تام بردی ترک NFL پنت هاوس برای outhouse?

با توجه به oddsmakers به Tampa Bay Buccaneers دارای طاقی به بالای لیست در تام بردی قرعه کشی.

فراموش نکنید پیر creamsicle رنگ تیم و چقدر عجیب و غریب بز را نگاه کنید که در فهرست Bucs ، شانس هستند ما گفتن بردی در حال رفتن به را انتخاب کنید Loserville بیش NFL را winningest حق رای دادن در دو دهه گذشته. این اتفاق می افتد.

اگر واقعی او می شود آزادسازی NFL پنت هاوس برای آن outhouse. می کند که حتی محاسبه?

آیا بردی واقعا می خواهید برای رفتن به این تیم است که بدترین تمام وقت برنده درصد از تمام 32 تیم? این Bucs در حال تثبیت در پایین در 38.5%. آنها رفته 267-424 پس از به وجود آمدن در سال 1976. نه چندان دور پشت شارژر (49.9%) یکی از تیم های دیگر هنوز هم در حال اجرا است.

وطن پرست?

از لحاظ تاریخی آنها نشستن در جایگاه سوم پشت کابوی ها و هکرها. آنها 56.4% درصد برنده (512-395).

اگر بردی — که مجموعه ای به آمار بازار آزاد روز چهارشنبه — واقعا می خواهد یک چالش جدید به Bucs آن هستند.

در واقع این امر می آیند دایره کامل برای شش بار سوپر باول, برنده, به یک درجه است. این پرستان نیست دقیقا یک نیروی عظیم منهدم کننده که بردی پیش نویس بود توسط آنها در سال 2000. قیام آغاز شد و با بیل Parcells و یک کاسه فوق العاده ظاهر در سال 1997 اما پرستان نبودند NFL پوستر پسر بچه برای پیروزی زمانی که بردی گرفته شد در ششمین دور از 2000 پیش نویس در شماره 199 کلی.

حق رای دادن تکامل را به یک چندساله قهرمان با بردی و لایحه Belichick. ورود به سن و سال او-43 فصل بردی ندارد زمان زیادی باقی مانده به خوب بکار بردن سحر و جادو خود را.

می تواند او دریافت Bucs ساخته شده است که یک مهاجم در زمین به او دوشنبه به سوپر باول در چند سال آینده? نیستند یک قدم دور از مسابقات قهرمانی. آنها نمی دید.

اما اجازه دهید فقط می گویند با Bucs سر مربی بروس Arians و سلاح های تهاجمی بردی که در حال حاضر لذت بردن از آن را به طور کامل از قلمرو امکان.

پرتاب به گیرنده های مایک ایوانز و کریس Godwin, همراه با به پایان می رسد O. J. Howard و کامرون Brate باید قطعا درخواست تجدید نظر به بردی.

هر دو ایوانز و گادوین شد 1,000-حیاط گیرنده های فصل گذشته است. گودوین به پایان رسید و به عنوان سوم-پیشرو گیرنده در لیگ 86 جلب برای 1,333 متری با 9 touchdowns. ایوانز بود 13th. هر دوی آنها پیش از میهن پرستان’ top gun, جولیان Edelman که به پایان رسید با 100 جلب برای 1,117 متری با شش TDs.

با پخش پسند Arians حاضر به جای بردی آرزوها برای جرم بوکانیرز می تواند یک گزینه خوب در نظر فوتبال مناسب است. برخورد با Arians قطعا یک تغییر از همه کسب و کار Belichick. آن را ممکن است به دلخواه تغییر دهید.

آیا بردی در واقع می خواهید به بازی در تمپا داستان دیگری است. محل نیست بهترین اگر چه آب و هوای گرمتر ممکن است یک قرعه کشی. با تیتان 49ers, کلت و کابوی ها و دیگران را از هیئت مدیره, انتخاب, باریک اگر بردی واقعا می خواهد.

L. A. شارژر می باشد و مناسب در محل. نیز وجود دارد مقدار زیادی از سلاح های تهاجمی (Keenan آلن مایک ویلیامز شکارچی هنری Austin Ekeler) وجود دارد و بحث در مورد شارژر beefing تا خود را ضعیف خط حمله. هر دو تیم در سمت چپ بردی به نظر می رسد آماده برای یک چالش جدید است.

میهن پرستان کارفرمایی به خود جلب کرد Bledsoe گفت هرالد در ماه ژانویه که از تجربه خود را برای رفتن به تیم های مختلف پس از اینکه در یک نقطه برای مدت طولانی لزوما چیز بدی نیست. Bledsoe شد reinvigorated پس از خروج از میهن پرستان برای صورتحساب. همین اتفاق می تواند برای بردی به خصوص از آنجا شده اند وجود دارد هیچ اساسی مذاکرات هنوز با بیل Belichick و میهن پرستان. Belichick تا به حال یک پنجره منحصر به فرد مذاکره و اساسا هیچ چیز با آن.

“من فکر می کنم زمانی که شما در یک مکان برای مدت زمان طولانی و این امر در مورد همه چیز نه فقط ورزش می توان آن را نوع معمول است. آن می تواند تبدیل به راحت و عالیه. این احساس خوب” گفت: Bledsoe. “اما زمانی که شما شروع به شما نوع از پرتاب خود را به پایان عمیق استخر دوباره. آن را مرتب کردن بر اساس مانند زمانی که من سمت چپ فوتبال کردم و به کسب و کار. من یک تازه کار دوباره. مصرف در کسانی که چالش های جدید می تواند انرژی و الهام بخش در برخی از راه.”

این Bucs این تیم با ترین کلاه فضای مورد علاقه نهایی سه به نظر می رسد در صندلی راننده با $66 میلیون دلار را صرف توجه به Spotrac.com. شارژر نیست و در شکل بد است یا نه. آنها $51.9 میلیون.

این Bucs را ساخته اند هیچ راز تمایل خود را برای بردی. آنها به احتمال زیاد به صرف یک تن به عنوان آنها سعی می کنند او را فریب جنوبی. این پرستان نمی تواند در رقابت با این پول مگر اینکه آنها واقعی خلاق با کلاه. آنها فقط می تواند رقابت در تاریخ و افسانه است.

آنها کادیلاک از تیم NFL. نه پینتو.

اما آیا اخراج پینتو برنده شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im