چرا ما نیاز به یک COVID-19 طرح C

خواهد واکسن نجات ما از COVID-19? آنچه در مورد درمان های جدید برای آن علائم ؟ نشانه ها ممکن است ما را مجبور به پیدا کردن یک برنامه C’.

میلیاردها نفر از مردم در حال محدود به خانه های ما. ما نمی توانیم به ساحل بروید. دفتر. یا مدرسه. این bluntest ممکن است پاسخ به یک ویروسی همه گیر.

آن را نیز تنها مطمئن جواب ما. علم زمان طول می کشد. دارو طول می کشد زمان. هر دو نیاز به چیزی برای کار با.

در حالی که آن را هنوز روزهای اولیه COVID-19 ممکن است ما خیلی از آن است.

سازمان جهانی بهداشت می گوید: تنها دو تا سه درصد از جمعیت جهان را توسعه داده است آنتی بادی برای مقاومت در برابر ویروس. و ما نمی دانیم که چه مدت این آخرین.

در ضمن ما همه به امید یک واکسن به امضا مهر و موم شده و تحویل داده شده در سال آینده. حتی اگر این اتفاق می افتد, چه کنیم در عین حال?

بیشتر: دنبال آخرین اخبار ویروس

بیشتر: Dettol ساز خاموش و مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد

بسیاری از داروها و درمان قرار داده شده است رو به جلو. متعددی از جمله ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در حال حاضر کاهش یافته است توسط ایستگاه فرعی. دیگران تنها در آغاز لازم است آزمایش های بالینی برای تضمین آنها نیست و انجام آسیب بیشتری به فرد مبتلا از ویروس خود را.

و پس از آن وجود دارد که جام مقدس: یک واکسن.

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه به سمت این هدف است. بسیاری مدعی هستند در حال حاضر در حال اجرا است.

اما واکسن نیست آسان است. هیچ کدام تا به حال شده است در اطراف تبدیل شده فقط در 18 ماه. بیشتر سال را اگر نه دهه قبل از آنها به اندازه کافی قابل اعتماد منتشر خواهد شد برای استفاده عمومی است.

“ما نیاز به آماده شدن برای یک جهان که در آن ما لازم نیست که یک واکسن” کمبریج موسسه درمانی ایمونولوژی و بیماری های عفونی و استاد راوی گوپتا گفت: هافینگتون پست. “به پایه سیاست های عمومی در امید یک واکسن است که جان اندازه گیری. ما امیدواریم که باید برای واکسن اما ما نباید انتظار یک در سال آینده و نیم. هر کسی که می گوید ما می توانیم است bonkers.”

پس چه برنامه C ؟

A first responder gets ready to work in Montreal. Picture: Ryan Remiorz/The Canadian Press via AP.
media_cameraپاسخ اول آماده به کار در مونترال. تصویر: Ryan Remiorz/کانادا مطبوعات از طریق AP.

واکسن

آن بوده است که 40 سال پس از HIV ویروس ایدز فوران به جهان آگاهی است. هنوز هیچ واکسن. هر چند وجود دارد که مداخلات چوک پیشرفت آن.

حتی نمی گویند سرماخوردگی. چرا انتظار چیزی متفاوت برای COVID-19?

با وجود این پارانویا ضد واکسیناسیون حرکات بزرگ و تلاش ساخته شده است برای اطمینان از واکسن به عنوان امن به عنوان مثل انسان ممکن است. پس از آن حرکت می کند فراتر از شبیه سازی و آزمایشگاه فاز یک واکسن آزمایش شده است در حیوانات با مشابه بیولوژیکی مکانیک به انسان است. که می تواند ماه ها طول بکشد.

سپس در مقیاس کوچک آزمایشات انجام شده بر روی گروه های داوطلبان دوباره برای تایید ایمنی و اثر بخشی آن.

پس از آن عبور از این آزمون و سپس آن را می شود یافت و به چند صد تست افراد است. این است که برای بررسی در صورتی که واکسن یک اثر سازگار در سراسر گروه های گسترده ای از جمعیت است.

تنها پس از این مرحله سه پا زدن در جایی که عملکرد آن در چند هزار نفر است که از نزدیک نظارت و تجزیه و تحلیل.

برخی از 100 COVID-19 واکسن در حال حاضر در حال توسعه در سراسر جهان است. حداقل پنج نفر در یک انسان اولیه مرحله تست. در استرالیا CSIRO شروع تست در حیوانات.

“همه واکسن جدید آمده است که به توسعه بلند عکس; تنها برخی از نهایت موفق بودن و کل فرآیند نیاز به آزمایش” آکسفورد محقق Sir Patrick blue palace hotel گفت: رسانه های انگلستان.

در حالی که این سه تست مراحل می تواند با سرعت بالا تا حدودی محدودیت وجود دارد. برای مثال عمر واکسن اثر باید مشخص شود.

اگر آن را کمتر از یک سال آن را تقریبا بی فایده است.

و تنها راه برای شکل که به تماشای این اجرای آن.

A human trial began in the UK this week with a vaccine derived from a chimpanzee virus. Picture: Oxford University Pool via AP.
media_cameraیک انسان آزمایشی آغاز شد و در انگلستان این هفته با یک واکسن به دست آمده از یک شامپانزه ویروس. تصویر: دانشگاه آکسفورد استخر از طریق AP.
Queensland labs are also busy testing possible coronavirus vaccines. Photo: QLD vaccine lab
media_cameraکوئینزلند labs نیز مشغول آزمایش ممکن است coronavirus واکسن. عکس: QLD واکسن آزمایشگاه

مداخله پزشکی

وجود دارد گزینه های دیگر از واکسن. این درست است که واکسن تا کنون بهترین گزینه است.

و امید طبیعی ‘گله ایمنی’ تشکیل در میان بازماندگان ممکن است محو شدن.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به گزارش یافته های حاصل از مطالعات در سراسر جهان نشان داد سطوح پایین از طبیعی بودن آنتی بادی شناسایی شده است.

این به این معنی که دولت ها – از جمله بریتانیا, آمریکا, آلمان و ایتالیا – امید به موضوع ‘ایمنی گذرنامه’ اجازه می دهد بهبود برای بازگشت به جامعه و کار ممکن است در صورت بی ادب شوک. آنها ممکن است سیستم ایمنی بدن. حداقل نه برای مدت طولانی. ما مطمئن نیستید.

“این یک فرض منطقی است که این ویروس تغییر بسیار زیاد است. اگر ما آلوده در حال حاضر می آید و آن را به عقب بعد ماه فوریه یا مارس ما فکر می کنیم این فرد در حال رفتن به محافظت می گوید:” ما COVID-19 پزشکی و سلامت, مشاور کاخ سفید, Anthony Fauci.

که نیست بنابراین مطمئن شوید.

“در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد ایمنی یا حفاظت از عفونت مجدد” یک که سخنگوی مقابله.

در غیاب یک واکسن است که برگ فقط مداخله پزشکی. این بدان معناست که درمان های موثر برای کسانی که به اندازه کافی تیره بخت به گرفتن بد دوز COVID-19. ما هنوز نمی هر گونه.

مانند ایدز محققان امیدوار ممکن و موثر ضد ویروسی می توان یافت. این امر سرکوب COVID19 را پیش از طریق فرد مبتلا به بدن است.

Social distancing, such as these people lining up at the supermarket, is here to stay leaders have warned. Picture: Oli SCARFF / AFP.
media_cameraاجتماعی دورى از جمله این افراد پوشش در سوپر مارکت است که در اینجا به ماندن رهبران هشدار داده اند. تصویر: Oli SCARFF / AFP.

درمان های دیگر می تواند به دنبال محدود کردن تاثیر یک “cytokine طوفان” – هنگامی که سیستم ایمنی بدن چرخش خارج از کنترل در پاسخ به عفونت است. در اینجا بدن لطمه می زند و خود را به جای ویروس است. و اندام های حیاتی می توانید شروع به تعطیل.

فقط چهار ماه به همه گیر کمی پیشرفت در این جبهه.

حدود 20 امیدوار کننده داروهای تجربی تحت آزمایش های بالینی. و حتی نسبتا درمان موثر خواهد بود خوش آمدید برای کمک به مراقبت ويژه مبارزه تحت بار خود را.

اما حتی اگر ثابت موثر خطوط تولید باید ساخته شود تامین امن و شبکه های توزیع تاسیس شده است.

Remdesivir تجربی داروی ضد ویروسی. آن را تحت آزمایش در اروپا و ایالات متحده و چین است. در حالی که نتایج اولیه امیدوار کننده از آن خواهد شد یکی دیگر از سه ماه قبل از به اندازه کافی اطلاعات جمع آوری شده برای عملکرد قابل اعتماد شاخص.

بسیار تبلیغ هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که در آستانه بودن دور انداخته. اولیه آزمون تا حد زیادی منفی شده است با کمی و یا نتایج منفی در میان بیماران است. اما آزمایش های در حال انجام در سراسر جهان است.

Actemra طراحی شده است برای مقابله با سايتوکين طوفان پاسخ ایمنی بدن در بیماران مبتلا به سرطان. همچنین در حال تست در اروپا و آمریکا و چین برای تاثیر بالقوه آن بر COVID-19.

پلاسمای خون از بهبود COVID-19 بيمار است و امیدوار به معرفی تازه آنتی بادی برای مبارزه با این ویروس در افراد مبتلا به. این یک تکنیک است که استفاده شده است برای بیش از یک قرن و به طور کلی عوارض جانبی کمتر. نشانه ها تا کنون مثبت, اما به اندازه کافی برای درمان تمام عیار همه گیر بعید است.

A local resident in Lisbon gets a face mask delivered from church members. Picture: AP Photo/Armando Franca.
media_cameraیک ساکن محلی در لیسبون می شود یک ماسک صورت تحویل از اعضای کلیسا. عکس: AP Photo/آرماندو فرانکا.

برنامه C ؟

تا زمانی که علم پزشکی می تواند ارائه در هر دو یا هر دو فوق ممکن است ما را به توسل به مقدار ابزار ضخیمتر میشود.

“منحنی COVID-19 اپیدمی شده است پهن در بسیاری از کشورها در سراسر جهان از آن شده است جدید ضد ویروس و یا یک واکسن است که آن را انجام داده” پیوند استادان دانشگاه Tammy هافمن و پل Glasziou نوشتن.

“ما در حال ذخیره شده توسط مواد مخدر غیر مداخلات مانند قرنطینه اجتماعی, فاصله, شستن دست و – برای کارکنان بهداشتی درمانی – ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی.”

ویروس تکثیر اگر آنها نمی تواند پیدا کردن میزبان. بنابراین اساسی اجتماعی/جسمی از فاصله اقدامات و بهداشت hyper-آگاهی ممکن است نگهداری می شود باید برای برخی از زمان.

شیوه زندگی ممکن است به تغییر.

سازمان بهداشت جهانی سخنگوی تاکشی کسایی خلاصه آن را تا زمانی که او گفت: رسانه های بین المللی مطبوعاتی که جهان باید در انطباق با آن شیوه زندگی است.

بدون احزاب است. هیچ ورزشی جمعیت. هیچ کافه های شلوغ و یا میله های زندان.

“حداقل تا زمانی که یک واکسن یا درمان بسیار موثر است این فرایند نیاز به تبدیل شدن به جدید ما عادی است,” او گفت:.

اما پیوند استاد دانشگاه می گوید: این اقدامات باید خود را بهتر درک کرد.

آنها نیاز به تبدیل شدن به بیشتر از فقط یک ابزار بلانت.

“جهان شرط می بندم بسیاری از آن بودجه تحقیق در پیدا کردن واکسن و داروهای موثر. که تلاش بسیار حیاتی است اما باید آن را همراه با تحقیقات در مورد چگونه به هدف و بهبود مواد مخدر غیر مداخلات است که تنها چیزهایی است که تا کنون کار” آنها را بنویسید.

آیا این درست است که فاصله امن? 1m 2m یا 4m?

آیا صابون کار به عنوان به خوبی به عنوان یک sanitiser? چه نوع ماسک کار می کند ؟

چه این ویروس مسری باقی می ماند هنگامی که بر روی یک سطح یا بسته بندی?

“اینها فقط برخی از چیزهایی که ما نمی دانیم در مورد مواد مخدر غیر مداخلات … ما نیاز به پاسخ در حال حاضر.”

اساتید می گویند مشکل این است که ما نه خاص چه اقدامات عملی موثر هستند یا نه. و آنچه در پژوهش وجود ندارد یا ناقص و یا از کیفیت پایین.

“اگر یک واکسن موثر و یا مواد مخدر نیست دلیلی ما نیاز به یک (طرح) است که با استفاده از مواد مخدر غیر ضروری است. به همین دلیل ما نیاز به کیفیت بالا و تحقیقات برای پیدا کردن آنهایی که کار می کنند و چگونه آنها را به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.”

جیمی Seidel یک نویسنده مستقل است

در اصل منتشر شده که چرا ما نیاز به یک COVID-19 طرح C

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im