با دو نگهبان, کنار, Blake Dietrick antsy برای به دست گرفتن WNBA فرصت

بلیک Dietrick نمی دانم چه آمده است. اما با عدم چرخش در اطراف او Dietrick می دانستم که او تا به حال به انجام کاری. او نمی سیمی به نظاره نشست و بیکار ماندن است.

او مانند شده است که تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید. 2011 Wellesley تحصیلات تکمیلی مشغول نگه داشته به عنوان یک سه-ورزشي ستاره در دبیرستان و یک بار در پرینستون Dietrick زمان در چالش بودن دو, ورزش, ورزشکار بسکتبال و چوگان سرپهن.

Dietrick راحتی پیدا نمی در قرار دادن پاها روی مبل اما استقبال از خرد کردن ثابت تمرینات. این یک ذهنیت است که در خدمت او و به خصوص در طول سه ماه گذشته در حال آماده شدن برای WNBA فصل با آتلانتا رویا است که او نبود خاصی را به ثمر می آیند.

حتی زمانی که یک فصل نبود در افق Dietrick حفظ تناسب اندام او برداشته و وزن. داشتن یک حلقه بسکتبال در جلوی خانه اش – او به طور معمول صرف زمان در Wellesley College تیراندازی – او بر روی توپ-دست زدن به. سفر اخیر به سن دیگو به دیدار دوست پسر او می شده اند اما آن را تبدیل به پیدا کردن, هوای آزاد, دادگاه بازی در.

در حالی که آن را بسیار متفاوت offseason, Dietrick ماند آماده برای هر زمان که آینده روشن تر شد و آن را چند هفته پیش زمانی که WNBA اعلام آن شروع خواهد شد 22-بازی فصل به طور منظم در اواخر ماه جولای.

“وجود دارد فقط یک انضباط است که از بازی های ورزشی تمام عمر من” Dietrick گفت. “شما باید به آن انضباط و موفق شده است که ریشه دوانده در من پس از آغاز است.”

با COVID-19 pandemic متوقف حرفه ای ورزش جهان و ترک WNBA فصل در شک Dietrick که امضا یک اردوگاه آموزشی قرارداد با رویا در اواخر فوریه در حالی که بازی حرفه ای در اسپانیا برای Lointek Gernika Bizkaia بود نا امید شده توسط unknown شرایطی تا زمانی که برخی از پاسخ آمد در اواسط ماه ژوئن زمانی که او آموخته و او را فرصتی برای بازی یک چهارم WNBA فصل است.

اما از آن خواهد شد در یک محیط است که harkens به او AAU روز به عنوان تمام 12 WNBA تیم خواهد بود منزوی در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا و بازی برگزار خواهد شد با طرفداران در حضور.

“من کمی, عصبی,, اما من فکر می کنم این لیگ در حال انجام همه چیز آنها می توانند به ما امن نگه دارید و اطمینان دارم که آنها در حال انجام همه چیز ممکن است” Dietrick گفت. “ما در حال رفتن به آزمایش می شود در بسیاری از مواقع قبل از ما وارد حباب در حالی که ما در حباب. من واقعا فکر می کنم آنها در حال انجام همه چیز ممکن است.”

دو تا از Dietrick در آتلانتا هم تیمی های رنه مونتگمری و تیفانی هیز نمی خواهد پیوستن به این تیم در حباب محیط زیست با Montgomery, نشستن به تمرکز بر عدالت اجتماعی اصلاحات است. Dietrick گفت: او با احترام به تصمیم هر دو مونتگمری و هیز.

Dietrick خارش را به بازی دوباره و هر چند پایان طولانی ترین کشش از زندگی خود را بدون هیچ معنی دار بازی اکشن.

“من فقط می خواهم به بازی گفت:” Dietrick که پرواز به آتلانتا به تازگی به صورت داوطلبانه تمرینات تیم قبل از انتظار می رود به گزارش فلوریدا توسط 6 جولای. “من آماده برای رفتن و من امیدوارم که بقیه از این تیم به عنوان به خوبی. من فکر می کنم هنوز برای رفتن به یک فصل بزرگ.”

عدم وجود مونتگمری و هیز باز می شود تا فرصت در رویای یک بار شلوغ backcourt برای Dietrick. 5-پا-10 گارد خواهد شد که به نوبه خود در 27 جولای 19, بوده است, end-of-the-نیمکت نقش بازیکن در طول زمان خود را در WNBA هرگز به طور متوسط بیش از 7.2 دقیقه در هر بازی در یک فصل است.

Dietrick که دارای سوابق تحصیلی برای 1,440 امتیاز در چوب جنگلی و 511 حرفه امتیاز در چوگان سرپهن در Wellesley نیست با توجه به حرفه ای بسکتبال حرفه ای تا زمانی که او فصل ارشد در پرینستون. که زمانی که او در WNBA رادار توسط ضبط 15.1 و امتیاز 4.9 کمک در بازی مسیر به نام 2014-15 آیوی لیگ بازیکن سال.

اما هنوز هم به اندازه کافی برای دریافت پیش نویس بنابراین Dietrick بازی های برگزار شده در خارج از کشور در ایتالیا و استرالیا و یونان به عنوان او تلاش برای گرفتن با یک WNBA حق رای دادن. او به نظر می رسد فقط در سه بازی ترکیب برای سن آنتونیو ستاره ها و طوفان سیاتل در سال 2016.

Dietrick نگه داشته شدن عکس با توجه به موفقیت او در خارج از کشور است و او لذت می برد او برای اولین بار کامل WNBA نجومی در سال 2018 با آتلانتا قبل از بازی در 17 بازی برای طوفان سال گذشته است. Dietrick اذعان حرفه ای بسکتبال حرفه ای آمده است با فراز و نشیب اما او نیز بهره مند از شیطان پین بال دزد سفر.

“من فکر می کنم من آن را دیده ام. من بازیکن ستاره در خارج از کشور و من آخرین بچه ها در نیمکت در WNBA و آن را به من می دهد واقعا چشم انداز بزرگ و خیلی قدردانی است که من را وادار به بازی این ورزش برای من” او گفت:. “در همان زمان من خیلی سخت کار کرده اند برای رسیدن به جایی که من هستم.”

Dietrick انتظار نیست به دست یک نقش بزرگتر از او تا به حال در WNBA دادگاه با وجود آتلانتا در آخرین لحظه فهرستی از تغییرات. Dietrick آماده است تا ثابت کند که او شایسته آن است. اما بیشتر از همه, او فقط می خواهد برای رفتن به محل کار.

“من می دانم که من باید به کار لب به لب من به هر چیزی و من با آن خوب” Dietrick گفت. “من فکر می کنم که چگونه زندگی باید باشد. اگر شما سخت کار به شما پاداش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *