لئون ویلیامز’ غوطه دادن به عنوان ساعت علامت پایین اجازه جشن آغاز خواهد شد.

ویلیامز و خای اسمیت هر گل 25 امتیاز به عنوان کمبریج را شکست داد نیوتن جنوب 80-68 به ادعای DCL بزرگ تقسیم تاج در شب جمعه در نیوتن جنوبی دبیرستان.

ویلیامز (25 امتیاز و 10 پرتاب ریباند) اسمیت (25 امتیاز و 13 ریباند) و جزایر Hearn (15 امتیاز و 10 پرتاب ریباند) تمام شده دو-دو برابر به عنوان شاهین دو برابر کردن شیرها بر روی تخته 44-22. شاهین به طور مداوم تبدیل شانس دوم فرصت تبدیل 15 ریباند تهاجمی به 20 امتیاز.

“در این مرحله از فصل زمانی که شما به مارس شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما آماده هستید و انجام همه چیز شما نیاز به انجام به موفقیت” کمبریج مربی لنس Dottin گفت.

این بازی ثابت کرد به گریه به دور از رقابت بین دو تیم زمانی که نیوتن جنوبی محشور یک 50-44 پیروزی.

شاهین (14-4, 7-1) برداشت کنترل اولیه با استفاده از آن فیزیکی در موقعیت گارد و حجم پایین کم به خفه شیرها جرم. بیش از هشت دقیقه از بازی شاهین مجاز فقط یک جفت از نیوتن جنوبی اهداف درست در مسیر به یک 18-5 سرب پس از یک.

شیرها (13-6, 6-2) رنده دور در سه ماهه دوم با حداکثر Aicardi (29 امتیاز) ضربه زدن سه treys به جلو نیوتن جنوب پشت در چهار. ویلیامز با این حال حذف کردن یک اشاره گر به عنوان ساعت زد به گسترش کمبریج است منجر به 37-28 در شکستن.

“ما قادر به گرفتن بر روی تخته و اجرا شد که خوب” Dottin گفت. “خای اسمیت تفاوت ساز است. او طول می کشد تا فضای که اجازه می دهد تا او و دیگران در rebounding موقعیت.”

شاهین کشیده دور برای خوب برای شروع نیمه دوم. اسمیت به ثمر شش امتیاز در داخل پیتر Loutzenhiser ضربه کرنر و ویلیامز رفت ساحل به ساحل به قرار دادن کمبریج تا 51-32 و پایان امید شیرها باز گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de