چرا تام هنکس است که هالیوود از رفتن به جنگ جهانی دوم قهرمان

برای تام هنکس “تازی” در حال حاضر جریان در تلویزیون اپل+ یک بازگشت به مقدس اگر آشنا زمین.

جنگ جهانی دوم هیجان انگیز که هنکس خودش اقتباس از تاریخی نویسنده C. S. جنگل را در سال 1955 رمان “تازی” قرار است در اوایل سال 1942 تنها چند ماه پس از امریکا وارد جنگ.

هنکس ستاره نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان فرمانده ارل Krause که اولین ماموریت خطر ناک است سفر از طریق نازی ها برگزار شد آتلانتیک شمالی پیشرو در ناوگان 37 قایق به بریتانیا.

فقط به عنوان جان وین بازگشت دوباره و دوباره به های وسترن هنکس است که در “آخرین جنگ بزرگ” معنا و هدف. برای چند جایزه اسکار برنده جنگ جهانی دوم ارائه می دهد یک سرنخ به هویت ملی روشن ما ارزش های اخلاقی و داستان آن راه به افتخار کسانی که به قربانی نهایی زندگی خود را برای نجات دموکراسی است.

آن را استیون اسپیلبرگ “Saving Private Ryan” با تحسین تفریح و سرگرمی از قتل عام در نرماندی را در ساحل اوماها در D-روز 6 ژوئن 1944 است که راه اندازی یک ارتباط پایدار بین Hanks, ارتش کاپیتان شخصیت روی صفحه و نجابت ذاتی از بازیگر خود را.

بازیگر تام هنکس و همسرش کارگردانی استیون اسپیلبرگ صحبت می کنند به مهمانان در Colleville ما گورستان در نرماندی فرانسه در د روز جمعه 6 ژوئن 2004. هنکس و اسپیلبرگ در حال درمان به عنوان قهرمانان توسط veteran جامعه برای خود نقطه عطفی فیلم Saving Private Ryan. (AP Photo/جان McConnico)

موفقیت “Private Ryan” باعث هنکس و اسپیلبرگ در سال 2001 به ایجاد شبکه تلویزیونی “گروه برادران” که در 10 قسمت به شرح زیر تفنگداران دریایی ایالات متحده از شرکت آسان از طریق اروپایی به مناطق جنگی.

این دو پیوست در سال 2010 برای عاقبت (و یا همراه قطعه), “اقیانوس آرام” که به شرح زیر سه تفنگداران دریایی در های مختلف هنگ مبارزه کرد.

در سال 2007 هنکس آمد روی کن برنز’ PBS مجموعه مستند “جنگ” بود که به معنای یک تاریخچه از جنگ جهانی دوم از دیدگاه چهار کوچک “اصل شهرهای آمریکا.”

برای سوختگی هنکس به نظر نمی رسد در دوربین اما به عنوان خوانده شده گزیده ای از جنگ جهانی دوم-عصر ستون توسط Al مک اینتاش.

شما می توانید استدلال می کنند که هنکس همکاری با استیون اسپیلبرگ برای این واقعیت مبتنی بر برلین جنگ سرد, درام “پل جاسوسان” (2015) واقعا “از جنگ جهانی دوم” ، هنکس دوباره پخش تمایلی جنگجو — در اینجا یک سرباز اما وکیل James B. Donovan — که باید مذاکره پشت صحنه با روسیه که دارای سیم جاسوسی امریکا خلبان Francis Gary Powers است و مایل به مانور یک زندانی ارز.

در زندگی واقعی داناون بود که جنگ جهانی دوم به طور کلی مشاور برای امریکا اوس های پیشرو به سازمان سیا است. بنابراین در اثر هنکس یک بار دیگر در حال پخش است قهرمانانه زمان جنگ آمریکا.

و او را به سختی انجام می شود با این موضوع است. وجود دارد به یک سوم جنگ جهانی دوم سریال با هنکس و اسپیلبرگ پس از “برادران” و “اقیانوس آرام”: “کارشناسی ارشد هوا: آمریکا بمب افکن پسران که مبارزه هوایی در جنگ علیه نازی ها” بر اساس Donald L. Miller کتاب.

با یک گزارش 250 میلیون دلار بودجه برای آن نه قسمت آن را در میله میله به نهایت برتر در AppleTV+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de