برخی از بزرگترین علامت های تجاری در حال بهره از کار اجباری از Uyghurs در چین گزارش می گویند. یک لایحه قبل از مجلس خواهد هدف آن شرکت و محصولات خود را.

در حالی که ترودو دولت آینده تحت فشار به رهایی کانادا از تجاری زنجیره تامین به خطر بیافتد توسط کار برده در چین نا امید ارشد لیبرال MP می گوید دفتر نخست وزیر به نظر می رسد نادیده گرفتن شواهد فزاینده نشان می دهند که چین را مورد آزار و اذیت اقلیت اویغور بعد از اینکه گرد به re-اردوگاه آموزش و پرورش در شمال غربی استان سین کیانگ اگر در حال حاضر محصور به صنعتی gulags برای برآوردن نیازهای شرکت های بزرگ جهانی.

ما به سادگی نمی تواند یک ملت است که آنچه ما ادعا ادعا ادعا و در ادامه به نوبه خود عمدی یا غفلت چشم به شواهد آنچه روشن است این است که در رفتن” می گوید: John McKay, صندلی های مجلس عوام کمیته امنیت عمومی و امنیت ملی است. “اما گاهی اوقات دولت ها نمی بینید چه blindingly آشکار است.”

برای دو سال McKay شده است و تلاش برای فشار به مجلس برای اتخاذ یک قانون جدید مدرن برده داری عمل می کنند که نیاز به شرکت های بزرگ کسب و کار در کانادا برای اطمینان زنجیره تامین خود را در حال لفظی با کار اجباری و کار کودک. این قانون فراهم می کند برای جریمه تا 250.000 دلار برای متخلفان و اصلاح تعرفه های گمرکی اجازه می دهد تا کانادا آژانس خدمات مرزی به ممنوعیت برده-کار کالا از ورود به کانادا.

مربوط به: 60 نمایندگان مجلس مصرانه از تحریم ها علیه مقامات چینی

مک کی برای اولین بار معرفی اعضای خصوصی’ لایحه پیشنهاد قانون در سال 2018 است. سال گذشته قبل از مجلس منحل شد, برای ماه اکتبر انتخابات کمیته دائمی امور خارجه و توسعه بین المللی پیشنهاد چنین قانون و ماری-کلود Bibeau بود که توسعه بین المللی وزیر در زمان توافق شده به ذینفعان مشاوره. تلاش است که در حال حاضر تصویب شده است به آنتونی Housefather مجلس به وزیر کار وزیر Filomena Tassi. در تلاش برای حرکت همه چیز, همراه, در اوایل سال جاری سناتور جولی Miville-Dechêne معرفی McKay لایحه در مجلس سنا.

و وجود آن نشسته است.

اگر من به دنبال موافقت سلطنتی این زمان در سال آینده, من می خواهم به رقص در خیابان گیریم دولت زنده بماند” مک کی به من گفت. “این دشوار است.”

عدم حضور موثر ضد برده داری قانون در کانادا آورده بود به دراماتیک امداد در هفته گذشته زمانی که لایحه ماتیوز معاون وزیر کار گفت: دولت عوام عملیات کمیته که اتاوا هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا تامین کنندگان با تکیه بر اویغور کار برده بهره مند از 2 میلیارد دلار در هزینه های جدید در تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز برای مقابله با COVID-19 بحران است. بسیاری از جدید پول صرف شده در چین. لیبرال و محافظه کار در مجلس گفت: آنها شوکه شده بودند به یاد بگیرند که اتاوا انتظار تامین کنندگان چینی برای “self-گواهی” که هیچ کار اجباری است که در PPE تولید.

این ناراحت کننده است که دولت کانادا نمی تواند اطمینان یک کمیته که هیچ عنصر برده داری در محصولات است که آن را خرید و از آن های مختلف تامین کنندگان” مک کی به من گفت. “که به نظر من چیزی است که دولت کانادا باید منجر در به جای تکیه بر blandishments از تولید کنندگان چینی.”

مرتبط با: که در آن است خشم بیش از این مخمصه چین Uyghurs?

اما این موضوع برده داری نمی افتد فقط در خرید دولت از PPEs, مک کی گفت. آن مطرح می شود در سراسر هیئت مدیره در تجارت با چین. “ما در اثر برش خود ما گلوی” مک کی گفت. “وجود دارد یک گلوله برفی شانس در جهنم است که ما می توانید تولید محصولات در یک نقطه قیمت است که رقابتی با قیمت نقطه چین را ارائه کرده است. ما در واقع کار ما در برابر خود اقتصاد است. آن است که در نهایت نه در کانادا بهترین منافع اخلاقی ما بهترین منافع خود یا منافع ما حکم بزرگ و یا از امنیت ملی نظر یک نقطه نظر اقتصادی و یا از نظر سلامت و یا به طور کلی اجتماعی نبوده است.”

هفته گذشته نزدیک به 200 حقوق بشر و کار سازمان از 36 کشور راه اندازی یک کمپین برای تضمین تعهدات رسمی از عمده پوشاک مارک به شدت قرارداد با تامین کنندگان دخیل در فارسی کار برده. پکن الجزایر از “کار انتقال” عملیات بوجود می آیند از بازداشتگاه و دوباره اردوگاه آموزش و پرورش که در آن حزب کمونیست چین است زندانی بیش از یک میلیون Uyghurs و دیگر اقلیت مسلمان در سرزمین خود را در سین کیانگ ظاهرا به سرکوب مذهبی و جدایی طلب در حال پیگیری است ،

فعالان تخمین می زنند که 90 درصد از چین پنبه می آید از سین کیانگ و یک پنجم از همه پنبه لباس در سراسر جهان فروخته شده شامل پنبه یا نخ از سین کیانگ. اما شرکت های دخیل در فارسی کار اجباری نیست فقط عمده پوشاک مارک ها و خرده فروشان مانند آدیداس, Abercrombie & Fitch, رالف لورن, Tommy Hilfiger و کالوین کلاین. در اوایل این سال در عمده گزارش تحقیقی با عنوان “Uyghurs برای فروش” استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) یافت می شود که حداقل 80,000 Uyghurs مجبور شده اند از سین کیانگ و اجباری به کارخانه در سراسر چین که در آن آنها ساخته شده است به کار در تولید 83 شرکت های بین المللی از جمله Samsung, Apple, BMW, Sony, و فولکس واگن است.

Mehmet Tohti کانادا و نماینده جهانی اویغور کنگره گفت او قدردانی McKay تلاش برای آوردن کانادا در خط با مدرن ضد برده داری در حال حاضر قوانین در نیروی در پادشاهی متحده, ایالات متحده, فرانسه, آلمان, ایتالیا و برزیل. مک کی نیست مانند بسیاری از لیبرال ها Tohti گفت: “پاسخ آنها استاندارد است. همه آنها چوب به صحبت کردن امتیاز. آنها تکرار مثل طوطی هر آنچه دولت می گوید. آن را واقعا دشوار است برای درک این افراد است.”

مرتبط با: مردم کلرادو فقط رای به لغو برده داری—اینجا چرا

در اینجا که در آن Tohti متفاوت با McKay.

این اویغور بحران به آنها رسیدگی شود به طور خاص و سریع Tohti گفت. جهان اویغور کنگره امیدوار است کانادا را تکرار یک طرح دو حزبی در کنگره آمریکا در این اویغور کار اجباری در پیشگیری عمل رهبری دموکرات ماساچوست جیمز مک گاورن و جمهوری خواهان’ مارکو روبیو. پیشنهادی خود را قانون اعلام تمام محصولات با تکیه بر مواد منشاء آن در سین کیانگ به محصول کار برده مگر اینکه در غیر این صورت ثابت تغییر بار اثبات در قوانین موجود تحت 1930 تعرفه عمل می کنند.

این تکان دهنده است که ما را دیده اند و نه هر گونه اقدامات انجام شده در کانادا به ممنوعیت محصولات که وارد کانادا بازار از طریق زنجیره تامین که با استفاده از اویغور مجبور کار” Tohti گفت. “مصرف کنندگان در کانادا همچنان به خرید این محصولات ندانسته.”

و در اینجا است که مک کی طرف با Tohti.

اگر COVID در معرض هر چیزی آن را در معرض ما ناسالم و وابستگی به محصولات ساخته شده در چین, و من فکر می کنم آن را در معرض آسیب پذیری نه تنها در PPEs اما در واکسن های بهداشتی در زنجیره تامین است که ما را ترک شدیدا آسیب پذیر به عنوان یک ملت به امیال سیاسی حزب کمونیست چین است. و من فقط فکر نمی کنم که یک موقعیت مناسب برای کانادا, در, و, که, گذشته از این موضوع برده داری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net