با هفته دفاع مقدس خدمات لغو, North Huntingdon کلیسا دارای درایو-از طریق’ ارائه


به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

سیرکلویل United Methodist Church عضو کارن فیشر سرش را تکان داد او به عنوان تنظیم او ماسک محافظ به عنوان او صحبت می کرد با یک شخص اهل بخش خارج از North Huntingdon کلیسا شنبه.

“اوه. هر زمان که من صحبت عینک من حفظ مه پاش تا با پوشیدن این ماسک” فیشر گفت.

خوش آمدید به زندگی کلیسا در طول سال 2020 بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. تام ولف و دولت وزیر بهداشت دکتر راشل Levine خواسته همه ساکنان به پوشیدن ماسک اگر آنها را باید به ترک خانه های خود را برای حفاظت از شهروندان از این ویروس هر دو فیشر و دوست جولی Hoke شد و مورد استفاده قرار گرفتن به دنده محافظ به عنوان آنها در شرکت کلیسای منحصر به فرد “درایو-از طریق ارائه سپاسگزار دادن است.”

در آن Facebook صفحه کلیسا این هفته با دعوت از اعضای آن بودند و در مورد بین 9 صبح و ظهر شنبه به نوسان از طریق پارکینگ کلیسا که در آن یک داوطلب مجهز در یک ماسک محافظ خواهد قبول هر گونه کمک مالی.

اگر چه نخل خدمات روز یکشنبه در کلیسا بودند لغو Hoke بود که برگزاری مجموعه جعبه به عنوان چند عضو به صورت پراکنده را از طریق گفت چند عبادت خودش گنجانده شده بود به وجود پنج شنبه برای کمک به کلیسا کشیش گلوریا ژوئن با آماده سازی و مداخله خطبه که پخش خواهد شد یکشنبه از طریق رسانه های اجتماعی.

“ما در حال رفتن به اینجا و به هر حال ما فکر کردم چرا ما سعی می کنیم این,'” Hoke گفت.

Hoke اشاره کرد که کلیساها در سراسر ایالات متحده مانند بسیاری از بسته کسب و کار نیاز به پیدا کردن راه هایی برای ایجاد درآمد از دست رفته. با خدمات متعدد بودن لغو, به خصوص در طول هفته دفاع مقدس از جمله پالم یکشنبه و خدمات عید پاک یکشنبه آینده کلیساها در حال رفتن به صدمه زدن به لحاظ مالی.

“این کاملا داوطلبانه است. اما کلیسا به پرداخت صورتحساب است بیش از حد” او اشاره کرد.

Hoke با اشاره به کلیسا توجه در رسانه های اجتماعی در مورد درایو از طریق رویداد.

“در پرتو حوادث اخیر آن را دشوار است به توان خوش بینانه و یا نشان دادن قدردانی ما اما ما بسیار سپاسگزار برای. کلیسای ما نیاز به ادامه آن وزارت حتی اگر ما نمی تواند با هم به عبادت در طول این دوران سخت” اخطار گفت.

“لطفا این فرصت را به در نظر گرفتن آینده به ما درایو-از طریق ارائه این صبح روز شنبه و در حال حاضر خود را ارائه نه از تعهد و اما از قدردانی برای او انجام داده است” این پیام گفت.

فیشر در میان کسانی که در این رویداد شرکت کردند; او همچنین تا به حال چند آب نبات جمع آوری کمک های بسته بندی برای ارائه به محله های کشیش نشین.

“ما باید خدمات و پیام ها در رسانه های اجتماعی” فیشر گفت. “اما من و همسرم و فرزندان ما واقعا از دست این تجربه شخصی از پرستش و دعا در فرد به عنوان یک گروه … و تعامل است.”

فیشر گفت که او احساس کردند که شخصی پیوند با عبادت او از ارائه آب نبات جمع آوری کمک به اعضای کلیسا در این هفته.

او گفت که او متوجه مردم و به ویژه برخی از سالمندان را دوست داشت “در” بحث شخصی به جای اینکه همه چیز را از طریق تلویزیون و یا کامپیوتر به عنوان یک نتیجه از اقامت در.

“اوه, و من به اشاره است که همه به خصوص من بسیار آگاه نگه داشتن ما اجتماعی فواصل در طول تحویل” فیشر گفت. “من در آنجا ماند در ماشین من در طول یک تحویل و زن بیرون آمد — ما نگه داشته ما فاصله — اما ما باید صحبت برای حداقل 20 دقیقه. و شما می توانید بگویید که او واقعا لذت می برد داشتن کسی صحبت می کنند.”

Hoke گفت: مختصر تعامل در طول درایو-از طریق ارائه باید به عبادت شخصی رفاقت در آغاز هفته مقدس.

او پیش بینی کلیسا در ادامه این درایو از طریق ارائه همان زمان بعدی شنبه, مارس 11.

“ما خواهید بود تحویل ما جمع آوری کمک پای سپس بیش از حد” فیشر اضافه شده است.

خدمات کلیسا باید ارسال شده در کلیسا Facebook صفحه در 9:30 صبح یکشنبه, Hoke گفت. کلیسا واقع شده است در 11600 پارک وی درایو.

پل پيرس یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با پل در 724-850-2860, [email protected] و یا از طریق توییتر .

2526944_web1_drive-thru

با لغو یکشنبه نخل در سیرکلویل United Methodist Church in North Huntingdon, the hurch برگزار ممنون دادن ‘drive-thru’ ارائه پنج شنبه. اینجا عضو کلیسا جولی Hoke می پذیرد ارائه. 4 آوریل سال 2020

2526944_web1_church-sign

نشانه دیجیتال اعلام کرد لغو یکشنبه نخل در سیرکلویل United Methodist Church in North Huntingdon. کلیسا برگزار ممنون دادن ‘drive-thru’ ارائه پنج شنبه. 4 آوریل سال 2020

دسته بندی:
محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de