خواهد کانادا احترام آن مستاجرها در حال حاضر ؟

حداکثر فاوست: دولت باید اذعان کرد که سیاسی ارتباط و ارزش های فرهنگی از مستاجرها مهم هستند. که به معنی ایجاد یک کوتاه مدت پناهگاه یارانه از 1000 $در هر ماه در حال حاضر.

حداکثر فاوست یک نویسنده مستقل و سردبیر سابق از نفت آلبرتا مجله.

دولت ها در سراسر کشور که تا کنون انجام یک کار قابل تحسین در حال حرکت به سرعت به حمایت از کسب و کار های کوچک, کسب و کار به تازگی بیکار و مالکان به عنوان آنها ادعا مالی خرید اینترنتی از coronavirus. مستاجرها و از سوی دیگر باید عمدتا نادیده گرفته شده است—و یا در بهترین حالت گفته نمی شود آنها را اخراج حق دور اگر آنها نمی تواند از پرداخت اجاره خود را. در بریتیش کلمبیا دولت اعلام کرده است که توقف اخراج و اجاره بها را افزایش می دهد و 500 دلار یارانه برای کسانی که نیاز به آن را (که دولت مجبور شده است به تن می تواند شامل تقریبا همه). اما دولت فدرال شده است بیشتر سکوت در مورد چگونه آن را در نظر دارد برای کمک به مستاجرها—و یا اینکه آیا آن را حتی در نظر دارد تا در همه.

نادیده گرفته شده توسط سیاستگذاران است که به سختی یک تجربه جدید برای کانادا مستاجرها. مانند بسیاری از کشورهای غربی کانادا و تشکیل دهنده آن دولت در محراب عبادت از مالکیت خانه. و به این ترتیب در دهه های آنها را تماشا کرده ام به عنوان سیاستمداران باران مالکان—و از همه مهمتر صنایع آنها حمایت—با انواع مشوق ها و یارانه ها, آیا این سود سرمایه و یا معافیت انحصاری قوانین منطقه بندی. وجود دارد چند مسائل در کشور ما که بر اساس آن لیبرال ها و محافظه کاران (و حتی بسیاری از دموکرات ها) با خوشحالی به توافق برسند, اما, ارزش گذاری مالکیت خانه و صاحبان خانه—یکی از آنها است.

فقط به عنوان مهم آنها باران مالکان فرهنگی تاکید دارد. به عنوان یک نتیجه, ما آمده ایم به این باور است که مالکیت خانه است و بارز ترین و مهم نشانه ای از یک فرد جایگاه اجتماعی یک نشانگر از هر دو اخلاقی و اقتصادی فضیلت است. مستاجرها و از سوی دیگر عمدتا feckless و گذرا افرادی که نیست شایسته یک سیاستمدار مورد علاقه و یا اشتیاق حداقل از همه کسانی که انتخاب کرده اند به باقی می ماند به عنوان چنین.

بیشتر: در میان توده اخراج از COVID-19 سه در 10 کانادایی ها نگران آنها نمی توانند پرداخت خود را اجاره و یا وام مسکن در زمان

این سنت از درمان ترجیحی نیست فقط زندگی را ساده تر برای مالکان هر چند که قطعا یکی از بزرگترین نتایج. آن نیز ساخته شده و زندگی مادی مشکل بیشتر برای کسانی که انتخاب می کنید به اجاره و تعداد رو به رشد افرادی که مجبور به آن است. توسط privileging تک خانواده ى بیش از چند واحد سازه های عدم محافظت از موجود هدف ساخته شده اجاره و استفاده از ابزارهای مالی در اختیار خود را برای تشویق ساخت و ساز از امکانات جدید دولت کمک کرده و به طور مستقیم به رشد اجاره بحران در شهرهایی مثل تورنتو و ونکوور.

تعاونی مسکن, در ضمن, به نظر می رسد کاهش یافته است تقریبا همه سیاسی رادار. این وضعیت در ونکوور False Creek جنوب است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگ برنامه ریزی شهری موفقیت های گذشته نیم قرن (و که در آن اخطار emptor من) ارائه می دهد یک مثال کامل از این. برای نزدیک به یک دهه ساکنان تعاونی که نقطه creekside چشم انداز—یک جین جیکوبز-esque ترکیبی از طبقه متوسط حرفه ای جدید کانادایی ها, خانواده ها و شهروندان ارشد—باید پیچیده در باد به عنوان شهر بمب چه زمانی که خود را اجاره منقضی خواهد شد. و در حالی که شهردار ونکوور کندی استوارت متعهد شده است که بخش co-op مدل “نیاز به ادامه و گسترش” واقعی توافق خواهد کرد که اولویت بندی منافع ساکنان به جای ارزش زمین زندگی می کنند در عین حال برای تحقق.

دولت فدرال نمی تواند حل بحران اجاره در شهرهایی مثل تورنتو و ونکوور با سکته مغزی از آن ضرب المثلی قلم ، اما آن را می توانید شروع به ارسال سیگنال های بیشتر از این که آن را به قرار دادن نیازهای مستاجرها—دانشجویان مهاجران و هنرمندان و پرستاران و معلمان و فناوری کارگران صنعت است که ما به طور فزاینده ای شهرنشین اقتصاد عملکرد درست در همان سطح به عنوان کسانی که از مالکان است. در حال حاضر که به معنی ایجاد یک کوتاه مدت پناهگاه یارانه از 1000 $در هر ماه است که آن را می توانید شروع به چنگ زدن به عنوان دریافت کننده درآمد سالانه نزدیک یک آستانه خاص (مثلا $60,000). که راه در حالی که مالکان و اجاره به طور یکسان به لحاظ نظری می تواند به نفع از پرداخت آن را نامتناسب کمک به گروهی که به آن نیاز دارد بیشتر است.

بیشتر: ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: هزینه های جدید برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم این مبارزه ” (متن کامل)

و در حالی که پول قطعا کمک ده ها هزار نفر از مستاجرها که نمی دانم چگونه آنها در حال رفتن برای پایان می رسد دیدار سیگنال آن ارسال خواهد خود را در مورد سیاسی ارتباط و ارزش های فرهنگی است که تقریبا به عنوان مهم است. ما نیاز به دیدن سیگنال های بیشتر مانند است که از ما فدرال و استانی و شهری رهبران. ما نیاز به دیدن معنی دار reinvestments در تعاونی مسکن و سایر اشکال با کیفیت بالا و مقرون به صرفه مسکن. ما نیاز به توجه به تاثیر کوتاه مدت اجاره صنعت در پایین در حال حاضر نرخ خالی در بزرگترین شهرستانها. و مهمتر از همه ما نیاز به دیدن همه این رهبران بحث در مورد اجاره و اجاره در راه همان است که آنها در مورد صاحب خانه: با احترام.

پس از همه, در به طور فزاینده ای دانش محور و شهرنشین اقتصاد مستاجرها در حال رشد مربوط به حوزه های سیاسی. که حوزه تنها رشد خواهد کرد به عنوان هزینه خرید یک خانه در مکان هایی مانند تورنتو و ونکوور همچنان به اوج فراتر از دسترس اکثر مردم است. و این حوزه در حال حاضر یک نیروی خوب است. مستاجرها باید بسیار کوچکتر اثرات زیست محیطی از خانه خود را-داشتن همسالان و در به طور فزاینده ای مخرب و مختل — اقتصاد ذاتی خود تحرک و انعطاف پذیری در حال رفتن به صفات با ارزش تر از همیشه. ما نیاز به دفاع از آنها در راه ما هرگز قبل از—و است که نیاز به شروع در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de