INDIANAPOLIS — چراغ ها روشن تر است. چهره ها لایو. این برنامه شده است طرح میتوانست.

اما از همه مهمتر برای میهن پرستان سهام این سال را NFL سراغ ترکیب هستند بالاتر است. بسیار بالاتر است.

در یک رویداد تکمیل انتقال آن از اصلی فوتبال تقویم به تمام عیار تلویزیون منظره میهن پرستان به زودی محاسبه چگونه نزدیک آنها به تغییر عمده فروشی به عنوان یک حق رای دادن. تام بردی را در بازار پیدا خواهد کرد بسیاری از عزم خود را. محیطی رایگان-عامل و تصمیم گیری های پیش نویس را عامل در هم. اطلاعات آنها را جمع آوری در ایندیاناپولیس خواهد شد درایو و همه آن.

چرا که مهم ترین بخش سالانه ترکیب رخ می دهد در پشت درهای بسته. رسما آنها, کالج, چشم انداز آزمایش های پزشکی و تیم مصاحبه. غیررسمی آنها معاملات ساخته شده و زمزمه های به اشتراک گذاشته شده در محلی steakhouses, هتل ها و بارها توسط عوامل و تیم برنج.

به مکان های تلویزیونی تمرینات واقعی انجام است. آینده Pro پرتاب کنندگان در حال اجرا برش و پریدن همه ظاهرا برای حضور مدیران که در حقیقت آن را بیشتر برای طرفداران در صفحه اصلی. برای اولین بار در ترکیب تاریخ این آموزش پخش خواهد شد در زمان نخست شکافها در اواخر بعد از ظهر.

اما آیا نشستن بر روی نیمکت راه رفتن به اتاق برگشت و یا سرعت پایین حاشیه, همه با چشم در ایندیاناپولیس آمده است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده از فوتبال است.

اندازه گیری باقی مانده است قلب تپنده ترکیب. چشم انداز قدرت و سرعت و چابکی سلامت و شخصیت ها به موشکافی. بیشتر از خود stopwatches این Pats باید فرسوده مخاطبین خود را به حداکثر رساندن ترکیب. این مورد بیشتر نسبت به سراغ.

آن را در مورد حق رای دادن در یک تقاطع در دایره شهرستان, اندازه گیری که در آن است که در آن می تواند و ترسیم مسیر در میان است.

اینجا چیزی است که میهن پرستان باید کشف این هفته برای ایجاد آینده خود را.

بردی بازار

آن را هنوز کسی را حدس بزنید — هر دو در داخل NFL و خارج — که در آن بردی را در سال 2020 است. خود عامل به یی باید شلوغ تر از هر کسی این هفته در تلاش برای پیدا کردن پاسخ. تمام 31 تیم دیگر در لیگ برتر حاضر خواهد بود در Indy از جمله هر QB-نیازمندان باشگاه یی و Pats باید چشم دوخته اند.

بنابراین اگر میهن پرستان یاد بگیرند به عنوان مثال دو تا از شارژر تیتان یا مهاجمان آماده به فشار تمام تراشه های خود را در بیش از چند سال مقابله آنها می توانید بریزید و به نوبه خود به طرح B. اگر بردی خارج بهره شده است بیش از حد به این نقطه آنها می دانند که آنها می توانید بازی را بیشتر از همان بیس بال درآورده که او را به پذیرش زیر-بازار معاملات بیش از حرفه خود و در ادامه سال به سال.

اما اگر علاقه خشک در هر دو طرف و یا بردی گزینه های محدود هستند این داستان را بیش از. البته هیچ کس می دانید که تا زمانی که مذاکرات شروع در ترکیب وجود دارد و یک فرصت کوچک آنها می تواند در نهایت به طور موثر وجود دارد بیش از حد. بردی است که اولین و بزرگترین دومینو به سقوط در offseason Pats باید ناخن برای حفظ رقیب با یا بدون او.

خط پایین: اگر تمام میهن پرستان یاد بگیرند این است که آیا بردی است که به احتمال زیاد خود کارفرمایی فصل آینده آن را یک پیروزی است.

قفسه اتاق متناسب با

در این سال NFL اتحاد کمرنگ شماره از چشم انداز مصاحبه های اختصاص داده شده به هر تیم در ترکیب از 60 به 45. آنها ساخته شده ایم تا برای برخی از زمان از دست رفته با گسترش این نشستن فراز از 15 دقیقه به 18.

زمانی که میهن پرستان مصاحبه با چشم انداز آنها اغلب نگه فشرده تخته سفید جلسات. فوتبال هوش آرزو در هر موقعیت. در دوران قبل-پیش نویس بازديد در فاکسبرو بازیکنان معمولا وظیفه حفظ و مفاهیم خاص در صبح و رله و یا اجرای آنها را در بعد از ظهر.

در حالی که تیم برنج نمی تواند اجرا شود و چشم انداز از طریق همان ورزش در ایندی آنها خواهد شد با این حال تست بازیکنان ذهنی به خراش در چه در زیر سطح.

این احتمال وجود دارد Pats مقابل دفتر در حال حاضر به شناسایی تمام پتانسیل بازیکن متناسب با خود را بر اساس فیزیکی measurables تولید و نوار. این ناملموس است که نیاز به تایید. یک مصاحبه خوب می تواند ارسال یک چشم انداز تا هیئت مدیره و یا حتی پرواز به طور کامل خاموش آن.

آنها بخش کوچکی از روند اما این 18 دقیقه بسیار مهم هستند.

رایگان-عامل بهره

در حالی که آنها صبر کنید دیگر فرانچایز به دادگاه بردی Pats باید ارسال خود را feelers برای قریب الوقوع بالا رایگان عوامل است.

آنچه در مورد تنگ می رسد شکارچی هنری یا Austin هوپر? ممکن است یک پرواز wideout مانند A. J. سبز یا ترجمه بود حاضر به قبول یک کمی کمتر برای بازی شش بار سوپر باول شانزه? است وجود دارد یک دفاعی به عقب و یا linebacker که می تواند پد عمق NFL بالا defense?

همان سوالات مربوط به میهن پرستان خود آینده نمایندگی رایگان. چه Devin McCourty برچسب قیمت? کایل ون Noy ؟ جو Thuney ؟

Pats درک آنها باید خود را پر کنید توهین آمیز فهرستی از حفره ها و حفظ نخبگان خود دفاع واقعا ادعا در سال 2020 است. خط ارتباطی با این بازیکنان می تواند باز نمی شود تا کسی باعث می شود یک تماس. یا بهتر است مجموعه شام رزرو.

تجارت اهداف

یکی از اولین شایعات به پرواز در این هفته به ضرب گلوله از جکسون بود که در آن گزارش میهن پرستان برگزار شد ایران با کلاغ در مورد تنگ پایان هیدن هرست. 2018 اول طفیلی نا امید نسبت به پیش نویس خود را وضعیت تحت الشعاع قرار توسط پیش نویس همکلاسی و همکار تنگ پایان Mark Andrews, نرم افزار کاسه. با توجه به ژن Frenette از 930AM بازی هر معامله خواهد لولا چقدر پیش نویس سرمایه Pats یا پلنگ که خود نیز ابراز علاقه در هرست یک جکسون بومی در حال حاضر به کشتی.

اگر میهن پرستان نمی تواند اعتصاب یک معامله با Baltimore, گزینه های خود را ممکن است محدود به رایگان آژانس و پیش نویس که در آن تنگ پایان استعداد استخر کم عمق تر از بسیاری از سال است. سابق Redskin اردن نی به تازگی به بازار به عنوان یک عامل رایگان به عنوان سینسیناتی را تایلر Eifert که Pats گزارش تلاش برای به دست آوردن قبل از اکتبر گذشته مهلت تجارت.

و آیا حکومت کردن موقعیت های دیگر ، چند تیم در NFL هستند بیشتر به تجارت به Pats.

آنها برای باز کردن کسب و کار. آماده برای گوش دادن و یاد بگیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im