‘گرگ در خانه’ نگران کننده و در عین حال خیره کننده تیره فانتزی


نقد و بررسی فیلم

“گرگ در خانه” (“LA CASA LOBO”)

امتیاز داده نشده. اسپانیایی و آلمانی با زیرنویس. در VOD و سینما Worcester.

درجه: A

با الهام از هولناک داستان واقعی از Colonia Dignidad نازی متصل فرقه در بخشی از راه دور از مرکز شیلی که در آن مهاجران آلمانی و شیلی با تشکیل یک منزوی مرموز کشاورزی کمون در سال 1961 برنده جایزه فیلم انیمیشن “گرگ در خانه” (“La Casa Lobo”) بهترین چیزی که در خارج وجود دارد برای طرفداران پیچیده و سورئال تیره فانتزی. فکر می کنم از آن به عنوان یک شیلی نسخه از “کورالاین” را با نازی ها.

با توجه به منابع آنلاین واقعی کلنیا تاسیس شد توسط یک آلمانی کیفری متهم به سوء استفاده جنسی از کودکان در آلمان و یک محل که در آن چنین سوء استفاده صورت گرفت و که در آن مخالفان به زندان افتادند و شکنجه در دوران دیکتاتوری پینوشه.

پس از آنچه به نظر می رسد واقعی فیلم آرشیوی از Colonia Dignidad به گونه ای از موسیقی واگنر فیلم آغاز می شود, حفظ نسبت ابعاد مربع از زندگی, تصاویر با فرار از ماریا (Amalia Kassai) یک زن جوان که فرار کلنیا و دنبال شده در جنگل توسط یک گرگ (Rainer Krause). گرگ صحبت می کند با نازیسم در صدا و تماس را به او می دهد و به نوبه خود در. او را در پناه یک خانه که در آن وجود دارد برخی از مواد غذایی و یک جفت خوک چمباتمه زدن در حمام.

  • “گرگ در خانه”

  • “گرگ در خانه”

  • “گرگ در خانه”

قبل از اینکه شما می توانید می گویند “زیبایی و وحش” ماریا که یک بیت از Circe در او تبدیل به خوک به انسان به نام آنا و پدرو با استفاده از توپ سحر و جادو و لامپ. شخصیت ها از جمله گرگ صحبت کردن و آواز خواندن به زبان اسپانیایی و آلمانی تعویض بین این دو در خواهد شد. تحول و بسیاری دیگر از دگردیسی را در برابر چشمان ما است و این یکی از جادویی ترین جنبه های “گرگ در خانه.”

ترکیب عناصر “سه خوک کوچک,” فوق “کورالاین,” “آلیس در سرزمین عجایب” “کوچک قرمز سواری هود” Ovid را “دگردیسی” و در زندگی واقعی کودک-سوء استفاده از نازی ها شکنجه گران کارگردانی همکاران Joaquin Cocina و کریستبل Leon, ساخت فرخنده, اولین ویژگی, رسیدن به یک سطح گیج کننده انیمیشن غرابت. بصری فیلم ویژگی های 2D و 3D مبلمان کشویی در اطراف کف و دیوار خوک تبدیل به انسان و دو بعدی نقاشی شکلگیری به 3D stop-motion چهره های ساخته شده از کاغذ مچاله و مواد دیگر و سپس لغو همه آنها را در شیوه ای از عنصری انیمیشن توقف حرکت.

تری گیلیام و اسکله برادران دوست دارم این فیلم است. ایضا برای جادوگر, چک, انیمیشن Jan Svankmajer (“آلیس” “فاوست”) که eldritch نفوذ در همه جا دیده می شود.

من شگفت زده شد که این لامپ ها و گلدان شکستن نیست به دیزنی آهنگ. برخی از creepier تصاویر به یاد می آورد مکانیکی جلوه های ویژه درخشان راب Bottin ایجاد شده برای جان کارپنتر “چیزی.” چشم های آبی را نگاه نمی این ترسناک از آخرین باری Lisbeth Salander لگد و قنداق تفنگ. در واقع این فیلم بسیار نگران کننده عجیب و غریب من سپاسگزار برای آن 75 دقیقه زمان در حال اجرا. وای y felicidades.

(“گرگ خانه” شامل نگران کننده و کابوس تصاویر.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im