ویلیام Barr می گوید از آن زمان به عقب ویروس محدودیت در ‘منطقی’ راه

واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr گفت: آن زمان “شروع به عقب” در یک راه اندازه گیری محدودیت های که در محل قرار داده شد برای مقابله با کروناویروس بحران یک سیگنال وزارت دادگستری می تواند در نظر اقدام قانونی علیه مقامات که مقاومت در برابر اقدام است.

“در حال حاضر که منحنی شده است پهن نرخ گسترش بوده و باعث کند شدن سیستم ما بوده است نه ضعف است و زمان برای تنظیم به وضعیت آن زمان شروع به عقب برخی از این محدودیت ها به صورت منظم و معقول راه” Barr روز جمعه گفت در یک پرسش و پاسخ انجمن در توییتر.

نظرات به نظر می رسد به فراتر از اظهارات ماه گذشته که وزارت دادگستری در نهایت نگاهی که آیا محدودیت های از قبیل اقامت در خانه سفارشات و دستورات بسته شدن کسب و کار بودند بر خلاف قانون اساسی در یک نقطه خاص. و آنها در خط سقوط با افزایش تماس با بسیاری از محافظه کاران به شل محدودیت است که باید توقیف کسب و کار و سوخت بی سابقه موج بیکاری است.

در اوایل این هفته بر منصوب رئیس بخش حقوق مدنی تقسیم اریک Dreiband و آمریکا وکیل متی اشنایدر در میشیگان برای نظارت بر اجرای بخشنامه تماس در بالای مقامات وزارت دادگستری و وکلای آمریکا به اقدام قانونی علیه دولت و مقامات محلی اگر خود را coronavirus محدودیت های بیش از حد گفت: “قانون اساسی به حالت تعلیق در نمی در زمان بحران.”

در همان زمان مقامات بهداشت هشدار داده اند که کاهش محدودیت سرعت بیش از حد می تواند جرقه یک دوم افزایش COVID-19 بیماری و مرگ و میر. تا کنون همه گیر است و کشته شدن بیش از 62,000 مردم در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de