مسابقه مستلزم آن است که هر توصیف دیگری به عنوان یک خطر برای کشور تا روز یک برنده و انتصاب دیگر معاون رهبر.

کسی می تواند باز کردن یک پنجره ؟ آن را کمی در اینجا.

اوتول در طول سوال و دوره در مجلس عوام در مارس 2015 (کریس Wattie/فردا نیوز)

من مطمئن هستم که آنچه وجود دارد در مورد این عینک از این دو گردان هر یک از دیگر ساخته شده است که من برای درخواست یک جلسه با مرلین Gladu اما ناامیدی منجر به تعجب آور را انتخاب کند. Gladu است که من نوشتن این, تنها زن نامزد در حال حاضر در محافظه کار حزبی. با توجه به زمانی که شما این به عنوان خوانده شده آن را کاملا ممکن است او را در حال حاضر خارج از مسابقه است. بالا بردن 300.000 دلار و جمع آوری بیش از 3000 امضا سخت است. انجام آن را در یک محیط که در آن به احتمال زیاد نتیجه—MacKay تاجگذاری—به نظر می رسد در پخته می افزاید: یکی دیگر سطح از دشواری.

“وجود دارد یک سوم از ما حزبی که در حال کمک به من برای گرفتن امضا و برای رسیدن و جمع آوری داوطلبان” Gladu به من گفت در پر سر و صدا جرقه خیابان کسی که شام میخورد دو بلوک از پارلمان هیل. “بسیاری از این خواهد بود جدید مردم [به تازگی انتخاب نمایندگان مجلس] خواهد بود که از ترس به بیرون بیایید می گویند و برای حمایت از من در مورد من از دست دادن و پیتر مک کی برد و آنها را تا پایان در پشت نیمکت.”

مرتبط: اولین زن در رهبری حزب محافظه نژاد

Gladu است نماینده برای سارنیا-لمبتون من وطن. من نمی دانم که او هنگامی که او برای اولین بار انتخاب در 2015, نمی دانم او به خوبی در حال حاضر و با ارائه نه تایید. اما زندگی او زندگی می کردند و راه او سیاست افزایش سوالات جالب در مورد چگونه دقیقا یکی می شود یک پیشتاز در حالی که دیگران نیز-rans به عنوان یک حزب تلاش می کند به تعریف دوباره خود را برای یک دوره جدید.

وقتی از او پرسیدم که چرا او در حال اجرا بود او ضربه راه اندازی در آماده بشه. “من واقعا عاشق این کشور و من احساس می کنم مانند سیاست های فعلی دولت لیبرال هستند و باعث خرابی آن,” او گفت:. “بنابراین اگر محافظه کاران در حال رفتن به برنده شدن من فکر می کنم آنها نیاز به چند چیز است. من فکر می کنم ما نیاز به یک قوی و پویا و رهبر است که در واقع می تواند به گسترش پایه. و من فکر می کنم ما نیاز به یک تغییر در سیاست ها به یک تعادل بهتر از مالی مسئولیت اجتماعی و شفقت است.”

معنی چه ؟ بودجه متعادل در کاهش مالیات در سال مالی طرف. “اما به طور فزاینده مردم می خواهند به کمک با ما بیمار سیستم مراقبت های بهداشتی. به وضوح در انتخابات گذشته به آنها فکر نمی کنم ما آب و هوا طرح توجیهی معتبر بود. و آنها می خواهند من فکر می کنم شفقت در کانادایی که در مشکل هستند: بنابراین سالمندان است که نمی توانیم به زندگی جانبازان است که بی خانمان هستند افرادی که نمی توانیم خود را از داروهای تجویزی هستند و کسانی که در مسکن مقرون به صرفه بحران است.”

وجود دارد glimmers از چیزی جالب در آن وجود دارد ؟ مطمئنا اگر آن را می تواند به سرقت رفته توسط یکی از قابل فروش نامزدها. به جز Gladu معلوم می شود خیلی خوب در فروش خودش است. “من 32 سال جهانی تجربه کسب و کار و همچنین به عنوان یک موفقیت حرفه ای در مجلس,” او گفت:. “من مشغول به کار در پتروشیمی و نفت و گاز. من برای Suncor Dow Chemical, WorleyParsons بسیاری از شرکت ها خواهد بود که نام آشنا که نابود شده است لیبرال سیاست.”

او یک مهندس با تجارت است. او ملاقات جاستین ترودو از من پرسید. مطمئن شوید که او گفت: در برنامه های اجتماعی. آیا مهندسی مدرسه آمد تا از من پرسید? چرا که آنها که در حد معمول است. Gladu روشن است. “درست است. من کامل او نیست.”

بنابراین در یک مهمانی که با وسواس نفت و گاز, در اینجا یک نامزد که مشغول به کار در این صنعت بیش از برخی از نمایندگان مجلس زنده بوده است. یک نامزد که کل یک حرفه ای در بخش خصوصی است که بسیاری از سیاسی lifer همکاران ریور. Gladu آموخته خشن-و-آماده فرانسوی در طول سفر کسب و کار به کبک. او پالایش آن در درس و آشکار لذت در پاسخ به خبرنگاران در فرانسه. او تنها یک نماینده پس از 2015 اما اوتول شده بود یک نماینده برای در مورد زمانی که او برای رهبری آخرین بار.

ادامه مطلب: مرلین Gladu های عملی rookie

در آخرین مجلس او به طور خلاصه به ریاست عوام وضعیت زنان کمیته. “زمانی که من در صندلی از وضعیت زنان مورد مطالعه قرار دهیم چرا وجود دارد نه بیشتر زنان در سیاست است. دو تا از موانع اصلی هستند که توانایی به جمع آوری پول و توانایی به شبکه است.” تفاوت اصلی بین این سال های محافظه کار به رهبری نژاد و 2017 است که داوطلبان باید برای جمع آوری پول بیشتر و بیشتر جمع آوری امضا. Gladu مظنون است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا او را تنها با یک رکورد در سیاست های انتخاباتی در این مسابقه است. “من نا امید شده بود” توسط قوانین, او گفت:. او می تواند باقی بماند ؟ “این سوال است.”

Gladu یکی از مجلس بلندترین نمایندگان مجلس است. او به نظر می رسد راحت در پوست خود. “ژان Charest به نام من” زمانی که او هنوز هم در تست آب برای رهبری اجرا, او گفت:. “که جالب بود. و او گفت: “مرلین, من شما را نمی دانم اما زمانی که من شنیده ام شما در حال اجرا بودند من گوگل شما. وای شما یکی چشمگیر است.’ . . . سپس از او پرسید چه من تا به حال شنیده ام در مورد او. من گفتم: “خوب به فرانک من شنیده ام که شما یک لیبرال وجود دارد مقدار زیادی از فساد زمانی که شما در قدرت بودند; و که Huawei چیز این است آنچه که من شنیدن.’ [Charest شمارش چینی ارتباطات غول هواوی در میان مشتریان خود را در عمل خصوصی است.] و او خندید و گفت: آره این دقیقا کاری است که من از شنیدن بیش از حد.’ “

زمانی که Rona Ambrose خواسته او را به محافظه کاران ” علم منتقد Gladu پرسید که آیا Ambrose شد برنامه ریزی برای تغییر این حزب در علم سیاست. استفان هارپر ترک واجب طولانی-فرم سرشماری نشستن نیست و با Gladu و نه یک سیاست محدود کردن دولت دانشمندان توانایی هایشان را به بحث پژوهش ، آمبروز اجازه Gladu کمک به تنظیم این حزب سیاست های جدید.

چه خواهد شد او در آشتی آب و هوا و انرژی و حقوق بشر و قابل توجهی اجتماعی-محافظه کار پایه حزب بستگی دارد برای کمک های مالی و داوطلبان? ما صحبت در مورد این سوالات و Gladu پاسخ پیشنهاد او هیچ فرمول جادویی. اما من ملاقات نکرده هر کسی که می کند. 2019 انتخابات بازده یک پارادوکس برای محافظه کاران: دستاوردهای قابل توجهی در کرسی و رای اما نشانه هایی از سخت سورتمه جلوتر است. مرلین Gladu نمی تواند با این چالش ها و تناقضات بین برود. اما او به ارمغان می آورد تجربه جدی و متفکر ذهن را به چالش. من مطمئن هستم که محافظه کاران نزدیک شدن به قدرت اگر او می شود اضافه شده به لیست طولانی از نامزدها که نمی تواند باقی بماند در این مسابقه است.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک حزب باید” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

بیشتر توسط پل ولز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de