چرا ترزا Tam تغییر موضع خود در ماسک

Inderveer محال: هدف با یک بیماری همه گیر نیست سازگار باقی می ماند; آن را برای پاسخ به اطلاعات جدید است. ما کانادایی ها نیاز به اجازه می دهد تا کارشناسان ما به مایع با توصیه های خود را.

Inderveer محال است یک تمرین پزشک در ونکوور. او به اتمام یاران در جهانی روزنامه نگاری در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو است.

پوشیدن ماسک هرگز یک پیشنهاد رسمی در کانادا. اما علم تغییر و کانادا بالا, دکتر, نیز در حال تغییر موضع خود. پوشش در حال حاضر قطعی ابزار در مبارزه با کروناویروس اما کانادایی ها اشتباه توسط تغییرات. به طور کلی گسترده بهداشت عمومی توصیه مبتنی بر دقت تجزیه و تحلیل مدارک و شواهد. اما COVID-19 یک ویروس جدید و درک دقیقا چگونه آن را گسترش می یابد و چگونه به آن را شامل است که به سرعت در حال تغییر است. این جمعه که ترزا Tam اعلام کرد ارزش پوشیدن ماسک برای جلوگیری از COVID-19 جدید راهنمایی causedf سردرگمی است. برای تام که در حال تحول علم از ماسک و تغییر او توصیه کرده اند متاسفانه سوالات مطرح شده در مورد صلاحیت منجر به درخواست برای استعفای او.

ما باید به یاد داشته باشید که coronavirus شده است در گردش برای شش ماه گذشته. درک ما از آن در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر ابتدایی بود. بهداشت عمومی توصیه شد بر اساس تعمیم داده از خانه بهتر درک ویروس شبیه سارس و آنفلوانزا است. به درک ما از این ویروس جدید تکامل می یابد, توصیه های از آژانس بهداشت عمومی کانادا و تام آن قابل رویت ترین چهره تغییر در طول زمان به منعکس کننده تحولات جدید است.

پوشش شده است یکی از بحث انگیزترین مکالمات در سراسر این بیماری همه گیر. برای همسایگان ما در جنوب مرز پوشیدن یک ماسک و یا عدم وجود یکی است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک بیانیه سیاسی. در اینجا در خانه بسیاری از کانادایی ها ابراز سردرگمی و ناامیدی که آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) نمی توصیه گسترده پوشش در شروع این بیماری همه گیر. اما اثربخشی و نیاز به پوشیدن یک ماسک برای محدود کردن گسترش COVID-19 از افراد بدون علامت روشن نیست در اوایل ماه مارس. پس چه چیزی تغییر کرده است در حال حاضر و پس از آن به تام و تیم او ذهن خود را تغییر دهید?

بیشتر: چرا که در مورد چهره در پوشیدن ماسک مشکل است

مزایای پوشیدن ماسک دیده می شود در درجه اول سلامت مراقبت از تنظیمات مانند بیمارستان ها و یا در دراز مدت مراقبت از خانه. با توجه به کارشناسی های پزشکی در مجله Nature Medicine, ماسک عمل به عنوان یک روش از “منبع کنترل” نگه داشتن ذرات عفونی در داخل ماسک و محافظ دیگران را از به طور بالقوه آلوده شدن. در عین حال این مطالعات در پوشش تمایل به کوچکتر underpowered و در پایین پایان با کیفیت طیف از نظر طراحی پژوهش. وقتی که می آید به توقف گسترش coronavirus مقامات بهداشت و درمان اعتماد به نفس در اثر انزوا; جداسازی موارد مثبت برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. و بنابراین برای کسانی که با هر گونه علائم حاکی از COV-19 بهداشت عمومی توصیه ها باقی مانده اند روشن و سازگار: خانه ماندن و منزوی کردن خود از دیگران است.

این muddier سوال این است که آیا یک ماسک کمک می کند تا جلوگیری از گسترش coronavirus در حالی که سالم کانادایی ها در حال خرید مواد غذایی, دوچرخه سواری و یا در حال اجرا است.

کنترل عفونت اقدامات اولیه در این بیماری همه گیر شد و بر اساس درس های آموخته شده از سارس در سال 2003 بود که یک نمایشگاه رویکرد به دلیل بسیاری از مشترکات بین سارس و COVID-19. هر دو coronaviruses هر دو نشان داد شواهد در حال انتقال از طریق قطرات تنفسی و هر دو ویروس ها ایجاد ذات الریه علائم مانند. نتیجه اولیه بهداشت عمومی اقدامات بسیار شبیه به کسانی که مورد استفاده برای مبارزه با سارس: پیدا کردن بیماران آلوده خود را بر اساس علائم و شدت تماس با ردیابی آزمون ایزوله و قرنطینه نزدیک خود را تماس با ما. اما چه تفاوت COVID-19 از سارس است که آن را عفونی می شود.

بیشتر: تاریخ فرهنگی ما مقاومت در برابر ماسک

بر خلاف آمريکا که تا به حال کم خطر انتقال تا پنج روز پس از علائم شروع COVID-19 اثبات می شود عفونی قبل از یک فرد آلوده را نشان می دهد هیچ نشانه ای. اولین پیشنهاد بدون علامت انتقال گزارش شد در اوایل فوریه. متاسفانه, آن را تا اواخر ماه مارس است که مطابق مطالعات نشان مشابه الگوهای بدون علامت و یا قبل از symtomatic انتقال. این اخیر درک توضیح می دهد که چرا جهانی پوشش نیست اعلام کرد در ابتدا از بیماری همه گیر. در مقیاس بزرگ بهداشت عمومی اقدامات نمی تواند اجرا از یک مورد گزارش و یا یک فرض قوز. توضیح برای اینکه چرا بدون علامت رخ می دهد گسترش نیست منتشر شده تا مارس سال 2020 یا نه.

در حال حاضر ما هنوز هم ثابت شده است که پارچه ماسک محافظت از مردم با پوشیدن آنها. وجود دارد هیچ خاص مطالعات انجام شده بر روی این ابزار از پارچه ماسک در جامعه وجود دارد و تنها یک مطالعه بر روی استفاده از آنها در یک محیط مراقبت های بهداشتی. ما می توانیم فرض ما بر اساس درک جدید از بدون علامت گسترش این ماسک ممکن است کمک به محافظت از کسانی که ندانسته گسترش این بیماری است. در اوایل ماه آوریل Tam اظهار داشت که دقیقا. “غیر پزشکی ماسک می تواند به کاهش شانس خود را از قطرات تنفسی آینده در تماس با دیگران و یا فرود بر روی سطوح,” او گفت:. “علم خاصی نیست اما ما نیاز به انجام همه چیز را که ما می توانیم و به نظر می رسد یک چیز معقول برای انجام.”

به عنوان کشورهای دوباره باز و اقتصاد شروع دوباره, اصول اساسی است که باید اجازه داد همه گیر شامل می شود مانند انزوای اجتماعی و فاصله را کمتر عملی است. فیزیکی فاصله دقیقا نمی ممکن است زمانی که شما در حال گرفتن کوتاه کردن مو. بنابراین ما باید برای تغییر ما با توجه به اقدامات گسترده مانند پوشش. هنگامی که بهتر پیشگیرانه گزینه های مانند فاصله و بهداشت دست—در دسترس نیست و یا عملی با پوشیدن یک ماسک صورت شود بهترین گزینه است. پارچه ماسک ها یک ابزار ما در جیب ما به عنوان جوامع ما در سراسر کانادا re-باز کردن.

در آن نهفته است مشکل با حفظ اعتماد عمومی هنگامی که یک بیماری جدید است. دیگر ما مطالعه این ویروس بیشتر ما را در درک دقیقا چگونه آن را انتقال به دیگران است. در پزشکی, توصیه های تغییر به آرامی در طول زمان به عنوان اطلاعات جدید است آهسته به وجود می آیند. به عنوان مثال ما در حال حاضر می دانم که مواد مخدر نیست به خصوص مفید برای درد مزمن است. این یک تضاد کامل با آنچه که من تدریس در آموزش 10 سال پیش و آنچه را که درک می شود دگم 20 سال پیش. بيماران با توجه به هدیه ای از زمان به تغییر انتظارات خود را در رفتارها و نگرش ها چگونه درد مزمن موفق است. اما جهان تغییر کرده است به جمعی خود را با توجه به درک COVID-19 در فقط یک مقدار کوتاه از زمان. این به این معنی جدید اطلاعات منتشر شده در سرعت رعد و برق. چه استفاده می شود به سال به درک است که در حال حاضر مصرف هفته و یا ماه و ما کارشناسان بهداشت عمومی در حال هضم کردن و ساختن این اطلاعات در کنار همه ما است.

زمانی که اطلاعات جدید بیرون می آید و این مهم است که مقامات بهداشت عمومی نیز تغییر, توصیه های خود را. در دادگاه از نظر محبوب و اعتماد عمومی این است که یک رفیع بپرسید. اما هدف با یک بیماری همه گیر نیست باقی می ماند سازگار است; آن است که برای پاسخ به اطلاعات جدید و در حال تغییر و پویایی است.

کسانی که decrying ما در بهداشت عمومی و متخصص به عنوان بی کفایت و متناقض و تلنگر-flopping گم شده کل کنار آشنایی با این بیماری همه گیر. ما کانادایی ها نیاز به اجازه می دهد تا کارشناسان ما به مایع با توصیه های خود را. یک بیماری جدید به معنی اطلاعات جدید در طول زمان است. آنچه که ما باید انتظار از PHAC با این حال بهتر است ارتباط با مردم است. یکی نباید نیاز پزشکی پس زمینه به تلاش و تشریح تغییر توصیه. واضح تر توضیح که چرا توصیه ها تغییر کلیدی است برای نگه داشتن کانادایی مشغول و حفظ اعتماد خود را. این بیماری همه گیر نیست رفتن در هر نقطه و نه نیاز روزانه ملی اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de