“وحشی و فعال’: جدید مادر را نگران

به انجمن خوش آمدید ارتباط ناتوانی اخبار.com.au ستون هفتگی حل تمام عاشقانه خود را مشکلات هیچ منع نگه می دارد. این هفته ما ساکن سکسولوگو Isiah McKimmie پردازد یک زن است که عصبی در مورد رابطه جنسی پس از زایمان, یک شریک که در مورد او نگران مرد پورنو عادت و کسی که می خواهد باز بودن بیشتر از ارتباط آنها.

من عصبی هستم, درباره رابطه جنسی پس از زایمان

سوال: من تا به حال یک نوزاد شش هفته پیش و شوهر من می خواهد برای شروع رابطه جنسی, دوباره, اما من احساس می کنم عصبی است. من تا به حال زايمان و تجربه برخی از پاره شدن اما هیچ چیز بیش از حد بد است. به نظر می رسد به شفا شود اما من هنوز هم واقعا احساس نیاز به رابطه جنسی. من عصبی هستم که من نگران آن خواهد صدمه دیده است و یا احساس می کنید متفاوت است. شوهر من بسیار حمایت اما مشتاق به بازگشت ما به طور معمول ، مشکل این است که ما استفاده می شود کاملا وحشی و فعال در اتاق خواب و من مطمئن هستم که من احساس آن را در حال حاضر. او می گوید آن را احساس طبیعی هنگامی که ما شروع به انجام آن را دوباره اما من خیلی مطمئن نیستم. وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام آن را آسان تر اولین بار ما دوباره آن را انجام دهد?

پاسخ: این سوالی است که بسیاری از زوج های مبارزه با. شما از طریق بوده است (و در حال رفتن را از طریق برخی از تغییرات بزرگ در حال حاضر. زایمان و مادر شدن اثرات هر منطقه از زندگی خود را – از جمله صمیمیت.

مرتبط با: همسر floored, شوهر, سکس با درخواست

It’s natural to feel hesitant about having sex again after you’ve given birth. Picture: iStock
media_cameraآن را به احساس تردید در مورد داشتن رابطه جنسی دوباره شما پس از تولد داده می شود. تصویر: iStock

طبیعی است به نگرانی در مورد چگونه آن را احساس می کنید, چگونه بدن خود را تغییر کرده است, تاثیر تولد در ناحیه تناسلی خود و آنچه شریک زندگی خود فکر کردن است.

برای بسیاری از زنان خود را مشاهده و خود را به عنوان موجودات جنسی نیز تغییر به طور چشمگیری پس از تبدیل شدن به یک مادر است که می تواند تاثیر خود را لذت بردن از رابطه جنسی و تمایل خود را.

بیولوژیکی وجود دارد به احتمال زیاد تغییرات در عملکرد جنسی شما – به خصوص اگر شما در حال تغذیه با شیر مادر. شما ممکن است تجربه زیادی در کاهش میل جنسی, شما ممکن است در تلاش برای احساس تحریک و مشکل شونده (دوباره, به خصوص اگر شما در حال تغذیه با شیر مادر).

این هم متاسفانه رایج برای زنان به تجربه درد در هنگام رابطه جنسی پس زایمان. این درست است که آیا زنان زایمان واژینال یا سزارین.

که می شود گفت این مهم است که شما می دانید وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به.

سعی کنید به درک هر یک از دیگر

این واقعا مهم است در این زمان است که شما و شریک زندگی خود را در تلاش برای درک هر یک از دیگر. شما هر دو بسیار تجربیات مختلف در طول این زمان. شریک زندگی خود را به احتمال زیاد بیشتر از یک میل برای هر نوع از محبت فیزیکی با شما در حال حاضر به عنوان سهمیه خود را برای لمس خواهد بود تا حد زیادی ملاقات با نوزاد است. این نیز مهم است که او را درک نیازها و نگرانی.

وقت خود را

وقت خود را ساخت تا به جنس و فیلم. شروع با صمیمی فعالیت های است که شما لذت بردن از بدون فشار آن را برای پایان دادن به نفوذ مقاربت. ساخت تا به آرامی. چیزهایی که احساس می کنید برای شما خوب است.

همین حالا خودتان فشار

آیا فشار خود را از طریق, به خصوص اگر شما در حال تجربه درد. این می تواند کاهش دوره بهبود خود را. آن را نیز می تواند مانع از تمایل خود را در آینده.

استفاده از روان کننده

تغییرات هورمونی می تواند تاثیر توانایی بدن خود را به روان. نترس به استفاده از روان کننده. این می تواند اضافه کردن به شما لذت و کاهش درد.

دریافت پشتیبانی اگر شما تجربه درد

اگر شما همچنان به تجربه درد بیش از سه ماه پس از زایمان ممکن است مفید خود را برای دیدن Ob-Gyn یا زنان متخصص فیزیوتراپی کف لگن.

مرتبط: شوهر وحشیانه پاسخ به درخواست

Porn use can create a divide in a relationship. Picture: iStock
media_cameraانجمن با استفاده از می توانید ایجاد یک شکاف در یک رابطه است. تصویر: iStock

چقدر جنسی طبیعی است ؟

سوال: من شریک کامپیوتر روز دیگر و متوجه شده است که او می شده است, مشاهده انجمن, در حالی که من بود. منظورم این است که من می دانم که بسیاری از بچه ها تماشای پورنو اما چیزی در مورد آن است که باعث می شود من احساس ناراحت کننده است. بنابراین سوال من این است که چقدر جنسی طبیعی است ؟

پاسخ: اگر چه هر کس می خواهد متفاوت با اخلاقی موضع در آن پورنوگرافی استفاده شده است بسیار رایج. به جای پرسیدن از آنچه طبیعی است و من فکر می کنم یک سوال مهم تر این است که چگونه است که این تاثیر خود را در زندگی و رابطه شما ؟ آنچه در آن است در مورد شریک زندگی خود را پورنوگرافی استفاده کنید که به شما در پیدا کردن ناراحت کننده?

برخی از زنان بیان احساس نا امنی در مورد شریک زندگی خود انجمن استفاده کنید و نگران هستند که آنها ” نه به اندازه کافی به نوبه خود شریک است. دیگران ابراز نگرانی در مورد نوع رابطه خود را با شریک زندگی است.

برای برخی از مردم پورنوگرافی استفاده همزمان با دشواری صمیمی بودن با شریک زندگی خود را و یا می توانید آنها را منجر به مشکل بودن تحریک بدون آن. (در برخی از موارد آن نیز می تواند تاثیر خود را در توانایی عملکرد در زندگی است.)

اگر آن را به نظر نمی رسد به طور مستقیم تأثیر رابطه خود را به یاد داشته باشید که او در فیلم نیست بازتابی از شما.

Sexologist and couples therapist Isiah McKimmie.
media_cameraسکسولوگو و زوج درمانگر Isiah McKimmie.

من می خواهم بیشتر از شریک زندگی من

سوال: من خودم مایل بیشتر از شریک زندگی من از نظر صمیمیت. من می پوشند قلب من در آستین من. او باز نمی بسیار. من آرزو می کنم او می خواهم به من بگویید چه می گذرد برای او گاهی اوقات. پیشنهادات ؟

پاسخ: مردان و زنان تا حد زیادی دریافت پیام های مختلف در مورد ابراز احساسات در فرهنگ ما است. زنان تمایل به تمرکز بیشتر بر روی روابط از سن خیلی زود است. مردان در حال تدریس به سرکوب احساسات خود را.

اما مردان باید احساسات و گاهی به بیان آنها.

در اینجا چیزی است که من پیشنهاد می کنم:

• به عنوان مثال منجر شود با به اشتراک گذاشتن احساسات خود را و آسیب پذیری.

• آیا فشار و یا او را مجبور به باز کردن.

• شما ممکن است نیاز به او بیشتر زمان و فضا برای بیان آنچه برای او از شما می خواهم دوست دختر خود را.

• آیا قطع سعی کنید به رفع یا شرم زمانی که او می کند به اشتراک بگذارید.

• آیا چیزی فعال مثل راه رفتن هنگامی که شما می خواهید به صحبت کنید.

Isiah McKimmie یک زوج درمانگر, درمانگر و سکسولوگو. برای اطلاعات بیشتر مشاوره های تخصصی به دنبال او در Instagram.

در اصل منتشر شده به عنوان “وحشی و فعال’: جدید مادر را نگران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im