با سالن های بسته شده در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن مو و ناخن به دنبال خوب

22 دقیقه پیش

اگر تا کنون وجود دارد زمان به تمرکز بر روی زیبایی درونی ،

با مو و ناخن سالن بسته برای آینده قابل پیش بینی برخی از ما شروع به احساس کمی ژولیده.

“من از خداوند خوب است که کسی اختراع هدبند می گوید:” Teri Bowes از Hempfield. “آنها یک راه عالی برای پنهان کردن ریشه های خود را.”

Bowes منظم در گرینزبورگ اجتماعی و جذب سرمایه مدار به طور معمول کوتاه, پلاتین قطع مو و رنگ هر چهار یا پنج هفته. او همچنین به طور منظم آرایش ناخن و مانیکور, پدیکور و جوانان.

“من آن را تمام انجام,” او می گوید. “و من با توجه به تمام چیزهای که زمانی که آنها گفت: ‘نه بیشتر.””

اگر چه او هرگز در یک سالن Bowes می گوید: او تا به حال یک لوازم آرایشی مجوز برای حدود 30 سال است. او همچنین به مطالعه تجارت مد و مدل برای یک فروشگاه و مجلات محلی در هیلتن هد, S. C., به طوری که او ممکن است بهتر و آماده تر از متوسط (یا پسر) را به نگه دارید تا سبک بازی او در خانه است.

اما وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که او می گوید که هر کس می تواند انجام دهد.

“نگاه خانم ها شهامت و ابروهای تان را,” او می گوید. “و اگر شما هر چیزی در رفتن خود را در لب فوقانی اصلاح آن نوزاد است.”

رنگ مو هر چند که یک داستان متفاوت است.

“اگر شما یک تازه کار که در آن در حال حاضر است زمان ایده آل برای, آیا خودتان آن را,” او می گوید.

در راستای کمک به هر کس به نگاه و احساس خوب در مورد خود با وجود coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی ما با مشورت با یک زن و شوهر از کارشناسان محلی در مو و ناخن است.

یک وضعیت

“بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی کمک خواهد کرد تا پوشش ریشه های خود را — سایه چشم ریمل مژه و ابرو, مداد ابرو می گوید:” اریک اسمیت صاحب اریک اسمیت سالن در گرینزبورگ. “البته که به طور موقت به دلیل آن را شستشو کردن.”

همچنین وجود پوشش اسپری و ژل و پودر است که انجام خواهد شد همان هدف.

“ترفند این است که انتخاب رنگ مناسب, بنابراین شما ممکن است سعی کنید زنگ های مختلف,” او می گوید.

اسمیت ثانیه Bowes’ مشاوره در مورد انجام آن را به خودتان مو-رنگ آمیزی, اگر شما شده است با داشتن رنگ خود را حرفه ای انجام می شود.

یک طراح مد حرفه ای است که احتمالا با استفاده از چند تن به رنگ خود را فقط حق را و شما نمی قادر خواهد بود به تکراری که در آشپزخانه خود را.

“شما نمی خواهید موهای خود را به نوبه خود, نارنجی,” او می گوید.

اگر شما به فکر رام کردن خود را بیش از حد رشد حالا با قیچی آشپزخانه شما فکر می کنم دوباره.

“ما همه در همان قایق بنابراین بهتر است برای قرار دادن آن به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است,” او می گوید. اگر شما نمی توانید آن ایستاده یک دقیقه به یاد داشته باشید که کمتر بیشتر است وقتی که می آید به خانه به سبک موهایشان.

“برش بسیار کمرویی” اسمیت می گوید. “کمتر بیشتر است. شما همیشه می توانید بیشتر اما شما نمی توانید آن را به عقب. کوچکتر قیچی بهتر است. استفاده از قیچی مانیکور و قطع مقدار کمی در یک زمان.”

اگر کسی در خانواده با یک دست ثابت, از آنها بخواهید برای کمک به او می گوید: —به خصوص اگر شما نیاز به تر و تمیز ،

که ناخن های آن

یکی از چالش برای ناخن استفاده کنندگان در حال حاضر با خیال راحت از بین بردن ژل مانیکور می گوید جینی کلارا صاحب Clarabella زیبایی بار در گرینزبورگ.

در اینجا مراحل کلارا توصیه می کند برای انجام آن خودتان:

• استفاده از یک فایل ناخن برای حذف سطح براق از ژل

• * * * خیس بیت از پنبه خالص استون و محل آنها را بر روی ناخن

• قرار دادن هر ناخن با فویل — این کمک می کند تا نگه دارید استون در برابر ناخن و آن را نگه می دارد از تبخیر

• پس از 10-15 دقیقه کشیدن فویل و پنبه کردن ناخن یکی در یک زمان — اگر ژل چروکیده به نظر می رسد آن را آماده برای حذف

• استفاده از یک کوتیکول فروشنده یا نارنجی چوب به فشار gel کردن ناخن

• پیگیری با نور سنباده و اعمال ناخن strengthener.

برای نگه داشتن ناخن در ظهر شما ترجیح می دهند فایل ها در یک جهت. این کمک می کند تا به نگه داشتن آنها را از تقسیم کلارا می گوید. اگر شما ترجیح می دهند آنها را دیگر پوشیدن دستکش برای محافظت در هنگام کار در اطراف خانه و یا در حیاط.

اگر شما یک تازه کار هستید و می خواهید به درخواست خود, لهستانی, کلارا می گوید: “تماس خود را با مادر یا مادر بزرگ چون سالی هانسن ناخن سخت و سرخ لهستانی ناخن شده اند در اطراف برای همیشه لطفا برای. جایی که من برای اولین بار آموخته است که چگونه به آن را انجام دهد.”

در حالی که یک DIY کت ممکن است به عنوان طولانی به عنوان یک سالن مانیکور آن شما باید از طریق. جلا, کردن قفسه ها همه نسبتا قابل مقایسه با کیفیت و امن برای استفاده ،

و با همه دست شستن ما در حال انجام کلارا می گوید: در حال حاضر نیز زمان برای سرمایه گذاری در کیفیت لوسیون مرطوب کننده دست (و فراموش نکنید که به درخواست آن را به پای خود را بیش از حد).

“چیزی برای نگاه در یک لوسیون یکی با درصد روغن بالا,” او می گوید. “دور ماندن از هر چیزی با الکل به عنوان یک عنصر از آنجا که الکل یک اثر خشک شدن.”

برای افزودن نرم کننده و مرطوب با کرم و یا لوسیون و سپس اعمال یک لایه نازک از وازلین.

“کمک می کند که فشار مرطوب کننده به پوست,” کلارا می گوید.

خود را به زیبایی واقعی

در حالی که آن را آسان برای استراحت خود را primping روال زمانی که شما نمی خواهید در هر نقطه و یا دیدن کسی جز خانواده کلارا می گوید وجود دارد ارزش در انجام کمی خود pampering.

“من قرار داده و در آرایش برای اولین بار در سه هفته و شوهر من گفت خوب است شما به دنبال مانند خودتان,’,” او می گوید. “مراقبت از خود باعث می شود شما احساس بهتر است. من می دانم که این باعث می شود من احساس می کنم بهتر است.”

“نمی دلسرد و رها کردن” اسمیت می گوید. “رفتن در مورد کسب و کار شما و مراقبت از خودتان است.”

“من گفتن دوستان من که نگه داشتن یک روال مهم است که در حال حاضر” Bowes می گوید. “اما آن را فقط به آن هیچ معامله بزرگ است. زیبایی واقعی می آید از درون.

“برخی از افراد دارای وزن جهان بر روی شانه های خود را در حال حاضر, بنابراین توان, نوع, یک, لبخند, می گویند ‘سلام’ را به عنوان به شما منتقل کسی در یک پارکینگ.”

شرلی McMarlin یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس شرلی در 724-836-5750, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
سبک زندگی | مطلب زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de