چرا شما هرگز نباید فروشگاه مواد غذایی کنسرو شده را در گاراژ

حدود یک دقیقه پیش

انباشت مواد غذایی و آب است مانند یک بیمه نامه: امیدوارم شما هرگز مجبور به تکیه بر آن, اما اگر شما, اگر می تواند به اثبات می شود بی بها.

این که آیا آن را تهدید بلایای طبیعی و یا یک بیماری همه گیر داشتن ایمنی انبار های مواد غذایی و آب می تواند به شما یک قطعه کوچک از ذهن است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای فروشگاه خود را ذخیره در گاراژ شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر.

در حالی که آن را ممکن است یک منظمی out-of-the-way گزینه گاراژ لزوما بهترین محل برای فروشگاه خود را بیش از حد مواد غذایی کنسرو شده. USDA توصیه به ذخیره سازی مواد غذایی کنسرو شده را در محل خنک و اکثر گاراژها شکست در هر دو حساب.

مرطوب گاراژ می تواند باعث قوطی به زنگ و نه به سرعت. زنگ زده قوطی می توانید سوراخ کوچک است که اجازه خواهد داد که باکتری ها را وارد کنید. (اگر زنگ است که نور به اندازه کافی که شما می توانید آن را مالش با انگشت خود و بدون زنگ زدگی است و در حال حاضر در داخل می تواند مواد غذایی است که هنوز هم امن برای خوردن.) قوطی های ذخیره شده در یک گاراژ یا یکی که حتی در مواردی بیش از 85 F — بالا احتمال خراب.

این وزارتخانه همچنین توصیه می کند هرگز خود را ذخیره سازی مواد غذایی کنسرو شده — اورژانس و یا در غیر این صورت — در نزدیکی اجاق گاز یا زیر سینک به دلایل مشابه.

اگر هر یک کنسرو کالا امده زنگ زده چکه کن یا عمیقا dented آنها باید پرتاب کردن بلافاصله. همچنین رفتن را از طریق مواد غذایی کنسرو شده را هر ماه یا بیشتر و از بین بردن قوطی که منقضی شده اند می تواند کمک به اتاق را برای آیتم های جدیدتر.

که در آن برای ذخیره اضافی مواد غذایی کنسرو شده

در حالی که خود را فوق العاده قوطی ممکن است تا فضای آشپزخانه امن ترین محل برای فروشگاه خود ذخیره است که در آشپزخانه و شربت خانه و یا دیگر خشک داخلی خانه با دمای کنترل شده گنجه و یا شربت خانه.

اگر شما با داشتن مشکل پیدا کردن فضا برای ذخیره آن ممکن است زمان برای انجام برخی از تمیز کردن بهار. و یا اگر شما در حال انباشت چیزی مانند فصل طوفان و یا ممکن است سلامت همه گیر شما همچنین می توانید سهام تا در مواد غذایی کنسرو شده را ذخیره آنها را در خانه خود را به طور موقت و سپس خوب کمک مالی به مواد غذایی محلی خود بانک باید کسانی که در مورد به پایان رسید تا رفتن استفاده نشده.

دسته بندی:
مواد غذایی و نوشیدنی | سبک زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de