اندرو MacDougall است که یک مدیر در ترافالگار استراتژی و یک رئیس سابق ارتباطات به نخست وزیر استفان هارپر

چه جاستین ترودو پیتر گارت و یان اسمیت در مشترک دارند ؟ دیگر از قوی بودن مردان سفید در ‘مهاجر’ متحده در یک نقطه در زندگی خود ،

در واقع فرض بر—بسیار راحت—ترودو و گرت, Midnight Oil خواننده/زیست محیطی و بومی فعال حقوق تبدیل دلار استرالیا, وزیر کابینه نمی خواهید به گرفتار مرده در همان فرضی گفتگو به عنوان اسمیت سابق رهبر Rhodesian جلو که دقیقا نمی اشتراک سابق جفت تعهد به عدالت اجتماعی است. اما این بدان معنی نیست که سه نفر از آنها را نمی دست و پنجه نرم کردن با یک سوال مشابه حتی اگر آنها به زمین در طرف های مختلف از چه کسی باید کنترل کشور را به فضل’ تقسیم.

اواسط سال 1960 پسااستعماری اسمیت قطعی شد: سفید اقلیت باید در شارژ از یک تازه مستقل رودزیا و همه از آن غنایم نه انگلیسی-حمایت چند نژادی دولت است. گرت بود به همان اندازه کریستالی به عنوان او خواند در مورد وضعیت بومیان استرالیا در نیمه شب روغن‘s 1987 مگا ضربه “Beds are Burning”: “زمان آن رسیده است که واقعیت آن را متعلق به آنها اجازه دهید آن را به عقب.” با ‘آن’ در سوال اینکه استرالیا. و از کجا ترودو پایین آمده است ؟

اگر شما را ترودو در کلام او: در همه طرف. ترودو است که نه تنها برای بومی آشتی او برای توسعه منابع طبیعی برای محیط زیست می ایستد و چهار مربع در پشت حکومت قانون است. مشکل برای ترودو در حال حاضر چهار گوشه دستور کار خود ندارد پوشش تا به یک مربع است. در واقع همه چیز است askew. تظاهرات بیش ساحلی GasLink خط لوله باید متاستاز در سراسر کانادا و نقشه کشی در گروه ها و جوامع در فاصله بسیار دور از زمین صفر در شمال بریتیش کلمبیا. ساحلی GasLink در حال حاضر یک نماینده برای هر ultras می خواهید آن را به.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en بیشتر ایران از خط لوله حامیان می خواهم شما را به فکر می کنم

و در حالی که بسیاری از معقول لیبرال و محافظه کار موافق است که مسئول توسعه منابع می تواند مربع با آب و هوای کانادا تعهدات و اخیرا گسترش بومی, مشاوره, رژیم, روشن نیست نخست وزیر انجام این استدلال با همه نهفته احزاب است.

به عنوان بی قانونی گسترش آن به نظر نمی رسد به توجه است که تنظیم کننده و 20 کشور گروه شوراها در امتداد ساحلی GasLink مسیر باید گفت: ‘بله’ به توسعه به عنوان طولانی به عنوان یک تعداد انگشت شماری از مرطوب’suwet’en ارثی روسای گفتن ‘نه’. این خط لوله و اختلاف در مورد محیط زیست ؟ توسعه اقتصادی ؟ یا بومی حکومت ؟ یا حق برای انقراض شورش انواع برای اجرای مردم حکم بازداشت علیه دموکراتیک انتخاب شده NDP نخست وزیر بریتیش کلمبیا ؟ هیچ کس کاملا مطمئن است دیگر.

و که شامل ترودو.

بخشی از دلیل همه چیز را تبدیل به یک ظرف غذا است چرا که نخست وزیر—به—تاریخ-خوشحال شده به ذینفعان خود را باور مشاهده است او واقعا نگه می دارد. اما حقیقت ساده این است که بسیاری از سهامداران باور نمی کنم شما می توانید مربع ترودو دایره زمین در انرژی های بومی حقوق و اقتصاد است. برای آنها شما می توانید یکی و تنها در هزینه دیگران است. و به جای استفاده از زمان به بن بست روشن و یا دفاع از موقعیت خود را به طوری که هر کس می تواند با زندگی خود ترودو است (دوباره) عقب نشینی به راحتی از این سمینار اتاق و مرطوب آن, زبان, دعوت بیشتر اختلال و تاخیر.

اجازه دهید آن را به عنوان خوانده شده که هیچ کس می خواهد یک فیلم armed response. خوب است. اما مشکل با میزبانی یک سری بی پایان از جلسات که اصلا تولید یک قطره از عمل است که آن را emboldens معترضان و infuriates کسانی که کانادایی ها که می دانند آنها را به ادا و اصول برای انجام همان. گریه کردن را ندارد این موضوع از جوش آن را تبدیل به اجاق دستگیره تا 11.

شما می خواهید خارج از سطح شیب دار? شروع به جدا کردن مسائل به جای اینکه آنها را با هم. رسم خطوط روشن است. اجرای قانون در حالی که راه اندازی هر چه فضای امن شما نیاز به گفت و گو بسیاری از کانادایی ها تصور می شد در حال حاضر سخت سیمی به قانون است. مهمتر از همه توضیح به معترضان که نافرمانی مدنی در طول تاریخ منجر به عواقب. در واقع این نقطه خونین از نافرمانی مدنی: دریافت قفل شده است برای نشان دادن horribleness از سیستم. جدا از نتیجه نافرمانی مدنی است که هرج و مرج tarted ،

رفتن به وضوح مسیر خطر خواهد ساخت ترودو برخی از دشمنان. نخست وزیر در حال حاضر دشمنان ، و او به نظر می رسد خوب با مفهوم بودن سازمان ملل متحد و دوست داشت به عنوان طولانی به عنوان منتقدان محافظه کار. آنچه که او به نظر می رسد مردد را در opprobrium از هر یک از اعضای خود را مترقی ائتلاف. و به عنوان جودی Wilson-Omar را نیز به شما بگویم این نخست وزیر ندارد به چالش کشیده می شود زمانی که او فکر می کند که او حق است. یا بروید و بپرسید که اندرو Scheer, که برای ماده بود که به جلسه دعوت بحران زیرا او چیزی گفت نخست وزیر مخالفت با در خانه که به عنوان نزدیک که من می توانم بگویم به سادگی تکرار آنچه میلیون ها نفر از کانادایی ها در حال حاضر گفت: در اطراف خود کولرهای آبی و شام جداول.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به زیمبابوه و نفت نیمه شب.

یان اسمیت هرگز به برنده شدن در این بحث به عنوان یک نماینده از اقلیت نخبگان. رابرت موگابه شد در سمت راست از تاریخچه حتی اگر او سپس به نوشتن برخی از مهمترین فاجعه آمیز و شرم آور در فصل اخیر تاریخ سیاسی به عنوان دیکتاتور زیمبابوه. و در حالی که پیتر گارت رفت و به تکمیل نادر حرکت از فعال به قانونگذار مخمصه استرالیا بادمجان باقی می ماند به همان اندازه به عنوان آن بود زمانی که او hectoring برای تغییر از مرحله. نه خیلی زیاد شده است “با توجه به عقب”. و فراموش تخت بزرگ swathes از استرالیا در حال حاضر در حال سوختن است.

ترودو مشکل این است که او می داند—بسیار شبیه گرت—او را تحویل نمی تواند برای کانادا مردم بومی حداقل نه در راه رزمندهترین فعالان می خواهید و یا در شیوه ای که به طور کامل حق تاریخی اشتباه است. ترودو در حال حاضر پنج سال در قدرت نیست و موفق شد در حرکت شماره گیری به عنوان جریان خط لوله بست تا به وضوح نشان می دهد. در اینجا ترودو شکست مسلما بدتر از هر توسط استفان هارپر اگر فقط به این دلیل دومی نمی وعده یک ماه او نمی تواند تحویل دهد. امیدوار هستند که نقش برآب شد.

کانادا ممکن است پیشرفته ترین کشور در جهان واقعی به ترودو رویاهای اما اکثریت کانادایی ها همیشه آماده به upend یک سیستم است که با این نسخهها کار فوق العاده خوبی برای اکثریت قریب به اتفاق مردم اما بسیار ضعیف برای برخی از کشور قدیمی ترین و فقیر ترین جمعیت ؟

ترودو انتخاب شده است در حال حاضر که آیا او طرف با بومی رهبری را انتخاب کرده اند که به دنبال فرصت های اقتصادی از طریق کانادا فعلی اگر ناقص سیستم و یا اینکه آیا او قرار می دهد که شانس در رفاه در برگزاری نفع گسترده تر و خیلی سخت تر مکالمه است که خطرات قرار دادن یک مقدار بزرگتر جمعيت مشترک.

اطلاعات بیشتر در مورد ساحلی GASLINK خط لوله:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im