زن در 50s دوم ماساچوست coronavirus مرگ

یک زن در 50s از Middlesex County — سخت ترین-آمار شهرستان در دولت برای COVID-19 مورد — درگذشت از coronavirus مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد شنبه شب.

زن دوم مرگ و میر در دولت از این ویروس با 87 سال از Winthrop دولت اول میر ،

مرگ می آید به عنوان دولت تعداد تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد بیش از 100 روز شنبه با 525 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس.

“COVID-19 فعالیت رو به افزایش است در ماساچوست” به DPH گفت: در گزارش آخرین مرگ است.

مقامات بهداشت اصرار همه “برای جلوگیری از جمعیت اقامت 6 پا و دور از دیگران, نه لرزش دست و یا در آغوش گرفتن و تماس/Facetime و چت آنلاین با دوستان و عزیزان به جای ملاقات چهره به چهره است.”

همانطور که از شنبه, دولت گزارش 249 زنان و 275 مردان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به تاریخ در ماساچوست است. میدلسکس شهرستان دارای 177 موارد بیشتر از هر شهرستان تا به امروز است. Suffolk County دارای 108 افرادی که آزمایش مثبت است.

این است که در حال توسعه داستان و کامل DPH انتشار است که در زیر …

ماساچوست, عمومی, وزارت بهداشت, گزارش دولت دوم مرگ از COVID-19

یک زن در 50s از Middlesex County دومین فرد در ماساچوست به مرگ از COVID-19 مربوط به بیماری های وزارت بهداشت امروز اعلام کرد. او از قبل موجود شرایط مستعد کننده او به بیماری شدید.

تا به امروز بیش از 5,200 ساکنان ماساچوست تست شده برای COVID-19 توسط دولت بهداشت عمومی آزمایشگاهی و تجاری labs. از کسانی که 525 نفر تست مثبت است.

دیروز DPH اعلام کرد که یک مرد در 80s در از Suffolk County اولین کسی بود که در ماساچوست به مرگ از COVID-19 مربوط به بیماری. این مرد در بیمارستان بستری شده بود و تا به حال از قبل موجود شرایط پزشکی که او را در معرض خطر بالاتر برای COVID-19.

COVID-19 فعالیت رو به افزایش است در ماساچوست است. در این زمان اگر مردم تنها کمی علامتی آنها باید صحبت خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در مورد اینکه آیا آنها نیاز به ارزیابی در فرد است. اگر نه آنها باید در خانه بماند در حالی که آنها بیمار هستند. بدون علامت اعضای خانواده باید عمل اجتماعی فاصله و بلافاصله خود جدا اگر آنها نشانه توسعه.

در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 15,219 از COVID-19 و بیش از 200 مرگ و میر با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. در ماساچوست و در سراسر کشور است, خواسته برای جلوگیری از جمعیت اقامت 6 پا و دور از دیگران, نه لرزش دست و یا در آغوش گرفتن و تماس/Facetime و چت آنلاین با دوستان و عزیزان به جای دیدار چهره به چهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im