با کروناویروس, پخش كردن, ورزشکاران داشتن انتخابی عمل می آید با خطر دکتر می گوید

واکنش در برابر داشتن تامی جان عمل جراحی در بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد پایین می آید به یک شکست در پیام.

و در اینجا پیام بیس بال تیم های در حال ارسال عمومی در حال حاضر: در میان بهداشت جهانی بحران ثروتمند و قدرتمند در ادامه به دسترسی به درمان های پزشکی است که در غیر این صورت غیر قابل دسترس به اکثریت است.

Red Sox پارچ Chris فروش متس پارچ نوح Syndergaard و غول پارچ تایلر Beede باید هر دستخوش تامی جان عمل جراحی در زمانی که بیمارستان ها کوتاه در تجهیزات حفاظت شخصی و 32 متحده صادر اظهارات در مورد محدود از اعمال جراحی الکتیو.

یکی از آنها در ایالت ماساچوست که خواسته است مراقبت های بهداشتی کارگران به “خود را به استفاده از قضاوت بالینی بر اساس مورد به مورد در خصوص هر گونه روش های تهاجمی که باید انجام شود برای حفظ زندگی بیمار و سلامت است.”

کالیفرنیا است که یکی از این کشورها با توجه به جراحي سرپايي مرکز انجمن. فقط 12 روز پیش از آن گزارش شد که پزشکان در UC Davis مرکز پزشکی حدود 90 مایل در خارج از سان فرانسیسکو هنوز انجام جراحی تقویت سینه.

و بنابراین در دوشنبه فروش که در فلوریدا زندگی می کند, بازدید دکتر نیل ElAttrache در لس آنجلس قرار گرفتند و تامی جان عمل جراحی است که انتظار می رود به نگه داشتن او را از 12 تا 15 ماه.

رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت او شخصا با ElAttrache و مطمئن بود جراحی نیست “محل هر بار بی کسی درد و رنج ناشی از کوروناویروس.”

اما چگونه می تواند ساکس بود به طوری که برخی از زمانی که این کشور هنوز برای شروع مسطح منحنی coronavirus موارد هزاران نفر کشته شده و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای کمیاب است ؟

دکتر برایان Waterman دانشیار جراحی استخوان و مفاصل در ویک فارست باپتیست و یک پزشک تیم برای Wake Forest تیم بیس بال و جوراب سفید’ بالا وابسته در وینستون سالم را باور نمی کند این عمل جراحی در حال طراحی “منابع قابل توجه و دور از مراقبت های بهداشتی ما تلاش” اما هنوز هم وجود دارد سنگین خطرات.

“نگرانی هستند, یک, آن را ایجاد یک غلط سابقه برای درمان این صدمات electively زمانی که گسترده تر مردم نمی توانند برای درمان علامتی مشکلات” Waterman گفت. “دو وجود دارد گسترده تر نگرانی در مورد PPE, همه چیز از دستکش ماسک برای انواع چیزهای.

“سه وجود یک خطر بالقوه از معرفی ما در غیر این صورت سالم و بیماران مبتلا به آنچه که به نام بدون علامت حامل مردمی که می توان پناه دادن به این ویروس و ریختن آن و یا به طور بالقوه در معرض آن است. ما نمی دانیم کامل گرانش چه COVID-19 تحمل خواهد شد ، اما آن را قطعا مورد بر اساس آمار اولیه است و قطعا برای مردان جوان بین 20 و 50 سال با داشتن برخی از عوارض.”

Waterman نقطه یک قوی است. با سفر به کالیفرنیا و قرار دادن خود را در یک اتاق عمل با پزشکان و پرستاران و هر کس دیگری در حال حاضر در زمان فروش بود در خطر پیمانکاری و یا به اشتراک گذاری coronavirus.

پرسید: اگر او توصیه می کنم یک بازیکن بیس بال گرفتن عمل جراحی در طول همه گیر Waterman گفت: این یک سوال روی حیله و تزویر برای پاسخ به.

“من فکر می کنم هر جراح به آدرس این سوال را در شرایط خود را در این نقطه در زمان,” او گفت:. “این امن ترین محیط زیست در حال حاضر به ارمغان می آورد که بیمار به بیمارستان و تجویز درمان. با این حال وجود دارد برخی بیشتر siloed سایت های که در آن کسانی که می تواند رخ دهد. آنها تمایل به سرپايي فولاد مراکز خارج از بیمارستان چارچوب به خصوص در کسانی که در محیط های که در آن وجود دارد کمتر از یک بیماری.

“همه ما به طور فزاینده ای در نظر گرفتن یک موضع به عقب نشینی از کسب و کار به عنوان معمول و تلاش برای حفظ منابع است.”

ElAttrache گفته است که این عمل جراحی نیست انتخابی چون کوزه نیاز آنها برای معیشت خود را. در مصاحبه ای با سان فرانسیسکو کرونیکل هفته گذشته او همچنین استدلال کرد که نوجوانان که نیاز خود را تبادل اسلحه به دریافت بورسیه فقط مانند تهویه مطبوع نصب نیاز به سلاح های خود را به انجام کار روزانه خود نیاز به این جراحی.

در حالی که ممکن است درست می شود که چگونه بسیاری از به طور منظم مردمی در خارج وجود دارد می تواند یک شبیه استدلال اما در حال دسترسی به مراقبت زیرا کسی تلقی عمل جراحی خود را “انتخابی?”

در برخی از نقطه وجود دارد به یک خط کشیده شده برای بهبود توده ها و حفاظت از محیط زیست به طور فزاینده ای نادر منابع است.

برخی از پزشکان مشهور مانند جراح ارتوپدی دکتر جیمز اندروز کشیده شده اند که خط. اندروز اجرا می شود که دفاتر خود در فلوریدا که در آن شده است وجود دارد یک بخشنامه برای جلوگیری از اعمال جراحی الکتیو گفت: جهان او دیگر انجام تامی جان عمل جراحی.

نادرست سابقه است که پزشکان مانند Waterman و اندروز ممکن است نگران است که قطعا یک مناسب. این مشکل برای ورزشکاران حرفه ای برای برنده شدن در این پیام جنگ زمانی که آنها همچنان به دسترسی به عمل جراحی است که ممکن است در غیر این صورت در دسترس نیست و یا coronavirus تست باقی مانده است که تا حدودی دشوار است برای اکثریت عموم مردم برای پیدا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *