ویسکانسین رای دهندگان منتظر ساعت دیگر ماندن در خانه در میان ویروس

اسکات بائر و استیو مردم

MADISON, Wis. (AP) — با وجود توصیه های بهداشتی فدرال هزاران نفر از رای دهندگان ویسکانسین منتظر ساعت در صف های طولانی در خارج به سر می برند ایستگاه های رای گیری در روز سه شنبه به طوری که آنها می تواند شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه انتخابات که آزمایش محدودیت های سیاست های انتخاباتی در میان یک بیماری همه گیر.

بیش از هزاران خانه باقی مانده تمایلی سلامت خود را به خطر حتی به عنوان مقامات جمهوری خواه تحت فشار قرار دادند به جلو با انتخابات میان اقامت در خانه سفارش دهید. اما بسیاری از رای دهندگان بالقوه که باقی مانده در خانه های خود شکایت کرده است که این رای غیابی آنها درخواست کرده بود هرگز نشان داد.

و با آلوده coronavirus 34 ساله هانا Gleeson شد و هنوز در انتظار سه شنبه برای رای گیری غایب که او درخواست هفته گذشته است.

“به نظر می رسد واقعا ناعادلانه و غیر دموکراتیک و خلاف قانون اساسی” گفت: Gleeson, که با این نسخهها کار در یک زندگی کمک مرکز در میلواکی است. “من فکر می کنم آن را سرکوب رای دهندگان در آن بهترین است.”

نظر سنجی شروع اختتامیه شنبه شب اما حکم دادگاه به نظر می رسد برای جلوگیری از نتایج عمومی ساخته شده زودتر از دوشنبه آینده.

جو بایدن امیدوار است دولت کمک خواهد کرد که ارائه یک ضربه کشنده به برنی ساندرز در نامزدی مبارزه اما برنده ممکن است کمتر قابل توجهی از ویسکانسین تصمیم به اجازه رای دادن در همه. توانایی خود را برای میزبانی یک انتخابات در طول یک رشد همه گیر می تواند پیامدهای قابل توجهی برای آینده مقدماتی و حتی سقوط کلی انتخابات است.

هرج و مرج در اکران عمومی انتخابات میدان نبرد تأکید طول آن شیوع کروناویروس است طرح میتوانست به سیاست به عنوان دموکرات ها به دنبال یک نامزد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها شکایت کرده است که دولت خطر سلامت شهروندان با به تعویق انداختن انتخابات است. جمهوری خواهان اصرار داشت که انتخابات باید به عنوان برنامه ریزی شده.

پس از چند ساعت از رای گیری وجود دارد نشانه هایی که ویسکانسین تست شد و خوب پیش نمی رود.

میلواکی ایالت و بزرگترین شهر عمل فقط پنج نفر از آن 180 سنتی حوزه های رأی گیری مجبور به کوچک پس از صدها نظرسنجی کارگران پا به پایین به دلیل خطرات بهداشتی. نتیجه logjam رای دهندگان مجبور به صبر کنید با هم در خطوط پوشا چند بلوک در برخی موارد. بسیاری ندارد و صورت پوشانده اند.

انتخابات عوارض به حال نژادی جزء نیز هست.

میلواکی به دولت بزرگترین غلظت از رای دهندگان یک جامعه است که ضربه سخت تر از دیگران در طول بیماری همه گیر. کاهش اقلیت مردم در انتخابات به نفع جمهوری خواهان در یک سری از دولت و انتخابات محلی است.

مایکل نوئل 66 بود در میان بسیاری از رای دهندگان که در معرض خطر سلامت خود را به رای دادن. نوئل که سیاه و سفید است, عینک محافظ و ماسک و یک تاسکیگی سربازان کلاه.

او گفت که او سعی در رای گیری غایب و درخواست رای گیری در ماه مارس, اما آن را هرگز نشان داد. خود را تنها گزینه برای رای دادن در فرد است. او را سرزنش می کردند که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی.

“آنها می تواند تاخیر در این انتخابات با هیچ مشکل” نوئل گفت. “آنها تصمیم گرفتند اگر آنها را سرکوب می کنند رای در میلواکی و مدیسون که در آن شما باید یک اقلیت بزرگ, حضور, شما می توانید مردم انتخاب شما می خواهید انتخاب شد. و این غم انگیز است.”

دموکرات ها در داخل و خارج از ویسکانسین فشرده برای مسابقه به تعویق افتاد و در عین حال جمهوری خواهان و محافظه کار-دولت اکثریت دیوان عالی کشور را نمی دهد. مبارزه بر سر اینکه آیا به تعویق انداختن انتخابات به عنوان بیش از یک دوجین متحده انجام داده اند تحت تاثیر قرار بود توسط یک دادگاه عالی ایالت در انتخابات نیز برگزار شد. کاهش مشارکت مردم تصور می شد به نفع نامزد حزب محافظه کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه شکست از کارشناسان بهداشت و درمان است که همه آمریکایی ها را تشویق به ماندن در خانه با دعوت از هواداران خود را به “خارج شدن و رای دادن در حال حاضر” برای محافظه کار قضایی نامزد دانیل کلی. او بعدها گفت: دموکرات ها بودند که بازی سیاست را با تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات است.

“به محض این که من تایید او ویسکانسین دموکرات گفت:” بیایید حرکت انتخابات دو ماه بعد,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر آنها صحبت در مورد ‘Oh, ایمنی, ایمنی است.'”

ویسکانسین گزارش شده بیش از 2500 coronavirus عفونت و 92 مربوط به مرگ و میر — 49 از آنها در میلواکی کانتی که در آن رای گیری خطوط شد طولانی ترین.

این چالش بی سابقه ایجاد هرج و مرج در سراسر کشور — و انواع خطرات بهداشتی برای رای دهندگان و مقامات منتخب که مبارزه برای حفظ نظرسنجی باز است.

آنها شامل رابین Vos جمهوریخواه رئیس مجلس ایالتی که پیوست بیش از 2500 سرباز گارد ملی اعزام, برای کمک به کارکنان ایستگاه های رای گیری. در حالی که بسیاری از رای دهندگان ایستاده در خط برای بیش از یک ساعت نیست حفاظتی تجهیزات Vos ملبس به یک ماسک صورت عینک ایمنی و دستکش و محافظ لباس شب.

در مدیسون, شهرستان, کارگران ساخته شده از جنس پلکسی گلاس موانع برای حفاظت از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان تشویق شدند را به خود قلم به علامت آراء.

وزارت امور خارجه ایران با رئیس اندرو Hitt عنوان به نگرانی های بهداشتی اشاره کرد که ساکنان ویسکانسین هنوز هم رفتن به فروشگاه مواد غذایی فروشگاه مشروب و حتی قایقرانی فروشگاه های طبقه بندی شده به عنوان ضروری کسب و کار.

“این نیست, نیویورک شهرستان,” او گفت:.

هنوز رای دهندگان گفت: آنها تحمل یک تجربه غیر معمول.

کریستوفر سالیوان 35 ساله معلم دبیرستان از غرب ویسکانسین گفت: دو افسر پلیس استقبال رای دهندگان در خارج از رای گیری سایت در هلمن در حالی که دو نفر از اعضای county health department او دستور به شستن دست های خود را در موقت فرو رفتن داخل.

در یکی دیگر از اتاق سالیوان گفته شد به یکی از قلم بر روی یک میز با فاصله 6 اینچ از هم جدا و آن را به عقب. او رای خود را توسط “یک خانم مسن با پوشیدن یک ماسک و دستکش نشسته پشت یک دیوار شیشه ای.”

“من رای دادند و چند بار در زندگی من (و در این مکان) و هرگز از تجربه چیزی بسیار وهم آور” سالیوان گفت.

___

مردم گزارش از Montclair, N. J. آسوشیتد پرس نویسندگان گرچن Ehlke و کری Antlfinger در میلواکی و امی Forliti و داگ شیشه ای در مینیاپولیس کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de