همسر مناسب با کالسکه سفر کردن در ویروسی پایی بنر

یک گام بر روی McLaren Vale بیضی و آن را از افسانه های محلی مارک کورتیس قرار بود خانه “لیوان”.

معتبر مسوار استین برای این باشگاه بازیکنان بازیکن همواره به ماهیت عملکرد ورزشی و larrikin لودگی همیشه از عقاب برای اولین بار معرفی آن بیش از 30 سال پیش.

کورتیس 36 بازی در 300 بازی بود و همیشه صحبت از شهر که چند آبجو بودند باز ترک خورده بعد از آن شنبه شب — اما عملکرد او در این زمینه به زودی مرتفع خود را از افسانه های محلی وضعیت به مسائل باشگاه فرهنگ عامه.

داشتن بوت رکورد مسافت از 10 گل در یک thumping 22.11 (143) به 1.0 (6) برنده بیش از ویکتور هاربر در جنوب لیگ برتر فوتبال ذخایر آن است که شاید cruellest سکته مغزی شانس که کورتیس’ دستاوردهای خود را به طور کامل تحت الشعاع قرار توسط همسرش سارا خنده دار بنر-نوشتن.

کورتیس اذعان می کند او پشت سر هم از خنده به عنوان او راه می رفت در این زمینه و آماده به اجرا از طریق آبی و قرمز بنر با پسر 11 ماه مورچه در آغوش او.

آن را بخوانید: “تبریک Curto. 300 بازی. 30 گزارش. پرچم 3. 0 قبل از فصل است.”

Mark Curtis celebrates another sausage roll. Picture: McLaren Football Club
media_cameraMark Curtis جشن یکی دیگر از سوسیس رول. تصویر: مک لارن, باشگاه فوتبال

“آره ، با تشکر برای برجسته که” کورتیس می گوید, با نفس بریده بریده و در همسر نادر استعداد به عنوان یک طراح بنر.

“آنها تا به حال به ذکر است چیزی در مورد من گرفتن گزارش از آنجا که من تا به حال این نقطه عطف بسیاری از سال پیش اگر نه که.

“من نوعی فقط راه می رفت از این باشگاه برداشت پسر من بود و خواندن آن — و من فقط ترک خورده تا خنده.

“من می دانستم که وجود دارد خواهد بود یک بنر که یک سنت این باشگاه همیشه به حال. من نمی دانم آنچه در آن بود رفتن به می گویند. که طلا است.”

سارا و مک لارن, باشگاه فوتبال صرف چهار روز ساخت بنر — و آن را به ارزش هر ثانیه از آماده سازی.

Kayo بلیط خود را به 2020 تویوتا AFL لیگ برتر فصل. سازمان دیده بان هر بازی از هر دور زنده و بر روی تقاضا. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

با تعدادی از تماشاگران محدود به دلیل COVID-19 محدودیت کورتیس لحظه بزرگ در مقابل صدها نفر از دوستان و خانواده و جمعیت حدود 500 که تبدیل شده تا برای دور اول از فصل به دلیل تاخیر coronavirus محدودیت.

تماشاگران تحت درمان قرار گرفتند به کورتیس نشان می دهد.

برای یک آدم که بازی های برگزار شده است بسیاری از پایی حرفه ای در بیمارستان کورتیس منتقل شد تا جبهه برای خود نقطه عطف بازی و هیچ کس واقعا متوجه چیز خاصی در بازی میپره بیرون در مقابل چشمان خود را تا زمانی که او گرفتار آتش سوزی در سه ماهه دوم و لگد شش گل.

حتی با ویکتور هاربر سیل خود را backline در نیمه دوم کورتیس به پایان رسید با 10.3 برای مطابقت با.

Mark Curtis had a day out. Picture: McLaren Football Club
media_cameraMark Curtis تا به حال یک روز است. تصویر: مک لارن, باشگاه فوتبال

“این فقط یک روز را” کورتیس می گوید. “شما آن روز هنگامی که توپ فقط پرش به سادگی برای شما. خوب بود سرگرم کننده است.”

او انجام شد و در زمان کامل بر روی شانه ها از دو “بزرگ جوان blokes” بود و همچنین با توجه به گارد افتخار برای روزی که خوب ورزشی در ویکتور هاربر پیوست با مک لارن یک درجه بازیکنان به تشویق Curtis کردن این زمینه است.

فوق العاده کورتیس چندین دیگر از خاطرات خود را در 20 فصل با مک لارن باشگاه فوتبال است که رقیب خود را در 300 بازی نقطه عطف.

با وجود بازی فوتبال تا سال آخر دبیرستان کورتیس بازی های برگزار شده است در سه premierships شش grand finals و بی شماری بین دولت پایان فصل پایی سفر پس از debuting در سالمندان تیم به عنوان یک 17 ساله در سال 2001.

تیم خود را 2019 لیگ برتر پیروزی بر رقبای Willunga است که هنوز هم بالای شمع.

مک لارن عقاب افسانه Mark Curtis زد طریق یکی از بهترین بنر های شما همیشه خواهید دید و سپس لگد 10 گل در 300! 📷: مک لارن, باشگاه فوتبال

ارسال شده توسط news.com.au ورزش در جمعه, 12 جولای سال 2020

در حال رشد در این منطقه و رفتن به پیوستن به خانواده Curtis خانواده تاکستان کسب و کار به عنوان یک شراب ساز پس از بررسی موضوع در دانشگاه Curtis دیده است فوتبال تغییر در این منطقه بیش از 20 سال گذشته است.

از خشن و جست و خیز لیگ که در آن blokes “نمی دهد یک اینچ” بزرگ جنوب لیگ برتر فوتبال را دنبال کرده است روند تبدیل شدن بیشتر و بیشتر یک بازی برای چالاک و هوازی-استعداد بازیکنان.

این یک تغییر است که باعث شده تا برخی از سردرد Curtis — به عنوان شما می توانید بگویید که از او 30 روز مسابقه ،

باشگاه سخت خوب سیستم برای بازیکنان گران شدن دچار مشکل در این زمینه به این معناست که او نیز تا به حال به پوسته را برای بیش از چند مورد از آبجو برای هم تیمی های خود در طول سال به دلیل هر 50 متر مجازات با توجه به دور شما هزینه یک دال.

یک روز کورتیس به دور دو پنجاه کردم یک بار گزارش شد و به حالت تعلیق در چهار بازی.

“من فقط فرار از طریق چند blokes و آنها واقعا نمی خواهم که هر بیشتر” کورتیس می گوید: از چهار بازی محروم شد.

Mark Curtis celebrates another sausage roll. Picture: McLaren Football Club
media_cameraMark Curtis جشن یکی دیگر از سوسیس رول. تصویر: مک لارن, باشگاه فوتبال

“بنابراین من نوعی هم مجبور به تغییر بازی در طول سال به دلیل من می خواهم با رشد بسیار قدیمی سبک oldschool فوتبالیست. نه مانند امروز که آنها مرتب در حال اجرا ماشین آلات و ورزشی است. در آن زمان آنها بیشتر مانند آجر s***خانه ها و آنها نمی دهد یک اینچ است.”

او نیازی به ضربت blokes به کار انجام می شود.

10-هدف مسافت در روز شنبه تضمین شده او بهترین ها در زمین وضعیت و نیز تضمین شده او می توان به برگزاری “لیوان” بعد از آن شب.

گرامی جام است هر دو یک هدیه و یک نفرین.

“ما آن را در لیوان. زمانی که من شروع به آن را همان لیوان است که ما هنوز در استفاده از امروز” کورتیس می گوید از جام جهانی که همراه با کلمات “McLaren Vale ذخایر” حکاکی روی طرف.

“این است که در این باشگاه از سال 1980s. همیشه نشسته در باشگاه جایزه دولت برای مناسبت های خاص.

“این رو بسیاری از dents و خش. به نظر می رسد مانند آن را در یک تصادف. آن را تقریبا به نظر می رسد مانند یک مینی فوتبال با بالا قطع. Blokes باید سعی در ابتدا در حروف اول اسم خود را. شما فقط به آن نگاه کنید و بروید ” چه جهنم این چیز.

“آن چیزی که در آن هنگامی که شما آن را هرگز خالی است. شما ممکن است صحبت کردن به کسی و کسی که راه رفتن گذشته و آن را پر کنید. شما ممکن است نوشیدن آبجو و پس از آن کسی خواهد فقط پور در whisky. شما را تا پایان با یک معجون که مانند آبجو و کوکتل آبی.”

جشن با او در شب شنبه است دوست خوب Stephen Kahl — که فقط اتفاق می افتد به دلیل Curtis هنوز هم بازی.

کورتیس فقط 14 بازی پشت Kahl در این باشگاه تمام رکورد زمان بازی لیست از باشگاه کامل ادغام به مک لارن باشگاه فوتبال در سال 1998 است.

هر دو Kahl و کورتیس حاضر به بازنشسته در حالی که دیگر فرصتی در پایان با رکورد.

“من و همسرم مرتب از من می خواهد برای متوقف کردن چون من نمی تواند راه رفتن پس از یک محاکمه بازی دو هفته پیش” مرد شناخته شده به عنوان Curto می گوید.

“من واقعا می خواهم به او را گرفتن. ما به مدرسه رفت و با هم و حتی اگر ما تا پایان در همان تعداد که می خواهم بود. او به نظر نمی آید مانند او کند به طوری که من مجبور به رفتن نگه دارید.

“این یک بیت از یک شوخی در حال اجرا به خاطر همسر خود را فقط به حال خود سوم و من فقط یک بچه است. همسر او است او را به گفتن او به بازنشسته زیرا آنها سه بچه و دیوانه وار برای آنها. او همیشه به جهنم همسر من, تلاش برای رسیدن او به من بازنشسته است. او فقط می خواهد بازنشسته شود اما او متوقف نخواهد شد تا زمانی که توقف کنم و من متوقف نخواهد شد تا زمانی که او می کند. پس از آن یک بیت از یک در حال اجرا چیزی که بین ما است.”

هنگامی که او در نهایت می کند و شما می توانید تنها فرض آن خواهد شد یک روز دیگر زمانی که “Curto” است به “لیوان” در دست خود را دوباره.

در اصل منتشر شده به عنوان همسر مناسب با کالسکه سفر کردن در ویروسی پایی بنر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im