باد کردن قمری در دیوانگی با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

وجود دارد یک rawness که به ما احساسی چشم انداز به عنوان ما سعی می کنیم به ما بلبرینگ در این مراحل اولیه از برج حوت خورشید. این ماه برج جدی زده است آن را در هر فرصت پس از آن خواهد آمد به عنوان یک تسکین زمانی که تغییر این بعد از ظهر. برج دلو ماه ارائه خواهد شد یک چشم انداز از نظر فکری.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). هیچ یک سوال که توانایی خود را به منجر شود. این چیزی است که شما هنوز مطمئن شوید که چرا و چگونه شما آنها را می خواهید به آن بروید. روشنی که در این سفر خواهد بود داده شده است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). وجود رمز و راز را حل کند و شما را دوست دارم گرفتن به پایین آن است. شما مجهز به تمام ابزار مناسب برای این کار یعنی دیپلماسی و کنجکاوی است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما یک احساس جامد برای یک قسمت از یک معامله و پس از آن وجود دارد دیگر نقاط که در آن شما نه چندان surefooted. با مطالعه و تکرار شما استاد هر جنبه ای از تعامل است. در آن نگه دارید.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). به یاد داشته باشید زمان واقعیت بود بهتر از رویاهای خود را ؟ به ندرت اتفاق می افتد اما این فقط به این دلیل از وسعت تخیل خود را. مطمئن باشید آن را دوباره اتفاق می افتد. شما با توجه.

لئو (جولای 23-Aug. 22). اگر شما نمی توانید پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید, چه مهم است اگر آن را در داخل از شما و یا در خارج از شما ؟ نکته این است که آن را در دست خود را. کسی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند با این. شروع به پرسیدن در اطراف.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما فکر می کنم شما می دانید آنچه که عشق به اندازه کافی است اما شما در حال حاضر دوست بسیار بیشتر از آن است. شما دوست هستند فراتر از آنچه شما می تواند اندازه گیری. چه خواهد شد شما مشغول در دانستن است و در حال حاضر تحت پوشش ؟

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما خواهید بود در برخورد با افرادی که در راه های مختلف. آن را می سازد هیچ حس به ارزش یک راه بیشتر از دیگری است. فرض وجود شایستگی در سراسر هیئت مدیره و به دنبال راه هایی برای گرد هم آوردن مردم.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما ببینید مشکل این است که در راه خود ایستاده اما آنچه که شما ممکن است ببینید که این مشکل در راه است. در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک مانع به جای استفاده از فرصت بزرگ از آن واقعا است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). به عنوان یک تیم عالی عضو یک مهارت مفید و یکی از شما باید بسیار افتخار در حال حاضر. آنچه شما انجام در این گروه خواهد بود و رضایت بخش تر و معنی دار تر از آنچه شما انجام به تنهایی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شادی چیزی نیست که به نگهبان و یا ذخیره به جای آن چیزی است که برای شرکت در. این شادی شما احساس می کنید خود شما نیست. متعلق به بدن بزرگتر از شادی به عنوان اقیانوس اسپری متعلق به اقیانوس.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). در آن طول می کشد به همان میزان از انرژی برای انجام یک چیز بسیار مثبت عنوان نشانی از آن را به انجام یک چیز بسیار منفی. مردم به طور کلی چیزی است که به آسانی در دسترس برای لحظه ای.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). فقط به خاطر اینکه شما یک روحانی نشانه معنا نیست که شما همیشه تمایل به تفکر و دعا و مانند آن. اقدام عملی می تواند انجام دهد فقط به اندازه برای قرار دادن شما در طرز فکر و گسترش روح خود را.

امروز تولد (Feb. 20). کیهانی خود را هدیه تولد یک نگرش شما می توانید مانند یک ساز و برگ — آسان رویکرد به زندگی است که به طور طبیعی تعادل قرار می دهد همه چیز در یک جهت است که حس می کند به شما می دهد فضا برای ایجاد یک ریتم است که احساس خوبی به شما. نکته کلیدی در اینجا این است که حذف بیش از حد ترکیب سکوت و ترک اتاق را برای سعادت. برج حمل و لئو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 5, 50, 17, 2 و 8.

چگونه برای برنامه ریزی یک تاریخ توسط ماه: یک راه برای نگه داشتن زندگی شخصی خود را پیگیری با کیهانی جزر و مد است که به برنامه ریزی خود را در تاریخ توسط ماه. برای پیدا کردن که در آن ماه است که به یک موتور جستجو نوع سوال “چه نشانه ماه؟” آنچه خواهد آمد تا ثروت از تقویم قمری. زمانی که ماه در برج حمل, بهترین خرما را شامل عمل است. عرق یک جایزه است. بازی جنگ نهایی هستند فکر می کنم: تصویری, بازی, تاریخ, برچسب لیزری, racquetball, فوتبال, تیراندازی با کمان, درس یک محدوده عکسبرداری تبر پرتاب و مانند آن.

برج ثور ماه به ماه از اشتها و در نتیجه ایده آل زمان به افراط حواس خواهد شد که به خصوص هماهنگ با کیفیت و لوکس. این قمری, لحظه, برای, ناهارخوری زیبا, خرید, و جلب رضایت هر چه هوس ساخته شده است تا بیش از گذشته چهار هفته.

مردم کشیده خواهد شد به گروه زمانی که ماه در برج جوزا است و نیاز به برقراری ارتباط لاس زدن و ایجاد یک مسابقه قوی خواهد بود. سرگرم کننده اتفاق می افتد در میکسر, احزاب, بازی بولینگ, بیسبال دارای توپ نرم, رقص و هر چیزی که شامل ساخت یک نان تست.

افراد مشهور پروفایل: ریحانا جشن جهانی اخیر انتشار یک کتاب, از جمله بیش از 500 صفحه و 1000 تصاویر سوپراستار. طرفداران در انتظار یک آلبوم استودیویی از برج حوت هنرمند به دنیا آمد هنگامی که عطارد مریخ و مشتری تمام شد در حساس این ایستگاه از آسمان به عنوان به خوبی. همدلی و شهود سرریز برای کسانی که با آب بسیار نشانه نفوذ خود را در نمودار پس از وضع حمل.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 23, 2020 09:13:39 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im