Windies بزرگ تقریبا KO می خواهم استیو واو


خشمگین Curtly Ambrose یک بار towered بیش از استیو واو و تهدید به پانچ چراغ خود را در مقابل هزاران نفر از مردم در طول یک مسابقه تست در سال 1995.

برای یک کاسه که به ندرت ارائه شده بیش از یک خیره پس از ارسال کردن یکی از thunderbolts این یک ضربه بود تا واقعا از شخصیت.

که تا چه حد خاردار سابق استرالیا کاپیتان wormed راه خود را تحت غرب هند افسانه پوست در سومین آزمون در ترینیداد — صحنه foxsports.com.au اول lookback در بدنام ورزشی دشمنی.

سازمان دیده بان Foxtel در یک لحظه. گرفتن و حل و فصل با هیچ نصب و راه اندازی و بدون قفل در قرارداد. ثبت نام برای همه Foxtel در حال حاضر با 10 روز رایگان دادگاه. مشتریان جدید تنها.

آیا Ambrose را در واقع اجازه دهید خشم خود را به نوبه خود به تمام عیار فیزیکی رویارویی برای بحث است چرا که او کاپیتان ریچی ریچاردسون ساخته شده مطمئن شوید که ما هرگز در بر داشت.

ریچاردسون به زور مهار آمبروز در حالی که واو نگاه او در چشم مرده بدون حرکت یک اینچ باقی مانده است یکی از کریکت نمادین ترین تصاویر.

The time Waugh shook Ambrose

زمان واو را تکان داد Ambrose

3:07

به ندرت انجام یک کاسه و رودخانه به نظر می رسد پس از نزدیک به آمدن به ضربات بر روی زمین.

“حس مشترک می گویند نه به آتش Curtly تا” به یاد استرالیا شماره 4 در روز و استیو کننده ای که مقابل تغییر اتاق.

“من نمی بزنید Curtly اما او فکر آن را یک ایده خوب است.”

به علامت نمی دانم چرا برادر دوقلوی او در زمان هدف در Ambrose.

“من فکر می کنم شاید Stephen بود فقط تلاش برای آتش خودش را داشت به خودش رفتن با تعامل با مخالفان گفت:” foxsports.com.او در اوایل این ماه. “شاید او در تلاش برای منحرف کردن اذهان Curtly زیرا او بولینگ واقعا خوب است.

“این می توانست هر دو و شاید او نشان غرب هند است که او نمی خواهد به پایین به عنوان یک فرد و یا به عنوان یک تیم است.”

توسط این زمان از سال 1995 در برخورد آمبروز در حال حاضر را رد کرد واو نه بار در تست کریکت.

تسلط سریع بولینگ بزرگ تا به حال بیش از right-hander همسو با غرب هند در جهان کریکت در آن زمان است. توسط 1995 آن را به حال شده است 15 سال از غرب هند از دست یک سری تست در هر نقطه و 22 پس آن را از دست داده بود در خانه.

ادامه مطلب

‘تلاش برگرد تا صندلی های خالی’: لیون انتظار دارد همان قدیمی Kohli حتی اگر جمعیت ممنوع

‘بزرگترین تصمیم در تمام دوران”: ریشه slays پین ‘goober’ خاکستر تماس بگیرید

If looks could kill.
اگر به نظر می رسد می تواند کشتن.منبع: اخبار پارسیان استرالیا

اما جزر و مد تبدیل شد به یاد خوانده شده را علامت.

“ما رفت و به تور که با اعتقاد خود در حالی که در قبلی تورهای ما فقط فکر نمی کنم ما می تواند آنها را ضرب و شتم” او گفت:. “بنابراین ما تا به حال بیشتر تهاجمی طرز فکر و فقط یک نگرش مثبت نسبت به سری.”

استرالیا در کنار کاپیتان های مارک تیلور و مباهات افسانه های دیگر مانند Shane Warne و گلن مک گراث در زمان 1-0 شود در چهار سری تست. زمان در حال اجرا بود برای میزبان به سرنگونی کسری از زمان تیم را به مقصد بندر اسپانیا که در آن Ambrose led وحشی طلسم در یک seamer را جدا.

بالا سفارش فروپاشید – Ambrose حذف تیلور دیوید بخشش و علامت برای یک ترکیب 22 اجرا می شود. استرالیا شماره 5 اما به نحوی شرکت برگزار شد.

“این بدیهی است که یک کاسه پسند زمین آن را مرطوب بود و برای ما اجرا می شود – شما نیاز به یک مقدار زیادی از شانس” مارک گفت. “این زمانی بود که آنها به حال خود درگیری.”

پس از چند کوتاه توپ و به دنبال آن علامت تجاری Ambrose staredowns این verbals از واو شروع به پرواز.

Mark Waugh said he was stunned at his brother’s response.
علامت واو گفت که او مبهوت در برادر خود را پاسخ.منبع: اخبار پارسیان استرالیا

“آنچه f**k شما در به دنبال؟” واو است گفت: به خواسته Ambrose که موضوع را با بودن سوگند در.

واو است و سپس گفت: به دو-سیم گفتن او: “چرا شما نمی رفتن و f**ked.”

در Ambrose زندگینامه زمان برای صحبت 56 ساله می نویسد که او در واقع نمی شنوند واو و آن را همکار خود را سریع Kenny بنیامین که هشدار او به واو زبان.

خود را برای پذیرش خود Ambrose سپس “آن را از دست داد” هنگامی که او پرسید واو اگر او سوگند یاد او و استرالیا گفت: “من می توانم بگویم آنچه که من می خواهم بگویم.”

“این زمانی بود که من پاره پاره به او و اجازه دهید او را: “انسان نمی شما effing سوگند در من دوباره’,” آمبروز نوشت. “و من نمی خورم زیادی برای من به استفاده از ناسزاهای روشن بود که خشم من شد در نقطه جوش.

“من آن را از دست داد. اگر او تا به حال گفت: هیچ چیز به آنچه که من از او خواسته بود یا حتی به من گفت که او نمی سوگند آن را به پایان رسید در سمت راست وجود دارد, اما زمانی که او آمد به من دوباره با تمام اسلحه فروزان وجود نداشت و عقب نگه داشتن.

“من به طور جدی می شود. به او گفتم: ‘من به شما بد گویی کردن – در اینجا و در حال حاضر. من اهمیتی نمی دهند اگر من هیچ شغلی چپ’.

Last laugh? Waugh celebrates with the Frank Worrell Trophy.
آخر خنده? واو جشن با فرانک Worrell جایزه.منبع: اخبار پارسیان استرالیا

“این زمانی بود که ریچی مداخله کرد و گفت: من در مورد آن را فراموش و آن را یک کار خوب او به دلیل توانایی من به خودم مهار رفته بود.”

مارک گفت او هنوز مطمئن نیست دقیقا چه واو گفت: Ambrose که او مجموعه ای خاموش اما این تیم شناخته شده بود برای گرفتن شماره با اینکه قسم خورده در.

“من نمی دانم آنچه که او گفت: اما غرب هند را بسیار با مهربانی به کسی فحش در آنها و من فکر می کنم (Ambrose) گفت:” آیا فحش دادن به من.

“Curtly واقعا یک مقابله کریکت. او یک کاسه اما او به طور عمده فقط خیره در شما و نمی گویند زیاد است.

“چیزی باعث شده او, اما من فکر نمی کنم آن را تا به حال رفتن به آمده به بیش از فقط که هر چند.”

آتش بازی در ادامه به پرواز در سراسر بقیه نوبت به واو مجبور شد به اردک و بافت در طول Ambrose را متخاصم طلسم.

هم تیمی های خود فروپاشید در اطراف او, اگر چه, و استرالیا اخراج شد برای فقط 128. آمبروز ستاره نوبت ادعا پنج حلقه مسافت.

هیچ یک از موهای رنگ شده, اما, بودند واو. او به پایان رسید نوبت شکست نخورده در 63 خاموش 101 توپ در حالی که دیگر هیچ استرالیا رودخانه ساخته شده بیش از 20.

غرب هند رفت و در را به برنده شدن در این آزمون به راحتی اما نه سری.

واو تا به حال آخر خنده انفجار استادانه دو قرن در کینگستون به دست غرب هند یک نوبت شکست. نتیجه مهر و موم شده 2-1 پیروزی برای استرالیا این کشور را برای اولین بار در کارائیب از سال 1973.

آمبروز نوشت: در زندگینامه خود که او هرگز صحبت به واو در مورد stoush همیشه پس از هر چند استرالیا رودخانه نوشت کتاب خود را به جلو.

بعد از این سری نه تیم خواهد بود.

“بسیار از آن لحظه ما رو به جلو رفت و آنها شروع به رفتن به عقب” مارک گفت.

“هنگامی که آنها از دست داده ارشد بازیکنان آنها نمی تواند جای آنها را در حالی که ما انجام دادیم و این یک بیت از یک درب کشویی لحظه ای که در آن ما تحت سلطه برای 10 سال آینده مانند آنها 10 سال قبل.”

استرالیا تبدیل به یک نیروی غیر قابل توقف, برنده همه, اما هشت نفر از آن بعد 45 سری تست.

غرب هند برنده فقط 12 از آن 40 در همان دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im