وحشی, پست-virus ایده برای beachgoers

یک شرکت ایتالیایی پیشنهاد کرده است یک ایده برای پلاستیک, ساحل, cubicles به عنوان کشور بحث چگونه با خیال راحت به مردم توسط دریا.

ایتالیا را ویران شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 172,000 مورد از این بیماری تایید در سراسر کشور و بیش از 22 ، 000 مرگ و میر – جهان بالاترین مرگ و میر.

اما پس از چند هفته از مستند عفونت را آغاز کرده اند برای ایجاد ثبات و دولت است که خانههای گلی خالی چگونه و چه زمانی برای بازگرداندن برخی از نرمال.

بالای Lorenza Bonaccorsi ذهن سواحل هستند.

“ما را از رفتن به دریا در تابستان امسال” وزیر فرهنگ و گردشگری اعلام کرد این هفته است. “ما در حال کار بر روی آن است.”

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

Italy’s pristine beaches are big business. Picture: iStock
media_cameraایتالیا و سواحل بکر بزرگ کسب و کار. تصویر: iStock

گردشگران داخلی به طور معمول گله به ایتالیا را از سواحل بکر در این زمان از سال است. اما مقامات بهداشت هشدار داده اند, اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به از طریق ادامه تابستان حتی توسط دریا.

“راه حل را می توان یافت: از فاصله از چتر به sanitisation از تجهیزات پزشکی گواهینامه” آنتونیو Capacchione رئیس جمهور ساحلی, اتحادیه اروپا گفته است.

اما یک شرکت پیشنهاد کرده است متحیر ایده: نصب شفاف پلکسی گلاس cubicles در امتداد ساحل که در آن مردم می توانید حمام افتاب گرفتن در ایمنی.

An Italian company has proposed installing plexiglass cubicles on the beach to help people maintain social distancing. Picture: Twitter
media_cameraیک شرکت ایتالیایی پیشنهاد کرده است که نصب پلکسی گلاس cubicles در ساحل برای کمک به مردم و حفظ اجتماعی فاصله. تصویر: توییتر
The cubicles would be big enough for families to relax and play in. Picture: Twitter
media_cameraاین cubicles خواهد بود به اندازه کافی بزرگ برای خانواده ها برای استراحت و بازی در. تصویر: توییتر

“این ایده متولد شده با دو هدف حفاظت از اما همچنین از راه اندازی مجدد فعالیت های … در ما نظر می کند” کلودیو فراری مالک چای نئون گروه 2 گفت: La Repubblica.

“ما در حال حاضر در حال کار برای ایجاد صفحه نمایش برای بانک ها, داروخانه ها و بنابراین ما باید به فکر گسترش کار به فعالیت های تجاری,” او گفت:.

طرح نشان می دهد cubicles خواهد بود 4.5 متر عرض – به اندازه کافی بزرگ را به جا دو خورشید سالن و یک چتر – با 2 متر قد دیوار.

“ما می توانیم به هر اندازه و شکل … ما در حال حاضر دریافت درخواست های متعددی از هر دو ساحل کارگران و رستوران” آقای فراری گفت.

The cubicles could house two sun lounges and an umbrella. Picture: Twitter
media_cameraاین cubicles می تواند خانه دو خورشید سالن و یک چتر. تصویر: توییتر
They could be joined together to fit multiple along the shore. Picture: Twitter
media_cameraآنها می تواند متصل به هم به جا متعدد در امتداد ساحل. تصویر: توییتر

ایتالیا به صنعت گردشگری در زانو

این cubicles شده اند خندید و در برخی از. اما آقای فراری گفت: او می تواند هزاران نفر از جعبه های ژوئیه و در حال حاضر درخواست های دریافت شده از اسپانیا.

در ضمن ایتالیا به صنعت گردشگری همچنان در زانو خود را.

صنعت استخدام حدود 4.2 میلیون نفر – و یا فقط تحت یک پنجم از این کشور رسمی کل نیروی کار است.

آن را به ارزش حدود 200 میلیارد یورو ($A341 میلیارد دلار) در سال فراهم می کند و مهم دست کشیدن بر روی اثر برای بخش های دیگر با توجه به Confturismo گردشگری انجمن.

“صد یورو صرف گردشگری تولید 86 یورو در بخش های دیگر” از جمله بخش مواد غذایی و املاک و مستغلات انجمن آلبرتو Corti گفت.

A beach in Ostia, some 30kms southwest of Rome, lies empty during the coronavirus. Picture: AFP/Vincenzo Pinto
media_cameraساحل در استیا برخی 30kms جنوب غربی رم نهفته است خالی در طول coronavirus. عکس: AFP/وینچنتزو پینتو

بازگشایی سواحل کمک خواهد کرد این صنعت در مسیر بازگشت اما Lorenza Bonaccorsi می گوید: از آن خواهد شد به احتمال زیاد یکی به دو سال برای کسب و کار به بهبود و 2020 نیز ممکن است “نوشته شده است”.

“شما نمی خواهد ببینید, این صف های طولانی در خارج از کولوسئوم (مانند) شما استفاده می شود به,” او گفت:.

این کشور امیدوار است تا گردشگران داخلی که به طور معمول حساب برای نیمی از ایتالیا با مجموع کمک خواهد کرد تا برخی از آسیب.

با توجه به بررسی های انجام شده برای Confturismo هفت نفر از هر 10 ایتالیایی ها فکر می کنم این بحران خواهد بود بیش از دو یا سه ماه. نزدیک به نیمی می گویند که آنها را آماده برای رفتن در تعطیلات جایی در ایتالیا.

– با سیم

در اصل منتشر وحشی, پست-virus ایده برای beachgoers

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de