با هیچ مدرسه, کودک آزاری در خانه می تواند بیش از حد اغلب گزارش نشده

حدود یک دقیقه پیش

هلنا منت. — با مدارس بسته و معلمان قادر به گزارش موارد مشکوک از سوء استفاده و غفلت از کودک و رفاه سازمان از دست داده اند و برخی از آنها بهترین چشم و گوش در طول یک زمان استرس زا برای خانواده هایی که مشاغل از دست رفته و در حال قفل شده است و هم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آوریل کودک آزاری پیشگیری از ماه در سراسر کشور, کشورهای, گزارش, کمتر تماس به کودک آزاری خطوط تماس ویژه ای نیست چرا که مقامات این باور وجود دارد کمتر از موارد اما از آنجا که آنها در حال رفتن گزارش نشده.

“هنگامی که وجود دارد در مقیاس بزرگ از دست دادن شغل در جوامع سوءرفتار رفتن نرخ” گفت: آنا Gassman-سنبه یک دانشگاه دوک سیاست عمومی استاد که تخصص شامل اثر بیکاری در کودکان است. “بنابراین همه ما باید به فکر کردن در مورد در طول این زمان از اقامت در خانه سفارشات و گسترده اقتصادی فشار که کسانی هستند که تحت آن شرایط خانواده ها با آسیب پذیری های موجود ممکن است تحت مقدار زیادی از افزایش فشار و استرس است.”

تماس به واشنگتن را کودک آزاری خط پایین در حدود 50%, در حالی که, مونتانا, اوکلاهما و لوئیزیانا در حال گزارش در حدود 45% کاهش از مدارس بسته در ماه گذشته به سرعت گسترش ویروس. آریزونا تماس هستند و یک سوم در مقایسه با هفته گذشته و نوادا دیده است 14% کاهش در مقایسه با ماه مارس 2019.

“این بدان معناست که بسیاری از کودکان در سکوت رنج می برند گفت:” دارن DaRonco سخنگوی آریزونا اداره ایمنی کودک.

سازمان در حال حاضر درخواست دیگران برای پر کردن در این گزارش که شکاف پدید آمده اند با تعطیلی مدارس.

“هر کس این که آیا شما یک کارمند فروشگاه یک پستچی یک همسایه یا یکی از بستگان هر کس مسئولیت از گزارش کودک آزاری” گفت: New Hampshire رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu دولت که دیده است تماس قطره با نصف در هفته های اخیر. “در حالی که تماس های پایین رفته اند که معنا سوء استفاده را متوقف کرده است.”

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به تازگی تکرار است که تمایلات و گفت: “ما به اندازه کافی نیست چشم در این کودکان” و درخواست “هر کس دیگری را امتحان کنید به بیشتر مراقب باشند.”

Moira اونیل مدیر نیوهمپشایر اتاق کودک, مدافع گفت: مردم گیر بودن در خانه و از دست دادن امور روزمره خود به احتمال زیاد افزایش یافته است و تاکید می کند که کمک به کودک آزاری مانند ناامنی اقتصادی و دسترسی محدود به پزشکی و بهداشت روان.

تماس های در حال افزایش به خشونت خطوط تماس ویژه ای نشان می دهد که برخی از کودکان ممکن است به دام افتاده در خانه های ناامن گفت: جیل کوک, معاون, آمریکا, مشاور مدرسه, انجمن در ویرجینیا.

“نگرانی من این است که کودکان برای آنها مدرسه بود یک فضای امن در حال حاضر شاید در محیط های که در آن آنها واقعا لازم نیست که مقدار زیادی از اهرم به حرکت و یا رفتن به خارج و یا ترک — که آنها در محیط های ناامن” کوک گفت.

سازمان تشویق مشاوران مدرسه به مطمئن شوید که وب سایت مدرسه لیست جامعه و بحران ملی خطوط تماس ویژه.

در New Mexico, کودکان, جوانان و خانواده ریاست آن گفت: “در حال افزایش ارتباط با خشونت خانگی, پناهگاه, پناهگاه جوانان و بیمارستان و پلیس و وزارت بهداشت و دیگر شرکای درگیر در نگه داشتن کودکان امن است.”

کاهش تماس های بیش از معمول رها دیده می شود در طول تعطیلات تابستان زمانی که آژانس هنوز دریافت گزارش از ارائه دهندگان مراقبت های روز و یا دیگر اعضای جامعه که ارتباط برقرار کردن با کودکان.

در حال حاضر “نه تنها آنها را از مدرسه اما آنها جدا از هر کس دیگری گفت:” نیکی گراسبرگ معاون مدیر مونتانا کودک و خانواده در بخش خدمات.

متحده در حال تشویق مردم برای رسیدن به خود و خانواده و یا دیگران در جامعه خود را اگر آنها در مواجهه با چالش های است که قرار دادن کودکان در معرض خطر سوء استفاده و غفلت و گفت: Marti Vining, مونتانا آژانس administrator.

Vining گفت: خانواده هایی که در حال غرق می توانید تماس بگیرید و خطوط تماس ویژه دولت به مراجعه کننده برای کمک به با کمک های دولتی ممکن است مراقبت از کودک و یک طرح برای کمک به آنها در مقابله با استرس است.

“این پیام است که ما می خواهیم به خارج است که چالش هایی که خانواده های ما چهره آنها در حال رفتن به توقف فقط به دلیل وجود یک بیماری همه گیر” Vining گفت. “این واقعا مهم است که همه ما گام به گام و انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به حمایت از خانواده ها هستند که شاید در مواجهه با چالش است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de