ویلمینگتون خانه سالمندان آغاز می شود تحول به کروناویروس مرکز مراقبت

این AdviniaCare خانه سالمندان در ویلمینگتن است به طور موقت تبدیل به یک مرکز مراقبت برای بازیابی coronavirus بیماران به عنوان بخشی از یک ایالت تلاش برای گسترش درمان ظرفیت و فضای رایگان در پر بیمارستان.

مقامات از Pointe گروه مراقبت AdviniaCare شرکت مادر گفت: آنها آغاز خواهد شد انتقال ساکنان فعلی و بیماران به سایر امکانات موجود در منطقه به منظور آزاد کردن خود به 142 تخت تصمیم گیری ساخته شده در درخواست از ماساچوست اجرایی اداره سلامت و خدمات انسانی.

“امید ما این است که فداکاری های ساخته شده توسط ما ساکنان بیماران و خانواده خود را – به عنوان به خوبی به عنوان ما اختصاص داده شده فوق العاده کارکنان – کمک خواهد کرد که کاهش بحران بهداشت عمومی و تاثیر مثبتی بر بسیاری از” Chris Hannon, Chief Operating Officer از Pointe گروه مراقبت در بیانیه ای گفت: سه شنبه شب. “ما اعتقاد داریم به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای جامعه ما این است که کار درست انجام در منافع حفاظت از سلامت بزرگان در همه جا.”

بیماران که پر تسهیلات خواهد بود کسانی که هنوز هم نیاز به سطح بالایی از مراقبت از جمله اکسیژن و پشتیبانی شرکت در انتخابات گفت:, و اضافه کرد که تبدیل مثل این مقدار را کاهش می دهد تماس بین coronavirus بیماران و در خطر جمعیت.

قبل از تبدیل شده است موجود ساکنان و بیماران را برای اولین بار آزمایش می شود برای COVID-19. هنگامی که آنها منفی دریافت نتایج آزمون آنها منتقل خواهد شد به امکانات است که “بهترین راه حل مناسب برای مراقبت از خود و به عنوان نزدیک که ممکن است” به گفته مقامات شرکت.

“ما در حال بدست گرفتن مراقبت شدید برای به حداقل رساندن هر گونه اثرات منفی بالقوه از انتقال از ما مراقبت دراز مدت ساکنان و توانبخشی بیماران. اولویت شماره یک ما است که سلامت و ایمنی خود را” جان Benedetti, مدیر, از AdviniaCare در ویلمینگتون در بیانیه ای گفت. “ما در حال نگه داشتن خانواده های ما به طور کامل آگاه از وضعیت و همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی به اطمینان حاصل شود ممکن است بهترین نتایج بالینی.”

مقامات شرکت گفت: AdviniaCare در ویلمینگتون انتخاب شد و توسط دولت به دلیل موقعیت آن ظرفیت و زیرساخت ها است. همکاران بهداشت و درمان نیز مکمل این تیم مراقبت در حال حاضر در ساختمان.

اگر شما یک coronavirus اخبار نوک آن را برای ما ارسال و در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im