چرا سقط جنین قرص است مهم تر از همیشه در طول coronavirus

وجود دارد می تواند یک افزایش در حاملگی ناخواسته فقط به سقط جنین می شود کمتر در دسترس قرار دادن زنانی که خود منزوی در سوء استفاده از موقعیت های در معرض خطر بالاتر

در حالی که COVID-19 به طور گسترده بحث (و در برخی موارد آتشین بحث) در مورد داروها مانند هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و remdesivir یکی از مواد مخدر است که ممکن است نتیجه بزرگ در طول همه گیر شده است به ندرت ذکر شده است: Mifegymiso, همچنین شناخته شده به عنوانسقط جنین قرص.”

بهداشت باروری طرفداران شروع صدایی زنگ ماه گذشته که دسترسی به سقط جنین in این کشور کاهش است. اقدام کانادا برای سلامت جنسی و حقوق گزارش شده است که تماس های خود را 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه افزایش 30 درصد در اواخر ماه مارس با بسیاری از کسانی که در نیم مضطرب بودند در مورد قادر بودن به برنامه سقط جنین و یا به دست آوردن پیشگیری از بارداری.

و در حالی که کانادا مقامات بهداشتی باید طبقه بندی سقط جنین به عنوان یک ضروری پزشکی و خدمات بیمارستان ها در سراسر کشور را بسته و یا محدود کردن سقط جنین خدمات به طوری که به تغییر مسیر منابع به COVID-19. مستقل درمانگاه سقط جنین همچنان به کار گیرند اما آنها تنها خدمت به مناطق خاص. برای بسیاری از مناطق روستایی کشور کاناداداشتن سقط جنین به معنی ساعت یا حتی چند روز از سفر که در طول خاموش کردن تبدیل شده است قابل ملاحظه ای بیشتر به چالش کشیدن. بسته شدن مدارس و daycares ارائه اضافی مانع برای نزدیک به 60 درصد از مردم به دنبال سقط جنین که کودکان.

پیشگیری از بارداری نیز تبدیل به سخت تر به پرداخت هزینه در طول بیماری همه گیر. گسترده اخراج باعث شده است بسیاری از به از دست دادن مزایای بهداشت و درمان و زنجیره تامین مسائل باید به معنای داروسازان در حال توزیع داروها تنها یک ماه در یک زمانتقریبا سه برابر هزینه های توزیع. حتی کاندوم انتظار می رود که آمار زنجیره تامین مشکلات و ممکن است به زودی در دسترس نیست.

مرتبط با: Coronavirus می تواند تلفات کوچک و جدا جوامع در نوناووت

در ضمن ضد انتخاب گروه مانند کمپین زندگی ائتلاف در حال لابی های استانی و منطقه ای دولت اعلام سقط جنین های غیر ضروری سرویس نتیجه از بین بردن آن است. آنها بدون شک جسارت با تلاش های مشابه در ایالات متحده آمریکا است که باید با موفقیت مانع سقط جنین خدمات متعدد متحده است.

همه در همه, ما می تواند شاهد افزایش در حاملگی ناخواسته فقط به عنوان سقط جنین کمتر می شود در دسترس است. این ارائه یک خطر بیشتر برای زنان هستند که مجبور به خود منزوی در سوء استفاده از موقعیت های به بارداری شناخته شده است intensifier از همسرآزاری.

زمانی که Mifegymiso شد موجود در کانادا در سال 2017, آن منادی به عنوان یک پیشرفت عمده در بهداشت باروری. سقط جنین بود دیگر دامنه تنها بیمارستان ها و درمانگاه سقط جنین به عنوان Mifegymiso می تواند تجویز شده توسط پزشکان خانواده یا پرستار پزشکان برای حاملگی تا نه ماه بارداری و 95-98 درصد موثر است.

متاسفانه, جذب توسط ارائه دهندگان مراقبت های اولیه از Mifegymiso کم شده. جهان و ایمیل و بررسی در تابستان گذشته بیش از دو سوم از نسخه آمد از درمانگاه سقط جنین با بسیاری از مردم گزارش که خود ارائه دهنده مراقبت های اولیه را رد کرده بود به تجویز آن.

مراقبت های اولیه نیاز به تنظیم نگرش خود را در Mifegymiso است که مهم تر از همیشه. آن را حل بسیاری از دسترسی به سقط جنین مشکلات ایجاد شده توسط COVID-19. آن را نشانی از نیاز به سفر به خارج از جامعه (و آن را رک و پوست کنده غیر اخلاقی در این خطرناک بار به زور بیماران به سفر برای سقط جنین زمانی که آنها نمی نیاز به). می توان آن را با احتیاط یک واقعیت است که ممکن است حیاتی برای ایمنی از افرادی که در حال حاضر پناه در جای خود در محیط های خطرناک. هزینه تحت پوشش استانی ارضی یا فدرال بیمه سلامت در سراسر کانادا و با وجود زنجیره تامین مسائل مربوط به ماه گذشتهآن را به نظر می رسد در سهام حداقل برای آینده نزدیک.

مرتبط با: ما مرده

با توجه به اهمیت دسترسی به سقط جنین در طول همه گیر جامعه متخصصان زنان و زایمان کانادا به تازگی منتشر شده دستورالعمل برای تلفن تجویز Mifegymiso. این به این معنی یک دیدار دیگر لازم است. این سیاست جدید است که توسط مطالعات متعدد نشان پزشکی از راه دور سقط جنین (تلفن تجویز Mifegymiso) به امن و موثر است.

وجود دارد دیگر اقدامات مقامات بهداشتی کانادا باید برای محافظت از بهداشت باروری در حال حاضر. پیشگیری از بارداری باید جهانی تحت پوشش. Mifegymiso تجویز نیز می تواند شامل گسترش داروسازان و ماماها که باید تکمیل شده و آموزش لازم است. در نهایت, بهداشت و درمان کانادا باید گسترش قطع برای گرفتن Mifegymiso به 10 هفتهدر خط با عمل مشترک در بسیاری از کشورهای دیگر.

Mifegymiso نوش دارو نیست برای مشکلات COVID-19 شمار به بهداشت باروری. اما ما نیاز ما مقامات بهداشتی به درک این خطر وجود خواهد داشت که افزایش حاملگی ناخواسته در طول بیماری همه گیر. ما باید آنها را به کار برای تغییر طرز فکر کسانی که در مراقبت های اولیه که مشاهده Mifegymiso به عنوان یک متخصص خارج از حوزه درمان است. پزشکی و پرستاری انجمن ها نیز می تواند کمک به لرزش کردن ننگ در اطراف مواد مخدر از طریق حمایت و آموزش و پرورش. بیشتر از همیشه قبل از Mifegymiso ضروری دارو در هسته بهداشت باروری و مراقبت های اولیه در کانادا.

میشل کوهن است که یک پزشک خانواده در مناطق روستایی انتاریو و استادیار در دانشکده پزشکی خانواده در دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de